Facebook
Reklama Let's GO Pikachu i Eevee

Hallowen Vol.2: Día de Muertos
5.12.2018, 13:04 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 5.12.2018 13:08 przez Makion.)
RE: Hallowen Vol.2: Día de Muertos
(5.12.2018 13:03)Waren78657 napisał(a):  Grupa na środę to

Maki
-
-
-

Wywaliło posta na następną stronę, więc wkleiłem listę uczestników Smile

Jak dla mnie to Weavile wygrał te zawody. Pod koniec włączyło się synchro z Hydreigonem Dagrotha i daliśmy radę Tongue
Odpisz
5.12.2018, 13:44 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 5.12.2018 13:48 przez Dagroth.)
Ja najbardziej pamiętam chyba Malamara i w jednej z walk Rovy ducha i moją Galvantulę, wygrali ją chyba w dwójkę tylko.

I Muka, którego w jednej z walk dwa współpracujące poki dopiero zdołały zdjąć.

Golisopod mi chyba też którąś walkę wygrał.

Po stronie rozczarowań, mega Tyranitar i Krookodile, którymi w ogóle mi nie wychodziło. Przyjmuję rady, jak tym grać. Smile

Swoją drogą, problem z pokami jak Malamar czy mój Scizor jest taki, że jak raz pokażą, co potrafią, to wszyscy zaczynają się na nich rzucać od razu jak tylko pokażą nos.

Wysłane z mojego moto x4 przy użyciu Tapatalka

Edit: Misiek Rovy jeszcze, plus Houndoom mnie pozytywnie zaskoczył wytrzymałością, myślałem że będzie takim ognistym Sharpedo, schodzącym na hita.

Friend safari - Normal: Aipom, Kecleon, Ditto
FC: 2466-7392-1864
Odpisz
5.12.2018, 14:26
(5.12.2018 13:44)Dagroth napisał(a):  Ja najbardziej pamiętam chyba Malamara i w jednej z walk Rovy ducha i moją Galvantulę, wygrali ją chyba w dwójkę tylko.

I Muka, którego w jednej z walk dwa współpracujące poki dopiero zdołały zdjąć.

Golisopod mi chyba też którąś walkę wygrał.

Po stronie rozczarowań, mega Tyranitar i Krookodile, którymi w ogóle mi nie wychodziło. Przyjmuję rady, jak tym grać. Smile

Swoją drogą, problem z pokami jak Malamar czy mój Scizor jest taki, że jak raz pokażą, co potrafią, to wszyscy zaczynają się na nich rzucać od razu jak tylko pokażą nos.

Edit: Misiek Rovy jeszcze, plus Houndoom mnie pozytywnie zaskoczył wytrzymałością, myślałem że będzie takim ognistym Sharpedo, schodzącym na hita.

Dlatego ja tak rzadko wypuszczam mojego Malamarka do walki ;P

[Obrazek: RhOX9uj.gif]
Odpisz
5.12.2018, 16:48
Fun fact: misiak to random encounter XD trenowalem jakieś poki w poni gauntlet przed battle tree i cyk, żebyście moja minę widzieli jak tego adamanta zobaczyłem XDXD

[Obrazek: I1SCMpG.jpg][Obrazek: Gb0WjDa.png][Obrazek: ULjhFKt.png]
Odpisz
5.12.2018, 16:59
(5.12.2018 16:48)RovaPears napisał(a):  Fun fact: misiak to random encounter XD trenowalem jakieś poki w poni gauntlet przed battle tree i cyk, żebyście moja minę widzieli jak tego adamanta zobaczyłem XDXD

No nieczęste ja miałem ostatnio Random z Scytherem, niestety Rush Sad

Odpisz
5.12.2018, 17:35
Ja kiedyś trafiłem na shiny Swablu w Y w Horde encounter. Nie wiedząc co ludzie dają za szajniaki, wymieniłem go na GTS na bodajże japońskiego Ditto, żeby móc hodować swoje.

(A później dostałem znacznie lepszego od KNB)

Friend safari - Normal: Aipom, Kecleon, Ditto
FC: 2466-7392-1864
Odpisz
5.12.2018, 18:01
(5.12.2018 17:35)Dagroth napisał(a):  Ja kiedyś trafiłem na shiny Swablu w Y w Horde encounter. Nie wiedząc co ludzie dają za szajniaki, wymieniłem go na GTS na bodajże japońskiego Ditto, żeby móc hodować swoje.

(A później dostałem znacznie lepszego od KNB)

No teraz Shiny Altaria nisko stoi na rynku, bo można ją w ultra space znaleźć, tutaj na to złapią się tylko Ci co o tym nie wiedzą, a oni najczęściej nie mają zbyt dobrych poków, a jak mają to Haki z WT, sam ostatnio dostałem na WT Shiny Stinfiska z Ultra Space, niestety jak natura jest nawet ok to niestety brak niektórych egg moves może być kłopotliwy, choć jak teraz popatrzyłem najważniejszy ma jako tutor move więc może was nawiedzi albo złapię własnego ;P

Odpisz
6.12.2018, 9:27
Pykamy dziś coś w poki????

[Obrazek: I1SCMpG.jpg][Obrazek: Gb0WjDa.png][Obrazek: ULjhFKt.png]
Odpisz
6.12.2018, 9:54
Jeśli tak to ja chętnie Tongue

[Obrazek: ZfdDImB.jpg][Obrazek: jN5TdYw.jpg]
[Obrazek: 4GyD4Nc.jpg]