Facebook
Reklama Let's GO Pikachu i Eevee

Nowa inicjatywa na PV - WSPÓLNE OGLĄDANIE ANIME!
27.12.2018, 22:28, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28.12.2018, 0:54 przez Anton.)
Exclamation  Nowa inicjatywa na PV - WSPÓLNE OGLĄDANIE ANIME!
inb4: Pozwoliłem sobie napisać tu, gdyż nawet na discordzie dostałem tymczasowo dostęp do #info-pv-serwer Smile

WSPÓLNE OGLĄDANIE ANIME POKÉMON!

Od niedawna z mojej inicjatywy na Discordzie Pokémon Valhalla przeprowadzane jest Wspólne oglądanie anime Pokémon!

ALE ŻE CO?

Otóż jakiś czas temu inicjatywą zbiorową padł pomysł wspólnego oglądania anime Pokémon! Po małych perturbacjach technicznych, wszystko (no prawie) się udało, i już w zeszłym tygodniu odbyło się pierwsze Valhallowe Wspólne Oglądanie!

NO ALE CO TO JEST?!

Już spieszę tłumaczyć: w założeniach minimum raz w tygodniu, najlepiej w okresie weekendu (piątek-niedziela) zbieramy się, łączymy się magią łącz światłowodowych na kanale głosowym, bierzemy popcorn czy inne chrupki, wchodzimy na rabb.it/pikant0n24 i Wspólnie Oglądamy odcinki anime Pokémon! Więcej informacji o najbliższych "spotkaniach" bądź o organizacji tego znajdziecie na kanale #wspólne-oglądanie na Valhallowym Discordzie, możecie też mnie śmiało tam pingować z pytaniami bądź pomysłami! Masz jakiś trudny do zdobycia odcinek bądź specjal? Czekam na niego, obejrzymy go wspólnie!

W razie jakichkolwiek pytań, zapraszam właśnie tam, jestem także do odstrzału serią pytań pod tym postem Smile

~pikant0n24 a.k.a Anton a.k.a Anton Król Pikachu Valley
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: robdy, Piotrek1113

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości