Facebook
Reklama Let's GO Pikachu i Eevee

Co wiadmomo o PLGP/PLGE.
5.12.2018, 21:23 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 5.12.2018 21:26 przez Sansiro.)
RE: Co wiadmomo o PLGP/PLGE.
Powiedzcie co można robić po skonczeniu fabuly.. Probowalem gry przez internet ale system jest za bardzo uproszczony ze az niepraktyczny.. Trade w stylu jeden i drugi głuchy i niemy. Nie ma jak powiedzieć gosciowi że chce konkretnego np Huntera za Huntera ten daje pidgeya.. Nie wiem multi w tej grze jest zbyt archaiczne jak dla mnie 27 latka.

Edit:

a bym zapomniał. Gra daje nutke nostalgii i przypomnienia sobie dzieciństa a druga strona medalu jest taka, że ilość pokemonów w tej grze daje uczucie grania w demo.
Odpisz
5.12.2018, 21:51
(5.12.2018 21:23)Sansiro napisał(a):  Powiedzcie co można robić po skonczeniu fabuly.. Probowalem gry przez internet ale system jest za bardzo uproszczony ze az niepraktyczny.. Trade w stylu jeden i drugi głuchy i niemy. Nie ma jak powiedzieć gosciowi że chce konkretnego np Huntera za Huntera ten daje pidgeya.. Nie wiem multi w tej grze jest zbyt archaiczne jak dla mnie 27 latka.

Edit:

a bym zapomniał. Gra daje nutke nostalgii i przypomnienia sobie dzieciństa a druga strona medalu jest taka, że ilość pokemonów w tej grze daje uczucie grania w demo.

W SM i USUM też byłeś ślepybi głuchy w Link Trade, a to już miałeś 8 stówek do wymiany, stąd nie przyjmuje random link trade'ów i tak albo Ci proponują Haki albo plewy

[Obrazek: pokemon-ragnarok.png]
Odpisz
5.12.2018, 23:03
W USUM można było wybierać teksty typu: pokaż mi swoje Pokemony, chcę się wymienić za tego, nie mam nic więcej na wymianę, chcę innego pola itp.
Najlepiej było w BW gdzie miałeś 3 emotikony i voice chat i opcję pokazania aż 3 pokemonów do wymiany.
Serio jeśli chodzi o trade to z generacji na generację GF cofa się w rozwoju. Dali by jakiś prosty chat gdzie można pisać normalnie co się chce albo przywrócić wcześniej wspomniany system z 5 geny. Idąc dalej GTS też nie lepszy bo brakuje filtrów natury, Shiny i kilku innych opcji.
Odpisz
6.12.2018, 0:34
(5.12.2018 23:03)Patryk PZ napisał(a):  W USUM można było wybierać teksty typu: pokaż mi swoje Pokemony, chcę się wymienić za tego, nie mam nic więcej na wymianę, chcę innego pola itp.
Najlepiej było w BW gdzie miałeś 3 emotikony i voice chat i opcję pokazania aż 3 pokemonów do wymiany.
Serio jeśli chodzi o trade to z generacji na generację GF cofa się w rozwoju. Dali by jakiś prosty chat gdzie można pisać normalnie co się chce albo przywrócić wcześniej wspomniany system z 5 geny. Idąc dalej GTS też nie lepszy bo brakuje filtrów natury, Shiny i kilku innych opcji.

Fakt, wszystkie póki mają ograniczenie literowe, wystarczy dać przy link Trade możliwość wpisania nazwy poka jak to robisz, przy szukaniu na GTS, co do zaś do tych fraz, które możesz wyświetlić podczas linktrade to i tak może się to ciągnąć w nieskończoność, przy 800 pokach znaleźć właściwego

Odpisz
6.12.2018, 1:48 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 6.12.2018 1:49 przez funditto.)
(5.12.2018 21:23)Sansiro napisał(a):  Powiedzcie co można robić po skonczeniu fabuly..

Jeśli masz na myśli to, że po prostu zrobiłeś tytuł mistrza ligi to jeszcze trochę masz do roboty po napisach końcowych:

1) liderzy Sal i Elite 4 maja teraz mocniejsze levele, więc warto pokonać ich drugi raz

2) są do pokonania trenerzy danego pokemona, z którym walczysz pokemonem tego samego gatunku; za pokonanie ich zdobywamy tytuły mistrza danego gatunku

3) oprócz tego są jeszcze w post game 4 trenerzy, z którymi warto się zmierzyć, bo dwaj grają na nostalgii i są najtrudniejszymi rywalami w grze, 3 pochodzi z Sun/Moon, a czwarty jest powiązany z fabułą z głównego wątku i już z nim walczyliśmy
Odpisz
6.12.2018, 22:43
Co dają candy? Jak ich używać? Czy można nimi zepsuć pokemona? Co jak na drzewku umiejętności będzie kolor czerwony? Dałem Pidgeotowi maksymalna liczbe pidgey candy i mial czerwone statystyki.
Odpisz
6.12.2018, 23:23
(6.12.2018 22:43)Sansiro napisał(a):  Co dają candy? Jak ich używać? Czy można nimi zepsuć pokemona? Co jak na drzewku umiejętności będzie kolor czerwony? Dałem Pidgeotowi maksymalna liczbe pidgey candy i mial czerwone statystyki.

Candy wzmacniają daną statystykę o jeden. Do jednej statystyki można wykorzystać max. 200 candy jednego rodzaju (np. Mighty Candy, co wzmacnia atak o 1 punkt czyli o tzw. AV). Jednak pamiętać trzeba, żeby używać w odpowiedniej kolejności bo:
- zwykły Candy można dawać do 50 AV
- Candy L do 100 AV (wymagany poziom poka to 30)
- Candy XL do maksymalnej wartości czyli 200 AV (wymagany poziom poka to 60)
Innymi słowy jak masz nie karmionego jeszcze poka na 60 lv. i zaczniesz go od razu opychać Candy XL to będzie tylko stratą Candy XL, gdyż te są najcięższe do zdobycia. Gdy ci ich braknie, np. przy wartości 110 AV, nie będziesz mógł poka już dokarmić zwykłymi Candy, czy Candy L. Dlatego należy zacząć od zwykłych, potem L, a na koniec XL.

Wyjątkiem są Candy danego gatunku (np. Bulbasaur Candy). Te wzmacniają wszystkie 6 statystyk o 1 AV. Mając 200 Bublasaur Candy możesz wzmocnić Bulbasaura na 1 poziomie do maksimum.
Odpisz
10.12.2018, 16:40
EWOLUCJE ALOLAŃSKICH FORM
Hej. Chciałem zapytać jak to jest z alolańskimi formami pokow. Wiem że dla Vulpixa I Sandshrew jest Ice Stone w markecie, wiem że Raichu Marowak I Palmę można wymienić za wersję Kanto. A co z resztą? Ewoluuja jak Kanto'wskie formy ? Czy Meowth musi być szczesliwy jak w Sun/ Moon? Czy tylko Trade z pokemon GO wchodzi w grę? Help
Odpisz
10.12.2018, 18:11
(10.12.2018 16:40)Setryk napisał(a):  EWOLUCJE ALOLAŃSKICH FORM
Hej. Chciałem zapytać jak to jest z alolańskimi formami pokow. Wiem że dla Vulpixa I Sandshrew jest Ice Stone w markecie, wiem że Raichu Marowak I Palmę można wymienić za wersję Kanto. A co z resztą? Ewoluuja jak Kanto'wskie formy ? Czy Meowth musi być szczesliwy jak w Sun/ Moon? Czy tylko Trade z pokemon GO wchodzi w grę? Help

Od tego jest google... Proszę ozięble
Odpisz
10.12.2018, 18:57
(10.12.2018 18:11)pokemonek123 napisał(a):  

Boshhh.. XD nie o to mi chodzi. Rodzaje ewolucji znam prawie na pamięć. Pytam jak działa to w przypadku alolańskich form w PLGP / PLGE. W Kanto np. Nie było rodzaju ewolucji poprzez szczęście ( wprowadzono w 2 gen). Jak to się ma do Alolańskich w tym przypadku?
Odpisz
10.12.2018, 20:18 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10.12.2018 20:19 przez pokemonek123.)
(10.12.2018 18:57)Setryk napisał(a):  

Boshhh.. XD nie o to mi chodzi. Rodzaje ewolucji znam prawie na pamięć. Pytam jak działa to w przypadku alolańskich form w PLGP / PLGE. W Kanto np. Nie było rodzaju ewolucji poprzez szczęście ( wprowadzono w 2 gen). Jak to się ma do Alolańskich w tym przypadku?

A czy gdzieś jest napisane, że jest inaczej?
Odpisz
10.12.2018, 20:54
(10.12.2018 20:18)pokemonek123 napisał(a):  

Słyszałem różne pogłoski dlatego chciałem upewnić się na jedynym konkretnym polskim forum ^^ za pomoc bardzo dziękuję. Rada: popracuj nad komunikacją Wink Dziex!
Odpisz
10.12.2018, 21:17
(10.12.2018 20:54)Setryk napisał(a):  
(10.12.2018 20:18)pokemonek123 napisał(a):  

Słyszałem różne pogłoski dlatego chciałem upewnić się na jedynym konkretnym polskim forum ^^ za pomoc bardzo dziękuję. Rada: popracuj nad komunikacją Wink Dziex!

Sentryk LGP/LGE jest częścią generacji 7, więc mimo iż ataki np będą się w większości uczyć takich jak w genie 1, tak reszta mechanik powinna być taka sama, choć nie dziwię się, że o to pytasz bo to wsumie dziwny twór, jednak pewności nie mam 100% gdyż sam nie grałem

Odpisz
10.03.2019, 20:39
Cześć. Aby uzyskać technikę surfowania trzeba wykonać jakieś zadanie ? Np. Fruwanie z balonikami wymagało pokonanie Giovanni. Pytam gdyż omijam wszystkich trenerów celem zdobycia techniki pływania A następnie Dratini która w ominietych walkach poexpieWink
Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości