Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

Pokemonowe animacje
9.11.2018, 22:45,
Pokemonowe animacje
Od jakiegoś czasu tworzę takie animacje, jedne oceniam na lepsze, jedne na gorsze, ale ogółem jestem dumny z tego i chciałbym się tym z obecnymi tu podzielić
_________________________________ __________________________________
Tu ogólny link do kanału na przyszłość:
https://www.youtube.com/channel/UCBm5qbN...83m12GLXsA

Discord: Anton#6229

3DS FC: 1264-2185-2386
IGN: Ant0n1
Odpisz
10.11.2018, 12:32, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10.11.2018, 12:35 przez pokemonek123.)
RE: Pokemonowe animacje
Animacje: brak
Humor: nie śmiechłem
Dźwięk: krwawią mi uszy

Ocena: niepolecam/10

To teraz dla przeciwwagi parodie, które nie dokonują morderstwa neuronów:
https://www.youtube.com/watch?v=X0xQBdLCVr0
Odpisz
10.11.2018, 17:01, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10.11.2018, 17:26 przez Vic.)
widzę delikatnie mówiąc inspiracje Demem. Szczerze mówiąc... nie wypadają one najlepiej, więc przemsań, przemsań.

Szanuję za chęci, ale nie idź w kopiowanie z reskinem na pokemony. Nie warto. W ten sposób daleko nie zajdziesz. Zwłaszcza, że owe produkty Dema są wyjątkowo niskich lotów i spotkały się z pozytywną opinią WYŁĄCZNIE dzięki całokształtowi jego kanału. Lepiej zacznij od czegoś bardziej treściwego, a dopiero potem pozwalaj sobie na takie żarciki, bo inaczej zwyczajnie jako kanał się nie rozwiniesz. To już nie jest 2009 rok, gdzie byle jaka trójwymiarowa żaba z pytongiem na wierzchu zgarnia masowo wyświetlenia Wink

edit: rok 20089 lol

[Obrazek: v1s7Ewb.jpg][Obrazek: ZPC0Ixw.jpg]
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: The_Punisher, Anton
13.11.2018, 11:10, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13.11.2018, 11:17 przez Anton.)
(10.11.2018, 17:01)Victoriatus napisał(a): widzę delikatnie mówiąc inspiracje Demem. Szczerze mówiąc... nie wypadają one najlepiej, więc przemsań, przemsań.

Szanuję za chęci, ale nie idź w kopiowanie z reskinem na pokemony. Nie warto. W ten sposób daleko nie zajdziesz. Zwłaszcza, że owe produkty Dema są wyjątkowo niskich lotów i spotkały się z pozytywną opinią WYŁĄCZNIE dzięki całokształtowi jego kanału. Lepiej zacznij od czegoś bardziej treściwego, a dopiero potem pozwalaj sobie na takie żarciki, bo inaczej zwyczajnie jako kanał się nie rozwiniesz. To już nie jest 2009 rok, gdzie byle jaka trójwymiarowa żaba z pytongiem na wierzchu zgarnia masowo wyświetlenia Wink

edit: rok 20089 lol

Powiem tak, sam nie jestem zadowolony z reskinowania animacji Dema, więc planując nowe animacje staram się jakoś tego nie robić (dla porównania animacja najstarsza i ta najnowsza - w najnowszej zrezygnowałem z napisów na ekranie, gadania jak pijany, i designu painta - no pomijając Asha ale Ash to Ash :v) i iść choć trochę w coś bardziej hmm.... profesjonalnego? Animacja którą aktualnie planuję będzie lepsza od najnowszej, bo nie chcę zatrzymać się na poziomie rysowania dwóch pokemonów w paincie. Po pierwsze nie będę robił jej sam, a w trzy osoby :p
I właśnie to ma być jak to ująłeś "bardziej treściwy" content Smile

(10.11.2018, 12:32)pokemonek123 napisał(a): Animacje: brak
Humor: nie śmiechłem
Dźwięk: krwawią mi uszy

Ocena: niepolecam/10

To teraz dla przeciwwagi parodie, które nie dokonują morderstwa neuronów:
https://www.youtube.com/watch?v=X0xQBdLCVr0

Wiem że nie jest to najwyższy poziom techniczny i to jest rzecz którą najbardziej staram się dopracować. Humor jest kwestią osobistą, i jednych to śmieszy (bo i takie opinie dostaję), a innych nie i w pełni to szanuję bo mnie też nie wszystko śmieszy. A dźwięk? No cóż, wiem że jest 2/10, wiem że rani uszy, wiem że idiotycznie brzmi jak sam wszystko czytam - i dlatego staram się nad tym pracować i chociażby w kolejnej animacji będę miał dwie osoby do pomocy z dubbingiem Smile

Discord: Anton#6229

3DS FC: 1264-2185-2386
IGN: Ant0n1
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Vic

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości