Facebook
Reklama Let's GO Pikachu i Eevee

Premiera Pokemon Let's GO!
15.11.2018, 22:48
Premiera Pokemon Let's GO!
Moi drodzy, już jutro - 16 listopada startuje premiera gry Pokemon Let's GO! Pikachu i Pokemon Let's GO! Eevee!

[Obrazek: PYeOUa3.jpg]

Z tej okazji serwis Pokemon Valhalla zaprasza Was do odwiedzenia oficjalnej strony dotyczącej Let's GO! - gdzie dowiecie się więcej na temat nadchodzących gier oraz możliwości zabawy w świecie Kanto.

Na naszym serwerze Discord na którym jest już prawie 400 osób! Rozmawiamy na temat Let's GO na kanale #pokemon-lets-go a spoilery umieszczamy wyłącznie na na kanale #spoilery-lets-go. Tak więc jeśli chcecie dowiedzieć się trochę tajemniczych informacji - wlećcie na nasz serwer Discord!

Wejdźcie również na nasz fanpage i zagłosujcie w ankiecie czy jesteście bardziej #teameevee czy #teampikachu!

Nie pisaliśmy o tym wcześniej ale w sklepach dostępna będzie również konsola z bundlem Let's GO, która zawierać będzie specjalne joy-cony w kolorach Pokemonów Pikachu i Eevee, oraz tablet Switch z motywem z nowych gier.

[Obrazek: Ic8TKWR.png]

[Obrazek: iiINfx3.png]
Odpisz
15.11.2018, 23:10
RE: Premiera Pokemon Let's GO!
Eh.. a mi sklep gdzie zamawiałem dał znać, że dopiero jutro będą wysyłać, bo kurier coś zawalił z dostarczeniem gry do sklepu. Z tego co się dowiedziałem - nie tylko do tego sklepu, więc upewnijcie się czy Wasze zamówienia też nie mają opóźnienia
Odpisz
15.11.2018, 23:12 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16.11.2018 0:05 przez KNB1307.)
Konsole i gry to samo - mnie i koledze też to powiedzieli (przynajmniej poinformowali nie jak ultima rok temu).
Ponoć koledze tłumaczyli się tym że transport utknął w Czechach.

Ukryta wiadomość (Kliknij, aby wyświetlić)

[Obrazek: ZfdDImB.jpg][Obrazek: jN5TdYw.jpg]
[Obrazek: 4GyD4Nc.jpg]
Album ze zdjęciami: https://imgur.com/a/FGIpI
Odpisz
15.11.2018, 23:56
Ponoć Conquest zawalił z transportem, bo dopiero we wtorek wysłali tira z Czech i tylko kilka małych zamówień do jakichś lokalnych dostawców dotarło
Odpisz
16.11.2018, 0:08
Cóż, z zamówieniami to może być prawda, ostra dyskusja toczyła się na ten temat na naszym Discordzie. Ale okazuje się, że MediaMarkt czy X-KOM dostaną zamówienia na jutro. W większości sklepów. Trzymam kciuki, żebyście mogli jutro zagrać!

[Obrazek: iiINfx3.png]
Odpisz
16.11.2018, 0:27
Z tym X-kom to pewne ? Czytałem, że wersja z Pokeballem ma być u nich dopiero w środę albo czwartek
Odpisz
16.11.2018, 15:14 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16.11.2018 15:34 przez KNB1307.)
MediaMarkt już ma a przynajmniej niektóre w Warszawie (właśnie wypakowywali i ustawiali na pułkach jak przyszłam - tak nawet te z pokaballem wersje mieli).
Mi się nie chciało czekać do poniedziałku skoro za płotem jest Warszawa - anulowałam zamówienie w sklepie i ruszyłam na miasto Tongue

[Obrazek: ZfdDImB.jpg][Obrazek: jN5TdYw.jpg]
[Obrazek: 4GyD4Nc.jpg]
Album ze zdjęciami: https://imgur.com/a/FGIpI
Odpisz
16.11.2018, 15:24
W takim razie życzę dobrej zabawy tym, którzy już mają. Ja niestety czekam do poniedziałku :/
Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości