Facebook
Reklama Let's GO Pikachu i Eevee

Detektyw Pikachu - Film
12.11.2018, 21:54 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14.11.2018 16:31 przez Nilson.)
Detektyw Pikachu - Film
W sieci pojawił się trailer filmu - Detektyw Pikachu. Na dedykowanej stronie dowiecie się więcej o filmie. A trailer zobaczycie poniżej:

"[...] chciałem żyć świadomie, [...] czerpać ze źródeł życia samą jego istotę, odrzucić wszystko co nie było nim, by w godzinie śmierci nie odkryć, że nie żyłem"
Odpisz
12.11.2018, 22:15
RE: Detektyw Pikachu - Film
Nie wygląda to tak dobrze jakbym chciał, ale dalej mam hajpa większego niż na LGPE. Czekam z niecierpliwością.

Odpisz
12.11.2018, 22:25
Nie zapomnieli, że jest więcej poków niż 151, to dobry znak Wink moim zdaniem przesadzili trochę z futrem pikacza, ale da się na to patrzeć. Plakat "Sinnoh Championship" z easter eggów mnie najbardziej zaciekawił Tongue
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: pikant0ni24
12.11.2018, 22:46
Mi się tam bardzo podoba. Taki miks pomiędzy rzeczywistością a kreskówkowością. O wiele lepiej wykonane, niż te fan arty chcący urzeczywistnić stworki. Niby skupiają się bardziej na kantowskich poksach, ale jednocześnie dają znać, że istnieje coś poza Pikaczem czy Charizardem.
O ile nie mam pretensji do Mr. Mime'a czy Pikachu (świetnie im to wyszło), to bardzo nieswojo się czuję gdy patrzę na takiego Greninję - fuj.

Teraz kwestia polska. Trailer jest z napisami. Ale bądźmy szczerzy - taki tytuł MUSI mieć dubbing. Wiem, jak to jest z filmami live-action, ale mam nadzieję, że się postarają z obsadą. No i najważniejsze, byle żeby się trzymali nazewnictwa poksów/ataków jak w naszym anime Tongue

[Obrazek: jt52d4.png]

Moje statystyki w Pokemon Shuffle Mobile:

Grudzień 2017
Ukryta wiadomość (Kliknij, aby wyświetlić)
Luty 2017
Czerwiec 2016
Odpisz
12.11.2018, 23:48
Ja mam tylko nadzieję że to nie będzie zwykły film + pikachu. Pozostałe poksy jedynie przewijały się w trailerze

[Obrazek: I1SCMpG.jpg][Obrazek: Gb0WjDa.png][Obrazek: ULjhFKt.png]
Odpisz
13.11.2018, 0:17
Aż do zobaczenia tego zwiastuna byłem sceptyczny co do tego filmu, ale Ryan Reynolds jako Pikachu mnie przekonał w 100%, zastanawiam się tylko jak sobie poradzi w "G" rated, przecież tam nie można kląć, bo chyba to będzie "G", a nie "PG" wie ktoś coś ?

[Obrazek: RhOX9uj.gif]
Odpisz
13.11.2018, 0:43 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13.11.2018 0:49 przez Dagroth.)
Ok, Pikachu gadający głosem Deadpool'a, teraz widziałem już wszystko. Wink

I dla samego tego głosu, jeśli pójdę i jeśli będzie, ja wybiorę wersję z napisami. Tongue

(ale mam nadzieję, że będzie lepsze tłumaczenie niż w trailerze, już przy pierwszym obejrzeniu zauważyłem w nim błąd)

Friend safari - Normal: Aipom, Kecleon, Ditto
FC: 2466-7392-1864
Odpisz
13.11.2018, 1:30 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13.11.2018 1:46 przez Waren78657.)
(13.11.2018 0:43)Dagroth napisał(a):  Ok, Pikachu gadający głosem Deadpool'a, teraz widziałem już wszystko. Wink

I dla samego tego głosu, jeśli pójdę i jeśli będzie, ja wybiorę wersję z napisami. Tongue

(ale mam nadzieję, że będzie lepsze tłumaczenie niż w trailerze, już przy pierwszym obejrzeniu zauważyłem w nim błąd)

Możesz powiedzieć gdzie, bo fakt nie jest tłumaczone kropka w kropkę, ale nawet nie powinno przez różne związki frazeologiczne w obu językach, a znaczeniowo ja tam nie zauważyłem by coś przekręcili

(12.11.2018 22:25)Makion napisał(a):  Nie zapomnieli, że jest więcej poków niż 151, to dobry znak Wink moim zdaniem przesadzili trochę z futrem pikacza, ale da się na to patrzeć. Plakat "Sinnoh Championship" z easter eggów mnie najbardziej zaciekawił Tongue

Mnie Ciekawi zaś plakat "Johto: Articuno vs. Steelix" czy to znaczy, że ktoś jak w Animcu walczył legendą (i to nawet tą samą jeśli chodzi o Frontier ;P)

Jak tutaj wygląda status legend

Plus z wyłapanych gatunków (kolejność wypisywania przypadkowa choć zacząłem od I Gen):
Pikachu
Charmander
Dodrio
Jiglypuff
Bulbasaur
Psyduck
Mr Mime
Charizard
Venusaur
Squirtle
Pidgeotto

Flabebe
Emolga
Audino
Rufflet
Greninja
Morelul
Pancham
Comfey

Wyliczyłem tylko te, które nie są częścią merchandise, plakatów, logotypów i są w miarę wyraźne by je odróżnić, choć w pierwszej scenie w mieście pewnie cośby jeszcze zauważył

Odpisz
13.11.2018, 10:44
Prezentuje się całkiem nieźle... O niebo lepiej niż syf, na jaki miałem nieszczęście ostatnio rzucić okiem pt: "Krzysiu, gdzie jesteś"... Po tamtej procukcji do dziś mam koszmary, z Kubusiem będącym skrzyżowaniem Coralgola i misia z reklamy CoColino w roli głównej. Ów film całkiem zniszczył moje wyobrażenie o Kubusiu Puchatku, jakie miałem od czasu gdy byłem dzieckiem i oglądałem wieczorynkę/dobranockę.
A Pikacha chętnie obejrzę.
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: pikant0ni24
13.11.2018, 11:23
Baaaardzo mi się to podoba, ALE. Ale mówiłem to już wielokrotnie na discordzie PV - TEN PIKACHU MA ZA DUŻO FUTRA. Nawet nie o ilość chodzi, a o jego ułożenie. Żadnemu zwierzakowi futro nie odstaje na każdą stronę, a Pikacz obecny tu tak ma. Podejrzewam, że gdyby układało się jak u zwierząt, wyglądałby bardziej realistycznie (mniej pluszowo) i jakoś tak przyjemniej dla oka imo.

lubię tak sobie czasem popikać o poranku
[Obrazek: photo.jpg]
Odpisz
13.11.2018, 11:31
Są dwie możliwości wytłumaczenia tego fenomenu: 1. Ktoś go wykąpał w szamponie na porost włosów/futra. A druga - sam się poraził piorunem, tudzież ktoś to zrobił za niego i dlatego mu tak futerko odstaje na wszystkie strony.
Odpisz
13.11.2018, 12:35
Lub ładunki elektrostatyczne, które u niego to normalna rzecz

Odpisz
13.11.2018, 13:14
Jak sobie człowiek przypomni, że to nieuczesane futro należy do elektrycznego poka to jego wygląd nagle nabiera sensu Tongue

Trailer bardzo mnie zaskoczył. Spodziewałam się większej klapy, czegoś w stylu "Dragonball: Evolution", czyli produkcji zrobionej po najniższych kosztach. Ten się tak nie prezentuje. Do tego ten klimat - taki mroczny się wydaje, zbyt mroczny jak na Pokemony. Mimo to wciąż zachowuje sporą dawkę humoru. Tak, i to kolejny powód dla którego się podjarałam.

Odnoszę wrażenie, że ludzie od efektów specjalnych za bardzo się postarali nad stworzeniem poków. Część z nich jest zbyt przekombinowana. To futro Pikacza, fryz Jigglypuffa, Bublasaury za bardzo wyróżniają się na tle otoczenia. No i Charizard wygląda jakby był jakimś artefaktem z przeszłości, tak jakby twórcy tworząc jego skin zbytnio wzorowali się na t-rexie.

Tak czy owak, trailer bardziej nakręcił mnie na ten film niż na LGPE.

[Obrazek: LmT11D0.png][Obrazek: 2e4qWwB.png]
Odpisz
13.11.2018, 13:27
DragonBall nie był franczyzą, która przynosi takie zyski na całym świecie, Pokemony są, to i nie chcą tego zepsuć, szczególnie, że WB potrzebuje jakieś silnej marki bo HP już się kończy i mimo, że Fantastyczne Zwierzęta... są spoko tak ich box office jest już raczej opadający, a Disney pożera rynek Smile

Odpisz
13.11.2018, 16:20
O tych Fantastycznych zwierzętach to ja wolałbym zapomnieć... Przecież to było dno. Zamysł może i niezły, ale film do kitu, zwłaszcza jak ktoś by go oglądał zaraz po ostatniej części HP. No ale cóż... Co kto lubi. A już do książek to tego filmidła nie ma wogóle co porównywać.

A wracając do Pikacha. Najbardziej by mi się podobała nieco inna wersja tego filmu. "Ludzkie" postacie, mogłyby być odgrywane przez normalnych aktorów, a Pokemonowe - rysunkowe, jak w animcu. Komputerowo dało by się to wygenerować, i moim zdaniem fajnie by to wyglądało.
Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości