Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] file_put_contents(): Only 0 of 24765 bytes written, possibly out of free disk space - Line: 6648 - File: inc/functions.php PHP 7.3.9 (Linux)
File Line Function
[PHP]   errorHandler->error
/inc/functions.php 6648 file_put_contents
/inc/init.php 175 rebuild_settings
/global.php 20 require_once
/showthread.php 28 require_once

Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

Shiny Tapu Lele
21.11.2018, 13:39,
Shiny Tapu Lele
...ale nie za darmo, lecz jako nagroda za udział w turnieju 2018 International Challenge November.

Po zalogowaniu się, rejestrujemy swój udział:
https://3ds.pokemon-gl.com/competitions/

Rejestracja trwa do:
30 XI 2018, godz. 00:59.

Turniej odbywa się w dniach:
30 XI, godz 1:00 - 3 XII do godz. 00:59

Szczegółowe zasady znajdziecie tutaj, z a tych ważniejszych wymienię te:
- gry: Ultra Sun & Ultra Moon;
- format walki: Double Battle;
- udział mogą brać wszystkie pokemony za wyjątkiem: Mew, Celebi, Jirachi, Deoxys, Phione, Manaphy, Darkrai, Shaymin, Arceus, Victini, Keldeo, Meloetta, Genesect, Diancie, Hoopa, Volcanion, Magearna, Marshadow, Zeraora, Ash-Greninja;
- dodatkowo można zarejestrować góra dwa poki z tych tu legendarnych: Mewtwo, Lugia, Ho-Oh, Kyogre, Groudon, Rayquaza, Dialga, Palkia, Giratina, Reshiram, Zekrom, Kyurem, Xerneas, Yveltal, Zygarde, Cosmog, Cosmoem, Solgaleo, Lunala, Necrozma;
- przedmioty trzymane przez poksy nie mogą się powtarzać;
- Ruchy-Z i Mega Ewolucje są zabronione
Odpisz
21.11.2018, 15:03,
Shiny Tapu Lele
Z tego co o tym czytałem chyba na stronie Nintendo, dozwolone będą tylko poki złapane/wyhodowane w naszej grze, lub z tegorocznych eventów z legendami, czyli np. eventowy Yveltal ok, Zapdos przerzucony bankiem z Yellow nie ok.

Wysłane z mojego moto x4 przy użyciu Tapatalka

Friend safari - Normal: Aipom, Kecleon, Ditto
FC: 2466-7392-1864
Odpisz
21.11.2018, 15:28,
RE: Shiny Tapu Lele
(21.11.2018, 15:03)Dagroth napisał(a): Z tego co o tym czytałem chyba na stronie Nintendo, dozwolone będą tylko poki złapane/wyhodowane w naszej grze, lub z tegorocznych eventów z legendami, czyli np. eventowy Yveltal ok, Zapdos przerzucony bankiem z Yellow nie ok.

A miałem nadzieję, że będę mógł użyć Lugię i Ho-oh z ukrytymi zdolnościami (z wielkim trudem udało mi się je złapać w Crystal). Chyba następny event sobie odpuszczę, szkoda tylko tej shiny Lele
Odpisz
21.11.2018, 15:44,
Ja tam biere udział, zagrać 3 walki jak kaleka i dostać tak cudnego shiny? Toć promocja :p

[Obrazek: I1SCMpG.jpg][Obrazek: Gb0WjDa.png][Obrazek: e7Eewk0.png]
Odpisz
21.11.2018, 16:56,
Shiny Tapu Lele
Podobnie jak to co Rova napisał, wygrywać nie trzeba, 3 walki czymkolwiek i voila.

Odpisz
21.11.2018, 17:03,
(21.11.2018, 16:56)Dagroth napisał(a): Podobnie jak to co Rova napisał, wygrywać nie trzeba, 3 walki czymkolwiek i voila.

Nie no jakiśtam semi-tryhard team mam, nie chcę przegrać tych 3 walk bo to frustrujące jednak, mam w teamie Koko, Kartanę, Ho-Oha, Palkię, Scrafty'ego i Alola Raichu. Żadnych Xerneasów, Kyogre'ów, Amoongussów ani Incineroarów bo ich mają wszyscy w teamie, a ja taki nie chcę być :v

Odpisz
21.11.2018, 17:27,
Shiny Tapu Lele
Well, generalnie wezmę w tym udział dla Tapu, ale jakiś team spróbuję zmontować, choć trochę sensowny.

Odpisz
21.11.2018, 17:32,
(21.11.2018, 17:27)Dagroth napisał(a): Well, generalnie wezmę w tym udział dla Tapu, ale jakiś team spróbuję zmontować, choć trochę sensowny.

Ja to głównie jestem przygotowany pod tego głupiego jelenia co go każdy używa, a już szczególnie jak ktoś leaduje nim i amoongussem, taki Ho-Oh ora obydwu

Odpisz
21.11.2018, 18:29,
Shiny Tapu Lele
Mój Ho-oh jest w stanie "fabrycznym", jak go dostałem z eventu. Mógłbym niby jeszcze wytrenować, ale anyway, myślisz że Arcanine da radę? Też resistant na fairy i grass, chociaż na jelenia mój nie ma nic supereffective ofensywnie.

Odpisz
21.11.2018, 18:35, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 21.11.2018, 18:37 przez RovaPears.)
(21.11.2018, 18:29)Dagroth napisał(a): Mój Ho-oh jest w stanie "fabrycznym", jak go dostałem z eventu. Mógłbym niby jeszcze wytrenować, ale anyway, myślisz że Arcanine da radę? Też resistant na fairy i grass, chociaż na jelenia mój nie ma nic supereffective ofensywnie.

252 Atk Arcanine Flare Blitz vs. 0 HP / 0 Def Xerneas: 96-114 (47.7 - 56.7%) -- 85.5% chance to 2HKO

Może dać radę, bo jeleń to na tyle bezmózgi pokemon że on zawsze turn 1 klika geomancy. Dałbym na twoim miejscu piesełowi safety goggles, żeby cie spore od tego gównianego grzyba nie ruszał (tak, wyklucza to z-move, ale one i tak zabronione :v). Ale i tak Ho-Oh mimo wszystko lepszy do roli łowcy jeleni dzięki temu wspaniałemu specdefowi, mój ma tailwind na dodatek

Ogólnie jak będę widział start amoonguss i xerneas u przeciwnika to zaczynam ho-ohem i koko, bo mam na nim taunt żeby ani nie klikał spore, ani rage powder

Odpisz
21.11.2018, 18:47,
Shiny Tapu Lele
Pomyślę, mogę jeszcze dzisiaj Ho-oh wysłać na trening, do eventu się wyrobi, Tapu podobnie.

Odpisz
21.11.2018, 19:00,
Chyba miałbym jakiś pomysł na Intimidate Incineroara i Geomancy... rychło w czas zastanawiam się nad rejestracją do Global Linka Tongue
Odpisz
21.11.2018, 19:29,
Eh, ten jeden raz zrobię wyjątek i przegram parę walk dla poczka :/

[Obrazek: v1s7Ewb.jpg][Obrazek: ZPC0Ixw.jpg]
Odpisz
21.11.2018, 20:25, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 21.11.2018, 20:28 przez Dagroth.)
Rova, jak masz zbudowane tego Ho-Oh i Tapu? Znalazłem swoich w PC, Ho-Oh jest Adamant (sądziłem że wziąłem Jolly, no ale trudno) a Tapu Koko Jolly - na razie wrzuciłem ich do Poke Pelago na trening Attack albo Speed (nie pamiętam którego, ale nieistotne, jak się skończy, to wlecą na tego drugiego), planując po prostu ofensywnych - Ho-Oh ma w moveset Brave Bird, Sacred Fire, Tailwind i Earthquake, to ostatnie planuję mu zamienić na Recover, Tapu nie pamiętam, jeszcze nic konkretnego nie planowałem (może dam mu ten Taunt na "grzybka").

Jak Twoi są zrobieni - EV, moveset, item, ability? (to ostatnie mój Ho-Oh ma Pressure, będąc tym eventowym - z Gold, nawet jak złapię, i tak nie mógłbym wykorzystać na tym evencie, z tego co wiem)

Edit: Maki, jeśli chcesz robić tego Incineroara, pewnie znalazłbym w banku Littena z niezłymi IV, po tym jak hodowałem swojego. Niekoniecznie wszystkimi pięcioma, ale zawsze to mniej breedu (i z naturą Adamant).

Odpisz
21.11.2018, 20:45,
Właśnie zastanawiałem się nad kontrą Intimiteroara Smile nie mam w planach breedować tygrysa. Lepiej poświęcić czas na przygotowanie legend. W sumie to nie mam za wiele opcji... Lugia albo Zekrom, bo reszta ma słabe natury i trzeba zebrać się do grindu Tongue
Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości