Facebook
Reklama Let's GO Pikachu i Eevee

Problem z PSS
9.12.2018, 0:08
Problem z PSS
Cześć, mam pytanie generalnie dotyczące 6 geny pokemonów (ORAS i XY) i ogólnego działania 3DS. Otóż jakiś czas temu postanowiłem usunąć swój save w alpha sapphire i przejść grę jeszcze raz, problem w tym, że po restarcie nie widzę swoich znajomych dodanych za pomocą friend code (w menu głównym 3ds się wyświetlają). Podobna sytuacja z X (znajomi nie wyświetlają się), z tą różnicą, że kiedy zresetowałem X około rok temu, to znajomi się wyświetlali w PSS. Teraz po restarcie AS nie widzę ich ani w X ani w AS.
Ktoś wie co się może dziać? Próbowane było usuwanie i ponowne dodawanie znajomych, obie konsole online (według menu 3ds) i PSS na obu konsolach połaczony z internetem. Co ciekawe znajomy cały czas widzi moje konto w PSS, ale jako offline.
Odpisz
9.12.2018, 4:16
RE: Problem z PSS
Jak na moje oko jakiś błąd, bo nie powinno się tak dziać, próbowałeś dodać znajomych jeszcze raz?

[Obrazek: RhOX9uj.gif]
Odpisz
9.12.2018, 13:42
(9.12.2018 4:16)Waren78657 napisał(a):  Jak na moje oko jakiś błąd, bo nie powinno się tak dziać, próbowałeś dodać znajomych jeszcze raz?

Próbowałem. Niestety nie pomaga. Nie wiem też dlaczego wywarło to wpływ na Pokemon X.
W dodatku Wonder Trade i Battle Spot działają bez zarzutu.
Odpisz
9.12.2018, 17:30 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 9.12.2018 17:32 przez Makion.)
Mi za każdym razem usuwa friendsów z listy w PSS, więc w moim rozumowaniu to znajomy musi być online w tym samym czasie, żeby wyświetliło go na liście. Jakiś czas temu razem z KNB byliśmy online w XY i ją jedyną mam w PSS. Jeśli chodzi o Friend Safari, to powinno być tyle typów, ile znajomych na friend liście w konsoli, ale są tylko dwa poki dostępne i nie da rady złapać tych z HA (wymagany jest trzeci pok)

PS:
Waren nie ma XY, a jest dostępny we friend safari z wodnym typem Tongue
Odpisz
9.12.2018, 17:43
(9.12.2018 17:30)Makion napisał(a):  Mi za każdym razem usuwa friendsów z listy w PSS, więc w moim rozumowaniu to znajomy musi być online w tym samym czasie, żeby wyświetliło go na liście. Jakiś czas temu razem z KNB byliśmy online w XY i ją jedyną mam w PSS. Jeśli chodzi o Friend Safari, to powinno być tyle typów, ile znajomych na friend liście w konsoli, ale są tylko dwa poki dostępne i nie da rady złapać tych z HA (wymagany jest trzeci pok)

PS:
Waren nie ma XY, a jest dostępny we friend safari z wodnym typem Tongue

No nie wiem, mi się to zdarzyło pierwszy raz, tym bardziej że po restarcie X było wszystko ok. W sumie to sprawdzałem tylko z jednym znajomym (bo na nim zależy mi najbardziej xD), więc jakby ktoś mógł mnie dodać, sprawdzić i dać znać.
Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości