Facebook
Odwiedź stronę dystrybutoraReklama Sun i Moon

Ultra Spooky Cup
10.10.2018, 13:49
Ultra Spooky Cup
Wasze 3DSy od dawna leżą i się kurzą? Pogralibyście w Pokemony, ale w sumie już nie ma co robić? Jeśli tak to świetnie, bo macie okazję rozegrać parę ciekawych walk i otrzymać bardzo ciekawego Pokemona. Trenerzy, trenerki: Zapraszam na Ultra Spooky Cup:

[Obrazek: MoRPWGL.jpg]

Pokrótce:
  • Zapisy trwają od 18 do 25 października
  • Walki trwają od 26 do 28 października
  • Dziennie każdy z zawodników może stoczyć maksymalnie 15 walk
  • Wystarczy w ciągu całych rozgrywek zawalczyć trzy razy, by odebrać nagrodę w postaci Shiny Mimikyu
  • Walki toczone będą w trybie Single
  • Nie wolno używać Mega Ewolucji
  • Lista Pokemonów ogranicza się do stworzonek strasznych lub kojarzących się z Haloween. Listę można przejrzeć na oficjalnej stronie rozgrywek. Klikamy w Eligible Pokemon i dostępne są te, których wyświetlają się grafiki. Wygodniejsze listy można znaleźć, chociażby na Serebii.

Jest jeszcze sporo czasu na przygotowania. W razie czego u nas na forum jest parę osób, które z chęcią pomogą wam skompletować wasze składy, breedując odpowiednie Pokemony do walk lub doradzając w postaci movestów. Zapraszam do działu Wi-Fi oraz do grupy, która cyklicznie organizuje rozgrywki Multi Battle.

3DS FC: 2767-0201-8496

[Obrazek: tenor.gif?itemid=5889177]
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Waren78657, Dagroth, Ari, bobson
10.10.2018, 13:59 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10.10.2018 14:08 przez Waren78657.)
RE: Ultra Spooky Cup
Nice work kowalt, szczeże, Sam przestałem śledzić turnieje, bo nagrody w postaci 50BP to kpina, tyle to ja mogę w 40 minut zdobyć, bez zabawy w zapisy itd. ale to co innego, gra warta świeczki, i tak jak wspomniałeś chętnie pomogę wszelkim zainteresowanym ;P

Szkoda jednak, że nie ma Mega ewolucji, bo mój Szablooczkę świetnie by się nadał, jako, że w stawce zagrażałby mu pewnie tylko mimikyu, no ale cóż może za to mój cursing Dusknoir wkońcu zabłyszczy ;P

P.S.
Spojrzałem na listę i niektórych poków się nie spodziewałem, także Szablooki mógłby mieć więcej problemów, no ale skoro i tak nie startuje to nie ma problemu

[Obrazek: RhOX9uj.gif][Obrazek: 1200px-WarrenTheApeWiki.jpg]
Odpisz
10.10.2018, 20:36 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10.10.2018 20:36 przez Dagroth.)
Wiadomo, jak się na to będziemy zapisywać? Przez stronę? Plazę?

Mam ze 3 poki z dozwolonej listy, i zaczynam brać się za hodowanie Gliscora (tego o którym pisałem w temacie multików, tylko zamiast Facade będzie miał Knock Off).

Myślę też o Golisopodzie (trochę chciałem go mieć od czasu spotkania Guzmy), ale nie planowałem nic konkretnego, jakieś sugestie? Najlepiej takie, żebym mógł potem też używać go w multikach (ale że większość rzeczy da się zmienić, tylko IV i natura muszą być zaplanowane na stałe).

Friend safari - Normal: Aipom, Kecleon, Ditto
FC: 2466-7392-1864
Odpisz
10.10.2018, 21:41
(10.10.2018 20:36)Dagroth napisał(a):  Wiadomo, jak się na to będziemy zapisywać? Przez stronę? Plazę?

Mam ze 3 poki z dozwolonej listy, i zaczynam brać się za hodowanie Gliscora (tego o którym pisałem w temacie multików, tylko zamiast Facade będzie miał Knock Off).

Myślę też o Golisopodzie (trochę chciałem go mieć od czasu spotkania Guzmy), ale nie planowałem nic konkretnego, jakieś sugestie? Najlepiej takie, żebym mógł potem też używać go w multikach (ale że większość rzeczy da się zmienić, tylko IV i natura muszą być zaplanowane na stałe).

Nature: Adamant
Max: HP i Max Attack, z moves'ów koniecznie Aqua Jet i First Impression,
polecam także na wszelki wypadek Leech Life, no i dobrze jest mieć też Sucker Punch

Odpisz
10.10.2018, 21:49
First Impression i Leech Life będą słabo bić duchy (których sporo będzie na tym evencie). Razor Shell się nie sprawdza? (u Guzmy mocno mnie irytowało, z tego co pamiętam)

Friend safari - Normal: Aipom, Kecleon, Ditto
FC: 2466-7392-1864
Odpisz
10.10.2018, 22:09
(10.10.2018 21:49)Dagroth napisał(a):  First Impression i Leech Life będą słabo bić duchy (których sporo będzie na tym evencie). Razor Shell się nie sprawdza? (u Guzmy mocno mnie irytowało, z tego co pamiętam)

Może być ale ryzykowne, a co do firrst impresion to must have, na tym poku ruch, gdyż to najlepszy obok Sucker Puncha priority move, jeśli chodzi o Damage, pod duchy będziesz miał Sucker Puncha z koniecznie powiększonym na maksa PP, a leech life proponuje do normalnych rozgrywek jako możliwość odzyskania nieco HP, przez potwora, a i koniecznie Assault Vest jako item

Odpisz
11.10.2018, 18:51
(10.10.2018 20:36)Dagroth napisał(a):  Wiadomo, jak się na to będziemy zapisywać? Przez stronę? Plazę?

Przez stronę Global Linku: http://www.pokemon-gl.com
Jeśli nie masz tam konta lub nie dodałeś tam swojej kopii gry to możesz zrobić to teraz. Gdy ruszą zapisy i okaże się że macie problemy z zapisami to zrobię mały poradnik jak to zrobić.

(10.10.2018 13:59)Waren78657 napisał(a):  Nice work kowalt, szczeże, Sam przestałem śledzić turnieje, bo nagrody w postaci 50BP to kpina, tyle to ja mogę w 40 minut zdobyć, bez zabawy w zapisy itd. ale to co innego, gra warta świeczki, i tak jak wspomniałeś chętnie pomogę wszelkim zainteresowanym ;P

Dzięki. Też przestałem brać w tym udział gdy skończyło się rozdawnictwo Mega Kamulców w SuMo, jednak przeglądając serebii trafiłem na tą informację. Chciałbym spróbować troszku rozruszać valhallę stąd też troszku was zareklamowałem w tym temacie i liczę na was w razie pytań innych więc dzięki.

Odpisz
11.10.2018, 21:27
(11.10.2018 18:51)kowalt napisał(a):  

Przez stronę Global Linku: http://www.pokemon-gl.com
Jeśli nie masz tam konta lub nie dodałeś tam swojej kopii gry to możesz zrobić to teraz. Gdy ruszą zapisy i okaże się że macie problemy z zapisami to zrobię mały poradnik jak to zrobić.

(10.10.2018 13:59)Waren78657 napisał(a):  Nice work kowalt, szczeże, Sam przestałem śledzić turnieje, bo nagrody w postaci 50BP to kpina, tyle to ja mogę w 40 minut zdobyć, bez zabawy w zapisy itd. ale to co innego, gra warta świeczki, i tak jak wspomniałeś chętnie pomogę wszelkim zainteresowanym ;P

Dzięki. Też przestałem brać w tym udział gdy skończyło się rozdawnictwo Mega Kamulców w SuMo, jednak przeglądając serebii trafiłem na tą informację. Chciałbym spróbować troszku rozruszać valhallę stąd też troszku was zareklamowałem w tym temacie i liczę na was w razie pytań innych więc dzięki.

Ja zawsze służę radą i rozpłodowymi monami, co widać po poradniku i banku HA który jest już ukończony apropos

Także zawsze odpowiem

Odpisz
Dzisiaj, 14:39 (Ten post był ostatnio modyfikowany: Dzisiaj 14:45 przez kowalt.)
Jak obiecałem tak i robię. Krok po kroku jak zgłosić się na rozrywki. Pamiętajcie że macie czas tylko do 25 października.

Uprzedzam że strona Global Linku działa jak chce więc uzbrójcie się w cierpliwość.

1. Wchodzimy na stronę Global Link i wybieramy interesujący nas region i język. Region jest zależny od wersji posiadanej gry a język wybieracie taki jaki znacie najlepiej.

2. Logujemy się. Jeśli nie posiadamy konta to rejestrujemy je. Wtedy też musicie dodać swoją wersję gry do Global Linku. Nie jest to proces skomplikowany i strona nas ze wszystkim instruuje.

3. Wybieramy grę z której chcemy się zarejestrować. Ultra Spooky Cup dostępny jest dla wersji Ultra Sun i Ultra Moon więc trzeba wybrać jedną z nich.

4. Klikamy tutaj. Szukanie tego samemu wprowadza w depresję i stany lękowe.

5. Szukamy guziczka zaznaczonego na obrazku pod spodem. Klikamy. Zaznaczamy że przeczytaliśmy regulaminy i się z nimi zgadzamy. Potwierdzamy. Gratuluję. Zarejestrowaliście się.

[Obrazek: 2rjaH0F.png]

Teraz czas na podjęcie odpowiednich kroków na konsoli.

6. Oczywiście odpalamy naszą kopię Pokemon Ultra Sun/Ultra Moon i wchodzimy w Fesival Plaza. Tam łączymy się z internetem.

7. Wybieramy opcję Battle , następnie guziczek Visit the Battle Stop i zakładkę Online Competition. Pokaże nam się guziczek z opcją potwierdzenia uczestnictwa. Robimy to.

8. To na razie tyle. Pozostaje czekać na rozgrywki.

A gdy te nadejdą.

9. Rejestrujemy nasz skład jako jeden z Battle Teamów. Robimy to mądrze ponieważ Battle Team zostanie zablokowany i do końca rozgrywek nie będzie można go zmienić.

10. Powtarzamy 6 i 7 krok(nie licząc guziczka z potwierdzeniem uczestnictwa. Klikamy Battle.

11. Wyszukujemy nasz skład. Jeśli jest prawidłowy i nie zawiera niczego zablokowanego to stoczymy pierwszą walkę.

Powodzenia.

Odpisz
 Cherish Balle podarowali: bobson, Dagroth

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości