Facebook
Reklama Let's GO Pikachu i Eevee

Co się stało z PokemonArena (Reaktywacja pomysłu)
21.12.2018, 1:53
Lightbulb Co się stało z PokemonArena (Reaktywacja pomysłu)
Witam mam pytanie co się stało z PokemonArena ? oryginalny silnik wielkie plany na nic? grałem bylem zadowolony z gry silnika, kolorów czy nawet z płynności gry jak i pomysłów na kolejne update gry itp po czym znikł i mimo że jestem cierpliwy i czekałem do tej pory powiem wam że mam dosyć czekania AngryAngryAngry dla nie zorientowanych Sad (to jest) a właściwie był silnik pokemonarena ) uwaga sprawdź załącznik xD i teraz tak wątpię aby w cudowny sposób udało się komuś odszukać silnik tej właśnie gry aby móc wspólnie otworzyć dla ludzi tę grę ale uważam że my jako fani powinniśmy kontynuować prace, oczekiwania czy też pomysły fanów, nie mniej jednak nie mam do tego wielkiego talentu mam pomysły otwarty umysł, serce aby stworzyć coś czego jeszcze nie było, potrzebuje tylko osób które mają czas i by mi w tym pomogła, stwórzmy wspólnie coś czego innym się po prostu nie chciało, nie dla nas samych, nie dla zysku ale dla ludzi powiem szczerze że mam zarys tego co chciałbym osiągnąć tworząc projekt, niestety sam nie dam rady tego dokonać potrzebuje osób zgranych otwartych na pomysły, kogoś kto potrafi stworzyć (napisać) NOWY LEPSZY SILNIK, wspólnie możemy osiągnąć wszystko zawzięcie mamy to pewne ale czy ktoś chciałby ze mną, ramię w ramię od zera tego dokonać...

Piszcie co sądzicie na ten temat chętnych zapraszam do współpracy, jeśli tacy się znajdą czyli osoby które by w to grały i osoby które pomogą mi w tworzeniu tego projektu jeśli ten post zaistnieje i będzie ekipa zaczniemy budować tę grę która będzie otwarta dla wszystkich, niestety co się z tym wiąże hm No tażdy dobrze wie że kasa aby móc zacząć tworzyć itp ale nie dla naszych zysków to może z czasem chodzi mi tylko o pomoc finansową pod tym względem aby móc urzeczywistnić nasze plany i tego co WY oczekujecie od gry nie jakieś podróby typu POKEMON ONLINE na silniku tibii gdzie jest takich serwerów kupa na necie, Sądzę że POKEMONARENA upadła tylko dlatego gdyż się nie wyreklamowała my nie zaprzestaniemy starań tego daje gwarancje o ile będą chętni do rozpoczęcia projektu wszystko publikowane na bieżąco a więc co wy na to ?????

nie pisząc już więcej daje do siebie namiary znacie kogoś kto możne pomóc? Więc niech pisze...
Potrzebuje dosłownie całej ekipy aby rozpocząć prace.
to mój e mail : adamdudek5@o2.pl

Załączone pliki Miniatury

21.12.2018, 12:41
RE: Co się stało z PokemonArena (Reaktywacja pomysłu)
Jako iż jest to twór nie mających praw do marki, omawianie go na forum jest niezgodne z regulaminem, oraz dobrze w takim razie, że nie powstał, odciągał by tylko graczy od corowych gier.

[Obrazek: RhOX9uj.gif]
21.12.2018, 14:36
(21.12.2018 12:41)Waren78657 napisał(a):  Jako iż jest to twór nie mających praw do marki, omawianie go na forum jest niezgodne z regulaminem, oraz dobrze w takim razie, że nie powstał, odciągał by tylko graczy od corowych gier.

od kolorowych gier? czyli jakich ? nie widziałem jeszcze nic godnego podziwu... Powiedz mi Jaki według ciebie są 'corowymi grami' ?
21.12.2018, 15:06
(21.12.2018 14:36)xaradron11 napisał(a):  
(21.12.2018 12:41)Waren78657 napisał(a):  Jako iż jest to twór nie mających praw do marki, omawianie go na forum jest niezgodne z regulaminem, oraz dobrze w takim razie, że nie powstał, odciągał by tylko graczy od corowych gier.

od kolorowych gier? czyli jakich ? nie widziałem jeszcze nic godnego podziwu... Powiedz mi Jaki według ciebie są 'corowymi grami' ?

Core Game, nie kolorowych, chodzi o oryginalne gry

Po kolei

Red/Blue/Green/Yellow
Silver/Gold
Ruby/Sapphire/Emerald
Fire Red/Leaf Green
Diamond/Pearl
Heart Gold/Soul Silver
Black/White
Black2/White2
X/Y
Omega Ruby/Alpha Sapphire
Sun/Moon
Ultra Sun/Ultra Moon

Do wyboru do koloru, w każdym razie żadna z tych gier nigdy nie była na PC i żadna z oryginalnych gier nigdy na PC nie będzie, jako iż jest to Nintendo exclusive koniec i kropka

[Obrazek: RhOX9uj.gif]
21.12.2018, 16:02
Osobiście nie mam nic przeciwko, bo nie uważam że fanowskie produkcje to czyste zło. Są mody, powstają też zrzynki gier pod innymi tytułami... w każdym razie ja nie mogę pomóc, bo nawet rpg makera nie ogarniam. Tongue Jeśli chodzi o całe przedsięwzięcie, uważam że to nie ma sensu. Nintendo jest znane z tego, że ściąga takie fanowskie gry z żądaniem o zaprzestanie produkcji. Najczęściej się to dzieje, gdy taki twór ma jakiś rozgłos w sieci, a poza tym nawet w przypadku modów do innych gier ludzie porzucają projekty z różnych powodów, a tutaj trzeba było jeszcze ogarnąć silnik. W sumie nie znam się, tylko za dużo widziałem ogłoszeń modyfikacji do serii Gothic, by za kilka miesięcy dowiedzieć się o "spalonym dysku" i przerwaniu pracy, ale życzę powodzenia. MMO prędzej, czy później kiedyś powstanie... tak myślę Smile
21.12.2018, 17:39
(21.12.2018 1:53)xaradron11 napisał(a):  i tego co WY oczekujecie od gry nie jakieś podróby typu POKEMON ONLINE na silniku tibii gdzie jest takich serwerów kupa na necie

A w czym ta gra byłaby lepsza? Z tego co widzę, to jest jedną z nich.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości