Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] file_put_contents(): Only 0 of 24765 bytes written, possibly out of free disk space - Line: 6648 - File: inc/functions.php PHP 7.3.13 (Linux)
File Line Function
[PHP]   errorHandler->error
/inc/functions.php 6648 file_put_contents
/inc/init.php 175 rebuild_settings
/global.php 20 require_once
/showthread.php 28 require_once

Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

Gry zgrane bezpośrednio z konsoli 3ds na pc.
5.11.2018, 22:54, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 5.11.2018, 22:57 przez ziom991.)
Gry zgrane bezpośrednio z konsoli 3ds na pc.
Witam, nie wiem czy tutaj jest miejsce na takie tematy, więc przepraszam jeśli źle trafiłem.Big Grin
Ostatnio natrafiłem na youtube na filmiki które przedstawiały jak posiadacze np. new 3ds xl, zgrywali gry np. The Legend Of Zelda Ocarina of Time na komputer przy pomocy programu i karty sd.
Jest to ponoć w 100% legalne (nie wiem czy to prawda ). Potem takową grę włączali w Citra Emulator. Moje pytanie brzmi, czy jeśli przeprowadzę takowy zabieg to kartridż, na którym jest np. własnie ta zelda czy pokemony zostanie pusty ? W sensie czy kopiuje wtedy zawartość kartridża na sd czy całkowicie przenoszę całą na kartę sd ?
Zależy mi na odpowiedzi ponieważ zazwyczaj p[o przejściu gry sprzedaję ja w różnych sklepach z używanymi grami, a jeśli będzie to całościowe przenoszenie zawartości z kartridża i zostawianie go pustego to chyba podziękuję.
Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi.
Odpisz

Wiadomości w tym wątku
Gry zgrane bezpośrednio z konsoli 3ds na pc. - przez ziom991 - 5.11.2018, 22:54

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości