Facebook
Reklama Let's GO Pikachu i Eevee

Turniej Wędkarzy
21.10.2018, 0:39
RE: Turniej Wędkarzy
Nie kojarzę już co chciałem wtedy zrobić. Może zrobiłem miss click, albo specjalnie się wystawiłem Gyaradosem. Prawdę powiedziawszy Gyara miał tylko Cruncha w miarę użytecznego. Od samego początku z 4 Lanturnami wziąłem kiepski team, więc nie miałem pomysłu jak z tego wybrnąć. Mój Gyarados nie sprawdził się na evencie. Mam go specjalnie pod Mega ewolucję.

A Dhelmise? Musiałbym sprawdzić, prawdopodobnie pod atak i defensywę, z obniżoną szybkością. Wszystkie specjały jechały mu po HP. Generalnie używam go głównie pod Gyro Ball, do wykańczania szybkich poków
Odpisz
21.10.2018, 0:56
(21.10.2018 0:39)Makion napisał(a):  Nie kojarzę już co chciałem wtedy zrobić. Może zrobiłem miss click, albo specjalnie się wystawiłem Gyaradosem. Prawdę powiedziawszy Gyara miał tylko Cruncha w miarę użytecznego. Od samego początku z 4 Lanturnami wziąłem kiepski team, więc nie miałem pomysłu jak z tego wybrnąć. Mój Gyarados nie sprawdził się na evencie. Mam go specjalnie pod Mega ewolucję.

A Dhelmise? Musiałbym sprawdzić, prawdopodobnie pod atak i defensywę, z obniżoną szybkością. Wszystkie specjały jechały mu po HP. Generalnie używam go głównie pod Gyro Ball, do wykańczania szybkich poków

Błąd widzisz mój Dhelmise mnie nie zawiódł podczas eventu, tyle, że zrobiłem go mixed ataker z przerżnięciem po speedzie, do tego assault vest zamiast synthesis, do Tego do odnawiania giga drain na ten event jak znalazł

[Obrazek: pokemon-ragnarok.png]
Odpisz
21.10.2018, 11:44
(20.10.2018 23:35)Dagroth napisał(a):  2) Rova, Twój Dragalge miał Toxic Spikes, spokojnie mogłeś położyć dwie warstwy, czemu tylko jedną?

Przez event przewinęło się strasznie mało pokemonow ze stałym leczeniem jak revover, właściwie to jedynie na takie przydaja się rozłożone dwie warstwy, żeby je dać na timer i w końcu je wprowadzić na błędne koło. No i miałem na uwadze ze waren może w każdej chwili kolce usunąć swoim alge, zawsze lepiej zmarnować tylko jedna turę na rozłożenie hazardow niż jedna :v

No i zwykły poison cały czas robi 12% a bad poison w pierwszej turze robi tylko 6, ale to szczegół Tongue

[Obrazek: I1SCMpG.jpg][Obrazek: Gb0WjDa.png][Obrazek: e7Eewk0.png]
Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości