Facebook
Reklama Let's GO Pikachu i Eevee

Halloween w Pokemon GO
25.10.2018, 14:16 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25.10.2018 14:18 przez kowalt.)
Halloween w Pokemon GO
Trenerzy, trenerki

Mam nadzieję że nie boicie się duchów, ponieważ w świecie Pokemon GO pojawiło się ich ostatnio zatrzęsienie. Jest to spowodowane Halloween, święta którego atmosfera udziela się nawet Pokemonom.

[Obrazek: BPR3grl.png]

Jak w zeszłym roku tak i w tym Niantic przygotował dla swoich graczy garść niespodzianek. Do niedawno wprowadzonych stworków z IV generacji dołączają:
  • Drifloon i Drifblim+ich wersje Shiny,
  • Stunky i Skuntank,
  • Spiritomb - dostępny z Special Research podobnie jak wcześniej Mew czy Celebi. Pamiętajcie by przyjąć ten cykl misji ponieważ jeśli nie zalogujecie się w grze teraz, to później Research przepada.
  • Giratina wskoczyła na miejsce Mewtwo w legendarnych Raidach. Będzie do złapania tylko do 20 listopada więc nie zwlekajcie.

Poza nowymi Pokemonami otrzymujemy podwójne cukierki za złapanie Pokemona(bądź co bądź Haloween polega na zbieraniu łakoci) a w sklepie pojawiły się klimatyczne przedmioty dla naszego avatara(każdy z nas marzył o plecaku w kształcie Gengara, prawda?).
Jeszcze wam mało?
Co więc powiecie na powrót Pikachu w czapce wiedźmy? Wiem, wiem. Był rok temu. Teraz jednak możecie go dorwać w wersji Shiny? Z resztą nie tylko jego a całą linię ewolucyjną naszej ukochanej pokemyszy. Lepiej? Lepiej.

[Obrazek: XPrkovQ.png][Obrazek: Ft8dGQ9.png][Obrazek: Odm3ycj.png]

Na dokładkę nowe misje które chociażby pomogą wam uzupełnić zapas Rare Candy(wystarczy ewoluować Duskulla lub Shuppeta trzy razy) lub pozwolą na złapanie Sableye(przypominam że występuje on w grze w wersji Shiny).

Oczywistą oczywistością jest zwiększona szansa na pojawienie się strasznych stworków w dziczy.

Mimo iż jesień zawitała do naszego kraju, na dworze zimno i ponuro to mimo wszystko podczas spacerów chce się grać. Event trwa do pierwszego listopada.

Powodzenia przy łapaniu Giratiny i nie dajcie się przestraszyć.

3DS FC: 2767-0201-8496

[Obrazek: tenor.gif?itemid=5889177]
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: bobson
25.10.2018, 15:29
RE: Halloween w Pokemon GO
Jestem absolutnie wnerwiony tym, że Niantic robi nas w balona. Drifloon i Stunky. Wow. Ekstra. A gdzie do diabła Honchkrow, Mismagius, Weavile, Froslass, Drapion, Rotom? For whatever reason nie ma ich. No to niezły event halloweenowy. Ba, czapa Mismagiusa nawet jest w sklepie, a gdzie sam zainteresowany?

Jestem tym bezgranicznie oburzony i nie daruję. Mam w dupie że trzeba do nich przedmioty, trzeba je było dodać do gry, zamiast lecieć sobie z graczami w kulki. "Dodamy cztery poksy na krzyż, pewnie się ucieszą!"

[Obrazek: I1SCMpG.jpg][Obrazek: Gb0WjDa.png][Obrazek: ULjhFKt.png]
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: kowalt, Waren78657, Victoriatus
25.10.2018, 16:05
Szczerze powiedziawszy prześpię event chyba. Nic ciekawego.
z uwagi na plan dnia przespałem szansę na złapanie belduma (dorwałem 1( słownie " jeden")) egzemplarz w ostatnich minutach eventu, więc już i tak mi wszystko jedno. A 4 generacja nie wnosi nic ciekawego póki co, więc prawdopodobnie nawet gry nie odpalę, pomijając wyjścia na przystanek i z powrotem, bo po co.

Może, jak już z łaski dodadzą te ewolucje...

Odpisz
 Cherish Balle podarowali: kowalt
25.10.2018, 16:09
Warto uruchomić grę by zdobyć Questa na Spiritomba. Jeśli zrobisz to po evencie to już go nie będzie a póki co to jedyny sposób na tego stworka.

Ale zgadzam się że powinni dodać ewolucje monów z poprzedniej geny. Jeśli nie wszystkich to przynajmniej duchów.
Z drugiej strony na naszym Discordzie mówili że zeszłoroczne Halloween miało dwie tury więc kto wie?
No i ten. Giratinka zawsze na propsie.

Odpisz
25.10.2018, 16:14
(25.10.2018 16:09)kowalt napisał(a):  Z drugiej strony na naszym Discordzie mówili że zeszłoroczne Halloween miało dwie tury więc kto wie?

Pierwsze słyszę. Sableye, Shuppet i Duskull weszły od samego początku. Jedyne co odbywało się turami to dodawanie shiny - od początku eventu był shiny sableye, następnie któryś z dwóch pozostałych, a na koniec ostatni z nich (sry ale zapomniałem ich kolejność)

Odpisz
26.10.2018, 12:36
Niantic musi mieć tu szpiega albowiem doszło do nich że mało dali iiiiiiiiiiii

...

iiiiiiiii

(werble)

3 listopada przez trzy godziny będzie Gengar Shiny tak samo jak ptaki. Bez Legacy Moves więc nikogo. Dziękuję. Złapie se w dziczy Gastliego.

Odpisz
26.10.2018, 13:19
(26.10.2018 12:36)kowalt napisał(a):  Niantic musi mieć tu szpiega albowiem doszło do nich że mało dali iiiiiiiiiiii

...

iiiiiiiii

(werble)

3 listopada przez trzy godziny będzie Gengar Shiny tak samo jak ptaki. Bez Legacy Moves więc nikogo. Dziękuję. Złapie se w dziczy Gastliego.

Niantic to ma chyba swoje motto "po co rozwiązywać problemy, skoro można tworzyć nowe". No, to ciekawe panowie jak teraz logicznie dodacie do gry shiny gastly'ego i hauntera. Pzdr

No i tak, Gengar z tym hexem na kiju jest meh. Jak dobrze że mam dwie wysoko-CPowe sztuki z shadow clawem

Odpisz
26.10.2018, 23:37
Uwaga, #potwierdzoneinfo. Gengar dostanie dwa specjalne ataki. Lick jako szybki i Psychic jako ładowany. O ile ten drugi to tak raczej #nikogo, o tyle Lick jest porównywalny legacy Shadow Clawem i pozwoli na dużo częstsze odpalanie ładowanych ruchów.

FC: 4227-3480-7541
IGN VI Gen : Ravy
IGN VII Gen: Alciel

Operacja Shiny Dex rozpoczęta.
Odpisz
27.10.2018, 21:15
(26.10.2018 23:37)Veill napisał(a):  Uwaga, #potwierdzoneinfo. Gengar dostanie dwa specjalne ataki. Lick jako szybki i Psychic jako ładowany. O ile ten drugi to tak raczej #nikogo, o tyle Lick jest porównywalny legacy Shadow Clawem i pozwoli na dużo częstsze odpalanie ładowanych ruchów.

Czyli każdy Gengar z tego eventu będzie miał set Lick/Psychic? Mehhhhhhhhhh

Odpisz
27.10.2018, 21:31
(27.10.2018 21:15)RovaPears napisał(a):  
(26.10.2018 23:37)Veill napisał(a):  Uwaga, #potwierdzoneinfo. Gengar dostanie dwa specjalne ataki. Lick jako szybki i Psychic jako ładowany. O ile ten drugi to tak raczej #nikogo, o tyle Lick jest porównywalny legacy Shadow Clawem i pozwoli na dużo częstsze odpalanie ładowanych ruchów.

Czyli każdy Gengar z tego eventu będzie miał set Lick/Psychic? Mehhhhhhhhhh

Zawsze masz TM

[Obrazek: RhOX9uj.gif]
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Veill
15.11.2018, 11:50
Har upplevt pokemon gå Halloween. Det finns inget bättre
Odpisz
15.11.2018, 13:13
Halloween w Pokemon GO
Welp, nawet (chyba) szwedzki bot nas odwiedził.

Wysłane z mojego moto x4 przy użyciu Tapatalka

Friend safari - Normal: Aipom, Kecleon, Ditto
FC: 2466-7392-1864
Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości