Facebook
Reklama Let's GO Pikachu i Eevee

Galeria zrzutów ekranu z LGPE
6.12.2018, 15:15
Photo Galeria zrzutów ekranu z LGPE
Był PhotoClub do US/UM, to niech i te gry nie będą gorsze (jakby nie było, to KNB wpadła na taki pomysł, ale skoro tematu dalej nie ma to ja go założę). Może i nie mamy tu możliwości robienia zdjęć, ale istnieje jakże cudowny przycisk do wykonywania zrzutów ekranu. I wydawać by się mogło, że nic ciekawego się nie uchwyci (gdyż gramy w to samo, a jedyna różnica to tytułowy pupil) tak w rzeczywistości każdemu z nas może przydarzyć się coś oryginalnego, bądź coś na co ktoś inny nie zwróci uwagi. Do tego można się pochwalić ubiorem naszego podopiecznego Tongue

Kilka przykładów ode mnie:

Cień Gyaradosa wygląda jak miecz
[Obrazek: PzQ1y0B.jpg]

Może i Pikacz przegrał, ale zadek przeciwnikowi jeszcze zdążył pokazać
[Obrazek: C0Lkhqh.jpg]

Czy Pikachu wysławia jakiegoś gościa, którego nazwisko zaczyna się na "H", a kończy na "itler"? :O
[Obrazek: RIrTps5.jpg]

Po prostu lubię schodzić z utartych ścieżek (a tak na serio to śpieszyłam się go GO Parku...)
[Obrazek: 8W8iltD.jpg]

Żabo-saur
[Obrazek: OS0fhwT.jpg]

Buzi-buzi
[Obrazek: KLXLdta.jpg]

Co Dragonite jadł dziś na obiad?
[Obrazek: JQA3kN7.jpg]

Gdy podoba ci się nowa mucha Tongue
[Obrazek: HNxi5fo.jpg]

Mr. Mime organizuje pokaz przed publicznością Smile
[Obrazek: lyxnOGO.jpg]

Myślałam co tu zrobić, by jednak te obrazy nie były oryginalnej wielkości i nie rozszerzały postów (czyli wyglądały estetycznie Tongue) Chciałam schować je do spoilera, ale po otwarciu go i tak rozwalą się na ponad stronę. Skalowanie ich okazało się najlepszym rozwiązaniem, więc jeśli chcecie wstawiać obrazki tej samej wielkości tu macie kod:

Cytat:[img=800x450]{url}[/img]

Zatem zapraszam do pokazywania waszych przygód Cool

[Obrazek: LmT11D0.png][Obrazek: 2e4qWwB.png]
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Waren78657, KNB1307, Makion
6.12.2018, 16:04 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 6.12.2018 20:01 przez KNB1307.)
RE: Galeria zrzutów ekranu z LGPE
Nie założyłam bo breed w USUM mnie pochłonął Dodgy

Ari ma Pikachu a ja Eevee Big Grin
(Ari dzięki za tą podpowiedź jak je zmniejszyć Tongue )
[Obrazek: 65DPxFT.jpg]

[Obrazek: ou7JToD.jpg]

Wygląda jakby mi przyłożyła Tongue
[Obrazek: lPg5bGJ.jpg]

A tu coś specjalnie dla Warena:
[Obrazek: 1VBLhUq.jpg]

Wybuchowy Pidgey
[Obrazek: XlO8Vvj.jpg]

Ta pani jest jakaś dziwna - nieobecne spojrzenie + cały dzień stoi bez ruchu
[Obrazek: sNNXFPY.jpg]

Na niebie zrobiło się strasznie tłoczno Big Grin
[Obrazek: tAXfLAg.jpg]

Na to czekałam aż 7 generacji:

[Obrazek: JFAJ201.jpg]

I na koniec coś za co Nid mnie załatwi:
Ukryta wiadomość (Kliknij, aby wyświetlić)

A tu reszta fotek:
https://imgur.com/a/07EALWN

[Obrazek: ZfdDImB.jpg][Obrazek: jN5TdYw.jpg]
[Obrazek: 4GyD4Nc.jpg]
Album ze zdjęciami: https://imgur.com/a/FGIpI
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Waren78657, Ari, Makion
6.12.2018, 20:54
Wychodzi na to, że ze wszystkich słiczowców tylko ja nie mam let's gołów Tongue
Odpisz
6.12.2018, 21:07
*insert "That's where you're wrong kiddo" meme*

Odpisz
7.12.2018, 1:49
(6.12.2018 20:54)Makion napisał(a):  Wychodzi na to, że ze wszystkich słiczowców tylko ja nie mam let's gołów Tongue

Ja też nie, ale nie mam też Switcha, więc cóż. Wink

Może go kupię, jeśli będę chciał core'ową grę jak wyjdzie (LG nie jest dla mnie Core, sue me Tongue ), albo te Fire Emblem, które ma ponoć wyjść. Ale to najpierw musiałbym kupić i wypróbować te na 3DSa, czy mi w ogóle podejdą.

Friend safari - Normal: Aipom, Kecleon, Ditto
FC: 2466-7392-1864
Odpisz
7.12.2018, 2:26
(7.12.2018 1:49)Dagroth napisał(a):  
(6.12.2018 20:54)Makion napisał(a):  Wychodzi na to, że ze wszystkich słiczowców tylko ja nie mam let's gołów Tongue

Ja też nie, ale nie mam też Switcha, więc cóż. Wink

Może go kupię, jeśli będę chciał core'ową grę jak wyjdzie (LG nie jest dla mnie Core, sue me Tongue ), albo te Fire Emblem, które ma ponoć wyjść. Ale to najpierw musiałbym kupić i wypróbować te na 3DSa, czy mi w ogóle podejdą.

Cóż podejdą, czy nie, Three Houses po pierwszej zapowiedzi prawdopodobnie będzie miał trochę zmodyfikowany system taktyczny, więc jakoś różnić się będzie. W każdym razie Awakening na pewno ma wersję demo, FE TH raczej też powinno dostać demówkę. No i od jakiegoś czasu FE wydają w okolicach maja...

A poza tym już ruszyła machina plotek o Pokach 2019. Coś zaczyna się klarować w temacie. Z oficjalnych informacji, Game Freak już otworzył rekrutację na nowych tłumaczy
Odpisz
7.12.2018, 10:02
Galeria zrzutów ekranu z LGPE
"Trochę zmodyfikowany system taktyczny" może oznaczać zmiany na lepsze, np. w XCom 2 tak było. Anyway i tak bym czekał na jakieś recenzje itp.

Wysłane z mojego moto x4 przy użyciu Tapatalka

Friend safari - Normal: Aipom, Kecleon, Ditto
FC: 2466-7392-1864
Odpisz
7.12.2018, 10:58
(7.12.2018 10:02)Dagroth napisał(a):  "Trochę zmodyfikowany system taktyczny" może oznaczać zmiany na lepsze, np. w XCom 2 tak było. Anyway i tak bym czekał na jakieś recenzje itp.

Pierwszy zwiastun co prawda dużo nie pokazuje, ale na to wygląda, że teraz będą małe oddziały przy herosach, pewnie jakiś wpływ na gameplay to będzie mieć, a wszystko inne raczej pozostaje bez zmian + swobodna eksploracja po zamkach
Odpisz
7.12.2018, 13:41 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 7.12.2018 13:43 przez KNB1307.)
A może wrócimy do właściwego tematu?
Tak z ciekawości czemu nie mieliśmy takich okładek gier jak tu w grach (tak w Let' GO poszłam do sklepu by kupić Let's GO, ale jeszcze nie sprzedawali)
[Obrazek: 5aESwtS.jpg]

Ponoć w Let's GO znaleźli jakieś przecieki odnośnie kolejnych gier - np. zdjęcie nowego regionu - jak dla mnie to najprędzej wyspa w Aloli lub krzesła wskazujące kolorystyką na DP.

Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Ari
7.12.2018, 17:54
(7.12.2018 13:41)KNB1307 napisał(a):  Tak z ciekawości czemu nie mieliśmy takich okładek gier jak tu w grach

Jak zobaczyłam tego Pikacza na okładce to myślałam, że kupiłam podróbkę. Strasznie brzydko się prezentuje i w mojej opinii to chyba najgorzej zaprojektowana okładka w poke-dziejach. Do tego wygląda tak... dziecinnie (jakbym nie wiedziała, że to gra dla dzieci, wszak my tam chyba 4-latkami gramy xD)

(7.12.2018 1:49)Dagroth napisał(a):  (LG nie jest dla mnie Core, sue me Tongue )

Ja tą grę traktuję jako próbę przeniesienia poków na Switcha. Wolę, żeby sobie teraz sprawdzili jak im to wszystko funkcjonuje niż mieli eksperymentować na VIII genie. Dopowiem jednak osobom sceptycznie nastawionym do tej gry, że ta zmiana w łapaniu poków wyszła im naprawdę fajnie. Sama jestem zaskoczona tym jak mnie to wciągnęło i... nie obraziłabym się jakby taki system pozostał. Znacznie to lepsze od jeżdżenia na rowerku w tę i z powrotem, ale też strasznie ciągnie kasę na PokeBalle Tongue

Moja porcja obrazków na dzisiaj:

Moje Eevee-stadko, spłoszone :O
[Obrazek: m9MqF3t.jpg]

Arcanine skacze przez płotek Tongue
[Obrazek: 98VOvEN.jpg]

Charizard i Pidgeotto zaczynają ze sobą flirtować...
[Obrazek: jRavt85.jpg]

...ale przerywa im jakiś smok!
[Obrazek: bmQAjTB.jpg]

Fascynująca animacja podążającego za tobą Sandslasha
[Obrazek: ljWMNAH.jpg]

Mina Pikacza adekwatna do ruchu łapką
[Obrazek: e9QBKM4.jpg]

Wniebowzięcie Charmeleona
[Obrazek: XwRLwA9.jpg]
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: KNB1307
7.12.2018, 18:05
(7.12.2018 17:54)Ari napisał(a):  
(7.12.2018 1:49)Dagroth napisał(a):  (LG nie jest dla mnie Core, sue me Tongue )

Ja tą grę traktuję jako próbę przeniesienia poków na Switcha. Wolę, żeby sobie teraz sprawdzili jak im to wszystko funkcjonuje niż mieli eksperymentować na VIII genie. Dopowiem jednak osobom sceptycznie nastawionym do tej gry, że ta zmiana w łapaniu poków wyszła im naprawdę fajnie. Sama jestem zaskoczona tym jak mnie to wciągnęło i... nie obraziłabym się jakby taki system pozostał. Znacznie to lepsze od jeżdżenia na rowerku w tę i z powrotem, ale też strasznie ciągnie kasę na PokeBalle Tongue

Myślę, że tu chodziło bardziej o brak walki z pokami niż to iż są widoczne w overworld, szczerze sam też uważam iż wycięcie walki nie jest dobrą opcją

[Obrazek: RhOX9uj.gif]
Odpisz
7.12.2018, 18:14 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 7.12.2018 18:30 przez Makion.)
Ponoć motion control potrafi się czasem rozkalibrować w tej grze i ball leci w byle jakim kierunku, a w handheld mode rzucanie ballem jest nieco prostrze. Poza tym obiecują, że 8 gena będzie nastawiona dla wieloletnich fanów, pomimo tego że po sukcesie let's go, kolejne gry będą się łączyć z GO

Dobra, już więcej nie produkuję tutaj postów, chyba że będę miał jakieś obrazki, jak kiedyś kupię Eevee, z naciskiem na kiedyś Tongue
Odpisz
7.12.2018, 19:34
(7.12.2018 18:05)Waren78657 napisał(a):  
(7.12.2018 17:54)Ari napisał(a):  

Myślę, że tu chodziło bardziej o brak walki z pokami niż to iż są widoczne w overworld, szczerze sam też uważam iż wycięcie walki nie jest dobrą opcją

W grze jest "aż" 6 walk z dzikimi pokami xD Wiem, mało, ale jednak są, więc taki system może powrócić. Z drugiej strony, czym się różni chodzenie na ślepo po trawie i szukaniu tego właściwego od chodzenia i czekania, aż ten właściwy się pojawi? Wychodzi na to samo. By poka złapać, trzeba go było zmęczyć - tu od razu przystępujemy do łapania. Im dłużej łapiemy jeden rodzaj poków tym większa szansa na shiny i doskonałe IV. A gdzie trenować? Łapiąc Chansey (zamiast ją pokonując) i przechodząc Ligę (przy okazji zarabiając). Zatem i tu niewiele zmian.

Nie mówię, że ten teraz system jest idealny, ale kiepski też nie jest. Wiem jednak, że nieźle zastępuje breeding. I choć przy takim sposobie nie ma co mówić o egg moves, to nic nie stoi na przeszkodzie by go znacznie udoskonalić, bądź zaimplementować oba, czyli znany nam breeding i combosy z LGPE. To byłoby naprawdę ciekawe Smile W każdym bądź razie nie będę zawiedzona, jeżeli kolejna generacja powróci na stare tory, ale też nie będzie mi przykro jeżeli nie powróci. To jednak tylko moje zdanie i nie każę nikomu go popierać Tongue

(7.12.2018 18:14)Makion napisał(a):  Ponoć motion control potrafi się czasem rozkalibrować w tej grze i ball leci w byle jakim kierunku, a w handheld mode rzucanie ballem jest nieco prostrze.

Fakt, ciężko się rzuca na boki tylko nie wiem, czy to zła kalibracja czy zwyczajnie nie mogę wyczaić jak należy joy-cona trzymać... Natomiast PokeBall Plus to dla mnie zupełna porażka. Zabrałam go ostatnio na Community Weekend w Pokemon GO, przeszłam z nim 50 km, przesyłam poka z powrotem do gry, a ta mi pisze, że zrobiłam 28 kroków. No by to wzorek... nie wiem czy mu skali brakło i licznik się wyzerował, bo po zwykłym spacerze z psem miałam 5000 kroków... Do tego w grze się nie fajnie nim steruje, a jedyny z niego pożytek to Mew i to wszystko.
Odpisz
7.12.2018, 22:52 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 7.12.2018 22:56 przez Axel.)
Mnie się tam nowy system łapania poków podoba. Walk i tak toczymy od ciula, a dzięki temu gra jest nieco mniej monotonna. Jedyne co mi przeszkadzało to to, że nie mamy aż tak dużego wpływu na łapanie jak wcześniej - w zasadzie wybieramy Jagodę, Pokéball i modlimy się o cud. Fajnie byłoby gdyby dodali możliwość użycia niektórych ataków, jak Mean Look czy Thunder Wave.
Natomiast chyba największym zawodem gry było jeżdżenie na Pokemonach. Sprawiało wrażenie jakby było niedokończone. Znaczy wyglądało ładnie, ale nic specjalnie nie dawało. W dodatku większe poki irytująco się "pojawiały i znikały", bo często nie mieściły się na mapie, co zabijało całą przyjemność. A latanie spartaczone na maksa i właściwie niedziałające...
Odpisz
8.12.2018, 10:56 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 8.12.2018 10:58 przez KNB1307.)
Ari - pokeball liczy kroki gdy jest włączony i ma w środku poka (czyli pali się światełko) z tego co zauważyłam

To rzucanie to masakra rzucam w prawo a pokeball w grze leci w lewo lub gdzieś wysoko ponad pokiem - bieganie luzem poków ok, ale ja chcę walki z dzikimi niech chociaż dadzą nam wybór stary sposób lub sposób z GO

Poki biegające za nami są fajne ale u mnie np. ciągle się gdzieś klinują lub zostają po drugiej stronie płotu Tongue - mało inteligentne

Ari pamiętasz co pisałam o shiny combach i moim pechu do wyskakujących poków - klątwa złamana:
Ukryta wiadomość (Kliknij, aby wyświetlić)
A czy tam na zdjęciu nie stoi przypadkiem shiny Charmeleon?

Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Ari

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości