Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

Co wiadmomo o PLGP/PLGE.
26.10.2018, 22:57, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26.10.2018, 23:20 przez KNB1307.)
RE: Co wiadmomo o PLGP/PLGE.
Od czasu 3 geny (Emerald) gry pokemon są za łatwe (tam był jedyny lider który mi problemy sprawił - ciężko jest pokonać Wattson mając tylko Grovyle i Kirlie, ale jakoś poszło) - np. W2 przeszłam na ślepo po japońsku (nie znam tego języka) - nie korzystałam z porad z neta i nie miałam żadnych problemów.
Nie kręci mnie powrót HM ta zmiana mi pasuje, ale z innymi ułatwieniami przeginają i nie rozumiem czemu tak się bronią przed wprowadzeniem poziomu trudności (wtedy każdy grałby na takim jaki mu pasuje i byłby pretekst do przejścia gry jeszcze raz by sprawdzić jak poszłoby nam na trudniejszym).

Coś odnośnie walk w grze (nie czytaj jak nie chcesz psuć sobie niespodzianki - choć z drugiej strony ładna mi niespodzianka skoro ten kotlet już tyle razy odgrzewali):
Ukryta wiadomość (Kliknij, aby wyświetlić)

Na Miltanka polecam samicę Flaaffy z Rock Smash - kilka minut i po kłopocie Tongue
Przyznaję Cynthia mogła sprawiać problemy jeśli się ją zlekceważyło, ale dość szybko można było sobie z nią poradzić (trawiasty i wodny pok z ice beam wystarczały zwykle).

[Obrazek: ZfdDImB.jpg][Obrazek: jN5TdYw.jpg]
[Obrazek: 4GyD4Nc.jpg]
Album ze zdjęciami: https://imgur.com/a/FGIpI
Odpisz
26.10.2018, 23:09,
Ogólnie w serii głównej było parę dość problematycznych przeciwników w prawie każdej grze, dopiero od BW2 zaczęło być duuużo łatwiej. Z tego miejsca pozdrawiam Miltanka, Altarie z EQ, Spiritomba i Smereagla, wiadomo o co chodzi.
Jedyne ułatwienie jakie mi się marzy, to jednak ograniczyć trochę grinding przed ligą. Zdaję się że w LGPE tego problemu nie będzie, jednak wciąż pamiętam męczenie buły przed Kanto E4, Redem, Stevenem, Alderem. Z drugiej strony poprzednie dwie generacje były dość bezbolesne, może marudzę na wyrost.
Odpisz
26.10.2018, 23:47, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27.10.2018, 0:14 przez Makion.)
Cynthia? Najsilniejsze co ma, to Garchomp w Platynowej wersji. Bez niego jest słaba i można ją pokonać teamem ledwo po 50 lv. Trzeba tylko zainwestować w Weavile z ice shardem i revive. Smok, jak ktoś ma pecha idzie na dwa hity. Poziomu trudności nie muszą podnosić, tylko dać npc w miarę użyteczny moveset i SI trenerów z battle tree/towers/maison. W let's go, takim wyzwaniem będą ci mastersi, bo starszym graczom normalna rozgrywka nie powinna sprawić trudności. Mnie zastanawia ten Charizard na 75 lv z 320 HP z trailera mastersów. Albo to jakiś błąd, albo coś zmieni się w mechanice. Jaszczur dopiero na 100 lv przy wymaxowanym EV i najlepszej statsie IV w HP ma 360 punktów życia

Okej, sprawdziłem jeszcze raz trailer. Tam ma 220 HP, a na obrazku z oficjalnej strony let's go 320 HP na liczniku Tongue czyli tam się pomylili i to po raz kolejny np. w oras Mega Audino nie miała specjalnej ikonki, albo Blaziken z Ice Punchem
Odpisz
27.10.2018, 0:50, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27.10.2018, 0:50 przez LigierVaro.)
Akurat ten Garchomp u Cynthii to był kij, Froslass ogarnęła go na blizzarda zgodnie z planem, ale ten Spiritomb... Wymieniłem akurat momenty przy których spędziłem więcej niż parę chwil, przy obecnym skillu raczej bym zrobił to ma biegu, chociaż na Smereagla Illimy z początku nie było zmiłuj się.

Wracając do LGPE,to chyba Yellow wprowadził do gry parę postaci z anime, ciekawe czy tu też się znajdą. To bardziej sentyment, ale zawsze uważałem że ten dzieciak co wygrał 100 walk swoim Sandshrew powinien być liderem po Giovannim zamiast Blue, który daję Earth Badge za pokonanie jego Pidgeota, brawo.

Zaczynam mieć też wątpliwości czy to na pewno gra dla mnie. W GO grałem jedynie na telefonie kumpla, nie mam zamiaru mieć go na swoim. Da się to tak ogarnąć?
Odpisz
27.10.2018, 0:55,
(27.10.2018, 0:50)LigierVaro napisał(a): Akurat ten Garchomp u Cynthii to był kij, Froslass ogarnęła go na blizzarda zgodnie z planem, ale ten Spiritomb... Wymieniłem akurat momenty przy których spędziłem więcej niż parę chwil, przy obecnym skillu raczej bym zrobił to ma biegu, chociaż na Smereagla Illimy z początku nie było zmiłuj się.

Wracając do LGPE,to chyba Yellow wprowadził do gry parę postaci z anime, ciekawe czy tu też się znajdą. To bardziej sentyment, ale zawsze uważałem że ten dzieciak co wygrał 100 walk swoim Sandshrew powinien być liderem po Giovannim zamiast Blue, który daję Earth Badge za pokonanie jego Pidgeota, brawo.

Zaczynam mieć też wątpliwości czy to na pewno gra dla mnie. W GO grałem jedynie na telefonie kumpla, nie mam zamiaru mieć go na swoim. Da się to tak ogarnąć?

Podejrzewam, że konta które są zrobione przez pokemon trainers club będą tylko kompatybilne, no i tu problemu by nie było dla nich bo PTC można przypisać jedno do wielu gier, a jak to zrobią z kontami na googlu mhhm nie mam bladego pojęcia, ale jeśli będzie taka możliwość, to pewnie każde takie konto niezależnie do kogo należy będzie pewnie można przyspawać

[Obrazek: pokemon-ragnarok.png]

Odpisz
27.10.2018, 1:01,
Bardziej chodziło mi o to, czy mogę grać w LPGE nie mając przy tym GO. Czy w ogóle się w takim razie opłaca, ale dzięki za info.
/ Wiem, że mogłem edytować poprzedni post, ale nie mam w zwyczaju sam sprawdzać czy ktoś mi tak odpisał.
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Waren78657
27.10.2018, 11:14,
(27.10.2018, 1:01)LigierVaro napisał(a): Bardziej chodziło mi o to, czy mogę grać w LPGE nie mając przy tym GO. Czy w ogóle się w takim razie opłaca, ale dzięki za info.

Nie musisz łączyć LGPE z GO. Jeśli chcesz Meltana i Melmetala, to już niestety trzeba się pobawić z apką. Mam nadzieję, że będzie jakaś alternatywa dla ludzi nie grających w GO i dadzą Meltana do Mystery Gifta w 8 generacji Smile
Odpisz
27.10.2018, 12:06, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27.10.2018, 17:07 przez Axel.)
Wszyscy się chwalą jakie te gry proste, a ja nie mogłem Ultra Necrozmy pokonać Big Grin. Nagły skok o 10 poziomów i +1 do statystyk powodowało, a że większość poków padało na hita, a że grałem "na ślepo" i nie wiedziałem jakie toto ma typy i co umie wcale nie pomagało. Chociaż po Ultra Necrozmie resztę gry można było przejść z palcem w nosie...
Odpisz
27.10.2018, 14:34,
(27.10.2018, 12:06)Axel napisał(a): Wszyscy się chwalą jakie te gry proste, a ja nie mogłem Ultra Necrozmy pokonać Big Grin

Ja też nie. W końcu po którymś podejściu po prostu zrobiłem Toxic i starałem się przetrwać aż padnie. Został mi chyba jeden pokemon, jak to się stało. Cheap? Whatever, poskutkowało. Tongue

Friend safari - Normal: Aipom, Kecleon, Ditto
FC: 2466-7392-1864
Odpisz
27.10.2018, 14:46,
Mnie uratował Krookodile z mrocznym Z-ruchem w walce z Necrozmą, chociaż kilka razy próbowałem pokonać smoka. Ultra Sun stanowiło dla mnie większe wyzwanie, niż gry piątej i szóstej generacji
Odpisz
27.10.2018, 14:48,
mój team 48-53 pokonał Necrosia za pierwszym podejściem. Kij z tym, że Lucek trzykrotnie Przetankował atak "bym się nie martwił".
To w zasadzie jest kolejny powód dla którego te gry stają się proste. Ale szczerze nawet mi to nawet nie przeszkadza. Wolę wygrać walkę na farcie niż overlevelować poka i one hitować wszystko co popadnie Smile

[Obrazek: v1s7Ewb.jpg][Obrazek: ZPC0Ixw.jpg]
Odpisz
27.10.2018, 18:09, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27.10.2018, 18:10 przez KNB1307.)
Ja miałam odwrotny problem z Necrozmą - "weź go tym razem nie zabij na hita" - powtarzałam se kiedy go łapałam - w każdym starciu padał na hita (ultra na 2 hity poszedł).

LigierVaro - ja nie mam i nie będę mieć GO a mimo to Let's GO kupuję i się nie martwię pewnie skoro ten nowy pok jest taki populary w GO (trzeba w końcu zebrać te cukierki do ewolucji) to się ktoś kto się ze mną wymieni znajdzie.

A tak z ciekawości czy ktoś wie coś o wymianach w tej grze? Będzie WT? Słyszałam że mieli uprościć wymiany, ale nie wiem ile z tego jest prawdą.

Odpisz
27.10.2018, 21:21,
(27.10.2018, 18:09)KNB1307 napisał(a): A tak z ciekawości czy ktoś wie coś o wymianach w tej grze? Będzie WT? Słyszałam że mieli uprościć wymiany, ale nie wiem ile z tego jest prawdą.pokemon

Na pewno będą wymiany lokalne, a Wonder trade i GTS chyba zabraknie. Jakiś czas temu gadali, że zostaną ingame trade'y (m.in. w ten sposób można zdobyć alolańskie formy bez potrzeby łączenia się z GO). Czy jest opcja wymian Online z przypadkowymi graczami, tego nie wiem
Odpisz
27.10.2018, 21:40,
Meltana można zdobyć bez pomocy GO, jeśli ktoś prześle Ci takiego. Oni nawet zaznaczali to przy oficjalnym ogłoszeniu stworka. Gorzej z ewolucją, ale metoda zdobycia pozostanie taka sama.

A online będzie składał się tylko z Walk i Wymian, jak za czasów RBGY.

[Obrazek: jt52d4.png]

Moje statystyki w Pokemon Shuffle Mobile:

Grudzień 2017
Luty 2017
Czerwiec 2016
Odpisz
30.10.2018, 16:43, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 31.10.2018, 11:36 przez KNB1307.)
Nie wiem czy chcę to oglądać (znowu to samo demo pokażą pewnie):
It has been confirmed that some live gameplay of Pokémon Let's Go, Pikachu! & Let's Go, Eevee! will be aired in a special livestream of Nintendo Treehouse Live that will air after a 40 minute long Super Smash Bros. Ultimate Direct on November 1st at 14:00 UTC / 10:00 EDT / 07:00 PDT / 23:00 JST. We'll provide full details on any reveals as and when they come

I to jeszcze jest:

Czy w grze będzie rower? Huh

Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości