Facebook
Reklama Let's GO Pikachu i Eevee

Pomoc w wycenie zestawu
29.11.2018, 0:49 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 29.11.2018 0:52 przez painacle.)
Pomoc w wycenie zestawu
Cześć!

Mam gorącą prośbę. Pragnę sprzedać swojego 3DSa z paroma grami Pokemon. Czy obeznani koledzy mogliby mi pomóc oszacować ile zestaw jest warty?

- Konsola 3DS New (wersja normalna, nie XL) - konsola używana, ma parę rysek na obudowie, możliwe że jakąś ryskę na wyświetlaczu, ale wiadomo - jak gra chodzi to nie widać żadnych rys. Mam oryginalne pudełko, ładowarkę i chyba instrukcję do konsoli. Konsola była w edycji AlphaSapphire (https://store.nintendo.co.uk/new-nintend...8795.html)
- Dodatkowa nowa (jeszcze nie rozpakowana) oryginalna obudowa "Pikatchu" do 3DSa. (https://image.ceneostatic.pl/data/produc...kachu.jpg)
- Gra Pokemon Alpha Sapphire - Gra jest nagrana na konsoli (chyba na karcie) - jest oryginalna (była częścią zestawu z konsolą)
- Gra Pokemon Y - oryginalna wraz z pudełkiem
- Gra Pokemon White - Oryginalna wraz z pudełkiem
- Gra Pokemon Soul SIlver - Oryginalna, ale bez oryginalnego pudełka.

Dodatkowo zastanawiam się czy konto PokeBankowe jest przypisane do konsoli? Czy mogę sprzedać gry i konsole ale moje pokemony zosawić w PokeBanku i potem z nich korzystać?

Dziękuję bardzo,
pozdrawiam,
painacle
Odpisz
29.11.2018, 11:08
RE: Pomoc w wycenie zestawu
Myślę że możesz spokojnie przynajmniej z 600-700zł sobie zaśpiewać za taki zestaw jeśli chcesz się pozbyć jak najszybciej. Ten model konsoli już nie jest w produkcji ani sprzedaży dodatkowo jest to edycja limitowana z tego co napisałeś. Nowe 2ds (bez new w nazwie) kosztuje orientacyjnie 350. Jeśli chodzi o gry to jeśli White jest wersją angielskojęzyczną w pełnym wyposażeniu to na allegro sama gra używana może kosztować nawet niecałe 200zł, ale nikt tyle nie da czyli 100 zeta może mniej. SS nie ma pudełka i pokewalker pewnie też nie w zestawie więc niecała stówa. AS nie liczę bo przeinstalowana. Dodatkowo masz ładowarkę i face plate co daje jakieś 50-60zł jeśli liczyć poza zestawem a pewnie było razem więc można nie uwzględniać tego.

Bank jest przypisany do Nintendo ID czyli musisz najpierw zrobić transfer jeśli chcesz zachować zawartość inaczej można tego konta używać tylko i wyłącznie na tej konsoli i żadnej innej.
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: painacle
30.11.2018, 2:17
RE: Pomoc w wycenie zestawu
Dziękuję bardzo za pomoc!
Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości