Facebook
Reklama Let's GO Pikachu i Eevee

Przygoda z pokemonami
29.11.2018, 13:52
Przygoda z pokemonami
Cześć, kiedyś coś klikalem w poksy... Niestety czasy bycia dzieckiem, emulatory i te sprawy. Wersje z gbc i gba miałem ograne. Teraz na starość naszla mnie ochota na powrót do serii. Postanowiłem kupić n2ds xl. Stąd moje pytanie do jakich wersji sie cofać? Planowałem zacząć od X albo Y i pozniej wskoczyć e USuna. Ale może lepiej wrócić jeszcze do tych z dsa i zacząć od jakiegoś white albo black? Co myslicie? Chciałbym zainwestować tez w ten poke bank i przerzucac poksy do nowszych wersji, dlatego tez jakie wersję wybrać, żeby zebrać jak najwięcej stworów? Z góry dzięki za odpowiedzi

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka
Odpisz
29.11.2018, 14:03
RE: Przygoda z pokemonami
(29.11.2018 13:52)Patagg napisał(a):  Cześć, kiedyś coś klikalem w poksy... Niestety czasy bycia dzieckiem, emulatory i te sprawy. Wersje z gbc i gba miałem ograne. Teraz na starość naszla mnie ochota na powrót do serii. Postanowiłem kupić n2ds xl. Stąd moje pytanie do jakich wersji sie cofać? Planowałem zacząć od X albo Y i pozniej wskoczyć e USuna. Ale może lepiej wrócić jeszcze do tych z dsa i zacząć od jakiegoś white albo black? Co myslicie? Chciałbym zainwestować tez w ten poke bank i przerzucac poksy do nowszych wersji, dlatego tez jakie wersję wybrać, żeby zebrać jak najwięcej stworów? Z góry dzięki za odpowiedzi

W gry z DS'a możesz zagrać na 2DSie i zależnie od tego czego oczekujesz od poków tak inną kolejność warto przyjąć

[Obrazek: RhOX9uj.gif]

[Obrazek: 8c70ccf8150925309091ea7518631f70.png]
by jkz123pl
Odpisz
29.11.2018, 14:06 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 29.11.2018 14:07 przez Dagroth.)
Przygoda z pokemonami
Poke bank, z tego co pamiętam, wspiera gry z generacji 6 i 7, plus wersje na Virtual Console. Nie wiem, czy i jak mógłbyś przerzucić poki z wcześniejszych gier.

Wysłane z mojego moto x4 przy użyciu Tapatalka

Friend safari - Normal: Aipom, Kecleon, Ditto
FC: 2466-7392-1864
Odpisz
29.11.2018, 14:08
(29.11.2018 14:03)Waren78657 napisał(a):  
(29.11.2018 13:52)Patagg napisał(a):  Cześć, kiedyś coś klikalem w poksy... Niestety czasy bycia dzieckiem, emulatory i te sprawy. Wersje z gbc i gba miałem ograne. Teraz na starość naszla mnie ochota na powrót do serii. Postanowiłem kupić n2ds xl. Stąd moje pytanie do jakich wersji sie cofać? Planowałem zacząć od X albo Y i pozniej wskoczyć e USuna. Ale może lepiej wrócić jeszcze do tych z dsa i zacząć od jakiegoś white albo black? Co myslicie? Chciałbym zainwestować tez w ten poke bank i przerzucac poksy do nowszych wersji, dlatego tez jakie wersję wybrać, żeby zebrać jak najwięcej stworów? Z góry dzięki za odpowiedzi

W gry z DS'a możesz zagrać na 2DSie i zależnie od tego czego oczekujesz od poków tak inną kolejność warto przyjąć
Czytałem gdzies ze na gry z dsa trzeba uważać bo mogą byc piraty, prawda to? I jak trafię na taką wersje to co? Nie pogram? A na co liczę? Na dobry fun z gry i na zebraniu jakis fajnych poksow. Nie mam dużych oczekiwan aczkolwiek widzę, ze gry sie pozmieniały od czasu gba więc zapowiada sie fajna zabawa

Odpisz
29.11.2018, 14:20
(29.11.2018 14:08)Patagg napisał(a):  
(29.11.2018 14:03)Waren78657 napisał(a):  

Czytałem gdzies ze na gry z dsa trzeba uważać bo mogą byc piraty, prawda to? I jak trafię na taką wersje to co? Nie pogram? A na co liczę? Na dobry fun z gry i na zebraniu jakis fajnych poksow. Nie mam dużych oczekiwan aczkolwiek widzę, ze gry sie pozmieniały od czasu gba więc zapowiada sie fajna zabawa

Cóż to powiem tak fajna zabawa to nadrób pokolei wszystkie poksy, a symultanicznie zacznij USUM gdyż tu najszybciej rozwiniesz fajne póki i zagrasz w multi, nie wiem jak Ty, ale dla mnie osobiście to najlepsza zabawa

[Obrazek: RhOX9uj.gif]

[Obrazek: 8c70ccf8150925309091ea7518631f70.png]
by jkz123pl
Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości