Facebook
Odwiedź stronę dystrybutoraReklama Sun i Moon

Turniej Wędkarzy
Dzisiaj, 11:51
RE: Turniej Wędkarzy
(Dzisiaj 10:08)RovaPears napisał(a):  
(Dzisiaj 9:51)Waren78657 napisał(a):  
(Dzisiaj 8:39)RovaPears napisał(a):  
(Dzisiaj 0:35)Waren78657 napisał(a):  
(Dzisiaj 0:28)Makion napisał(a):  Mam takie wrażenie, że wasze ośmiornice są na maxa pod dwie obrony. Teraz i tak nie miałem szans, bo KNB miała większą szybkość, ale ostatnim razem gdy ja pierwszy atakowałem, wasze ośmiornice to przeżywały

Moja jest totalnie max Hapsy naturą boostująca defence któregoś kosztem speeda, oraz ev's tak by defence oba wychodziły mniej więcej równo także dlatego dragon pulse od Dragalge, zanim jeszcze dostała jakiegokolwiek boosta był dla niej niczym bryza, no niestety kosztem tego nie robi OHKO jak ten KNB

Dzięki za walki dzisiejsze, dobre skwitowanie dnia, dobrze mi też szło muszę się pochwalić pierwsze 3 walki flawless victory ;P

Teraz każdy ma Dragalge, a pamiętam ten czas kiedy tylko ja posiadałem jednego

U mnie to chyba jeden z pierwszych monów bitewnych, choc nie dam sobie nic uciac. Trza na niego zapolowac w końcu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale wiesz, że wystarczy poprosić ;P część z Dragalge na turnieju pochodzi odemnie ;P

Doceniam chęć pomocy ale pozwól ze szajniakow będę szukał sam Tongue

Chodziło mi tylko o rozpłodowca, bo chainowanie Dragalge jest przynajmniej uciążliwe

[Obrazek: RhOX9uj.gif][Obrazek: 1200px-WarrenTheApeWiki.jpg]
Odpisz
Dzisiaj, 12:04
(Dzisiaj 11:51)Waren78657 napisał(a):  
(Dzisiaj 10:08)RovaPears napisał(a):  
(Dzisiaj 9:51)Waren78657 napisał(a):  
(Dzisiaj 8:39)RovaPears napisał(a):  
(Dzisiaj 0:35)Waren78657 napisał(a):  Moja jest totalnie max Hapsy naturą boostująca defence któregoś kosztem speeda, oraz ev's tak by defence oba wychodziły mniej więcej równo także dlatego dragon pulse od Dragalge, zanim jeszcze dostała jakiegokolwiek boosta był dla niej niczym bryza, no niestety kosztem tego nie robi OHKO jak ten KNB

Dzięki za walki dzisiejsze, dobre skwitowanie dnia, dobrze mi też szło muszę się pochwalić pierwsze 3 walki flawless victory ;P

Teraz każdy ma Dragalge, a pamiętam ten czas kiedy tylko ja posiadałem jednego

U mnie to chyba jeden z pierwszych monów bitewnych, choc nie dam sobie nic uciac. Trza na niego zapolowac w końcu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale wiesz, że wystarczy poprosić ;P część z Dragalge na turnieju pochodzi odemnie ;P

Doceniam chęć pomocy ale pozwól ze szajniakow będę szukał sam Tongue

Chodziło mi tylko o rozpłodowca, bo chainowanie Dragalge jest przynajmniej uciążliwe

Nie wiem po co miałbym takiego chcieć skoro mowie ze drag to był chyba jeden z moich pierwszych br poksow. Miałbym go robić bez adaptability? xD

[Obrazek: I1SCMpG.jpg][Obrazek: Gb0WjDa.png]
Odpisz
Dzisiaj, 12:12
Turniej Wędkarzy
Veill, Ty bierzesz albo zamierzasz brać udział w multikach? Muszę wiedzieć, czy hodować jakąś kontrę na Grace. Wink

Wysłane z mojego moto x4 przy użyciu Tapatalka

Friend safari - Normal: Aipom, Kecleon, Ditto
FC: 2466-7392-1864
Odpisz
Dzisiaj, 12:13
Tak, chyba zamierzam się wkręcić w granie z wami.

FC: 4227-3480-7541
IGN VI Gen : Ravy
IGN VII Gen: Alciel

Operacja Shiny Dex rozpoczęta.
Odpisz
Dzisiaj, 12:14
(Dzisiaj 12:12)Dagroth napisał(a):  Veill, Ty bierzesz albo zamierzasz brać udział w multikach? Muszę wiedzieć, czy hodować jakąś kontrę na Grace. Wink

Ty już lepiej żadnych kontr nie trenuj bo z jakimś primal kyogre wyskoczysz XD

Odpisz
Dzisiaj, 12:26
(Dzisiaj 12:14)RovaPears napisał(a):  
(Dzisiaj 12:12)Dagroth napisał(a):  Veill, Ty bierzesz albo zamierzasz brać udział w multikach? Muszę wiedzieć, czy hodować jakąś kontrę na Grace. Wink

Ty już lepiej żadnych kontr nie trenuj bo z jakimś primal kyogre wyskoczysz XD
Świetny pomysł, dzięki! Wink

Odpisz
Dzisiaj, 12:47 (Ten post był ostatnio modyfikowany: Dzisiaj 12:48 przez Makion.)
Jak sobie przypomnę, że Veill używał niedozwolonego Quagsire i nikt poza KNB nie zwrócił na to uwagi, zbiera mi się do smiechu. Więc Dagroth spróbuj, może nikt nie zauważy Kyogre. Najlepiej nazwij go Wailordem Tongue

A tak na serio, dopiero sobie uświadomiłem, że Tentacruel Starmie i Octillery stworzone pod event dają sobie radę, a reszta obrywa przez to, że nie są przystosowane do tych warunków. Zwłaszcza żal mi Dhelmise Wink

Lanturn też jest pod event, ale ten mi kompletnie nie pasuje, do tego muszę koniecznie zmienić moveset
Odpisz
Dzisiaj, 12:51
Już pamiętam, skąd ten nieszczęsny Kłaksajr się wziął. Zobaczyłem Q w spisie Pokemonów, a kompletnie zapomniałem, że istnieje coś takiego jak Qwilfish. Na początku miałem zamiar używać Whiscasha, ale miałem za mało czasu na breed, a Quagsire był gotowy. I bum, dostawał po dupie od Dhelmise i Energy Ball Octillery aż miło. W przyszłości będę sprawdzał listy i regulaminy po dziesięć razy.

Odpisz
Dzisiaj, 12:56
Dobrze mu tak, nic nie robił tylko mnie konfundował

Odpisz
Dzisiaj, 13:03
Nie zapomnę i nie wybaczę tego Knock Off Crawdaunta. Od dziś każdy krab jest moim wrogiem.

Odpisz
 Cherish Balle podarowali: RovaPears
Dzisiaj, 18:14
Turniej Wędkarzy
Makion, nazwę go Magikarp. "No co, dobrze karmiłem, trenowałem, to i duży wyrósł!" Wink

Odpisz
Dzisiaj, 19:41
(Dzisiaj 18:14)Dagroth napisał(a):  Makion, nazwę go Magikarp. "No co, dobrze karmiłem, trenowałem, to i duży wyrósł!" Wink

To musisz mieć Shiny Tego kyogre'a żeby się w miarę kolory zgadzały

[Obrazek: RhOX9uj.gif][Obrazek: 1200px-WarrenTheApeWiki.jpg]
Odpisz
Dzisiaj, 20:26
Oj tam kolory, rzadka mutacja, nowy rodzaj shiny, i w ogóle, o.

BTW, w piątek mnie najpewniej nie będzie.

Odpisz
Dzisiaj, 20:41
(Dzisiaj 20:26)Dagroth napisał(a):  Oj tam kolory, rzadka mutacja, nowy rodzaj shiny, i w ogóle, o.

Wy się śmiejecie a Ari nazwała Pyroara Solgaleo

Odpisz
Dzisiaj, 20:50
Wiem, widziałem go kiedyś. Smile

Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości