Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za 57 dni)

Sword i Shield promo

Detektyw Pikachu - Film
13.11.2018, 17:14,
RE: Detektyw Pikachu - Film
^^^ Fantastyczne Stworzenia miały więcej uroku niż którakolwiek część HP od trójki w górę szczerze mówiąc.
Co kto lubi.

co do drugiego, Czy ja wiem? "Kto Wrobił Królika Rogera" miało swój urok, ale z natłokiem takich stworków to już by zbyt sztucznie chyba wyglądało. Zwłaszcza, że w pierwszym wypadku cała treść filmu obracała się wokół różnicy między postaciami. A tutaj elektryczna mysza pomaga czarnoskóremu chłopcu znaleźć ojca.

[Obrazek: v1s7Ewb.jpg][Obrazek: ZPC0Ixw.jpg]
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Ariba11
13.11.2018, 22:58, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13.11.2018, 23:07 przez Axel.)
(13.11.2018, 16:20)Ariba11 napisał(a): A wracając do Pikacha. Najbardziej by mi się podobała nieco inna wersja tego filmu. "Ludzkie" postacie, mogłyby być odgrywane przez normalnych aktorów, a Pokemonowe - rysunkowe, jak w animcu. Komputerowo dało by się to wygenerować, i moim zdaniem fajnie by to wyglądało.
W sumie racja, w "Kosmicznym meczu" taki zabieg wyszedł całkiem dobrze, a to przecież dwudziestoletni film. Ale w zasadzie to co dostaliśmy wygląda całkiem porządnie, a jeśli wykorzystają historię z gier o detektywie, to i fabuła będzie w porządku. Czyżby szykował się pierwszy dobry Pokemonowy film od czasu "Rise of Darkrai"?
No i oczywiście, żeby było poprawnie politycznie Tim Goodman musiał się stać czarny. Mam nadzieję, że nawiąże romans z sami-wiecie-kim
Odpisz
13.11.2018, 23:08, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13.11.2018, 23:16 przez Dagroth.)
(13.11.2018, 22:58)Axel napisał(a): Mam nadzieję, że nawiąże romans z sami-wiecie-kim

Voldemortem? Dalibyście już spokój z tymi crossover slashficami... Tongue

Friend safari - Normal: Aipom, Kecleon, Ditto
FC: 2466-7392-1864
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Axel
14.11.2018, 14:24,
A widzieliście plakat?[Obrazek: poster.jpg]
I teraz zabawa kto znajdzie więcej easter eggów. M2 na śmietniku to wiadomo - Mewtwo Wink

"[...] chciałem żyć świadomie, [...] czerpać ze źródeł życia samą jego istotę, odrzucić wszystko co nie było nim, by w godzinie śmierci nie odkryć, że nie żyłem"
Odpisz
14.11.2018, 14:57,
3/4 "easter eggów" to bannery reklamowe czy inne bilboardy. sama strona udostępnia "namierzanie" które wręcz centruje na sekrecie. Nie ma co się ścigać Tongue

[Obrazek: v1s7Ewb.jpg][Obrazek: ZPC0Ixw.jpg]
Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości