Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] file_put_contents(): Only 0 of 24765 bytes written, possibly out of free disk space - Line: 6648 - File: inc/functions.php PHP 7.3.16 (Linux)
File Line Function
[PHP]   errorHandler->error
/inc/functions.php 6648 file_put_contents
/inc/init.php 175 rebuild_settings
/global.php 20 require_once
/showthread.php 28 require_once

Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

Turniej Wędkarzy
3.10.2018, 15:42,
RE: Turniej Wędkarzy
(3.10.2018, 15:37)RovaPears napisał(a):
(3.10.2018, 14:22)Waren78657 napisał(a):
(3.10.2018, 14:05)Dagroth napisał(a): KNB gra tym czy walka z tym?

Wysłane z mojego moto x4 przy użyciu Tapatalka

Walka przeciw temu, dobrze użyty jest ciężki do powstrzymania

W dwójkach jest bardzo ez przeciwnikiem o ile nie ma follow me supportu :p

Cóż zależy od szczęścia też, do tego może mieć też healing support, Kaz kiedyś nim ładnie pozamiatała

[Obrazek: pokemon-ragnarok.png]

Odpisz
8.10.2018, 23:17,
[P] Czemu takie poki jak mareanie i toxapex nie są wliczane do wędkowanych poków? fakt, przez sos, jednak wymaga to wędkowania corsolą.
Odpisz
8.10.2018, 23:46,
(8.10.2018, 23:17)Szechem napisał(a): [P] Czemu takie poki jak mareanie i toxapex nie są wliczane do wędkowanych poków? fakt, przez sos, jednak wymaga to wędkowania corsolą.

Też zadałem to pytanie KNB i stwierdziła iż wg serebii czy bulby metoda pozyskania to S.O.S.Chaining dlatego nie ma tej dwójki z nami

Odpisz
9.10.2018, 22:36, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 9.10.2018, 22:36 przez Dagroth.)
Kur... za melodia. Ok, muszę to gdzieś z siebie wygarnąć. Wyhodowałem dobre dwa pudełka Carvanhy + 24 jaja. 0, słownie ZERO odpowiednich IV.
Dość. Wrzuciłem jaja (18 na razie, 6 jest w kolejce) do Poke Pelago, i jeśli z żadnego nie wykluje się odpowiedni, Sharpedo nie będzie.

Dragalge pewnie też nie będzie, wyhodowałem sześć poków (siedem jeśli któreś z pozostałych jaj da odpowiedniego Carvanha) i po tym ch... rzanionym Carvanha mam dość.

Dziękuję za uwagę. Wink

Friend safari - Normal: Aipom, Kecleon, Ditto
FC: 2466-7392-1864
Odpisz
9.10.2018, 22:49,
(9.10.2018, 22:36)Dagroth napisał(a): Kur... za melodia. Ok, muszę to gdzieś z siebie wygarnąć. Wyhodowałem dobre dwa pudełka Carvanhy + 24 jaja. 0, słownie ZERO odpowiednich IV.
Dość. Wrzuciłem jaja (18 na razie, 6 jest w kolejce) do Poke Pelago, i jeśli z żadnego nie wykluje się odpowiedni, Sharpedo nie będzie.

Dragalge pewnie też nie będzie, wyhodowałem sześć poków (siedem jeśli któreś z pozostałych jaj da odpowiedniego Carvanha) i po tym ch... rzanionym Carvanha mam dość.

Dziękuję za uwagę. Wink

Cóż raz przez tydzień breedowałem voltorba na zamówienie bo nie chciały wejść odpowiednie iv's równo z Ability, jak iv's były 6 to oczywiście ability nie to i przez ten tydzień nawet nie wpadł Shiny, Tak się czasem zdarza, pytanie masz 6iv breed partnera?, Albo dobierasz przynajmniej uzupełniających się breed partnerów? Jak coś mogę w międzyczasie, jak swoje breeduję Ci iv's podreperować, to i tak nic dla mnie bo mam 6v ditto, Ja miałem dziś zabawy z wbreedowywaniem egg movesów i natur, przez 4-5 pokoleń

Odpisz
9.10.2018, 22:58, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 9.10.2018, 23:01 przez Dagroth.)
(9.10.2018, 22:49)Waren78657 napisał(a): Cóż raz przez tydzień breedowałem voltorba na zamówienie bo nie chciały wejść odpowiednie iv's równo z Ability, jak iv's były 6 to oczywiście ability nie to i przez ten tydzień nawet nie wpadł Shiny, Tak się czasem zdarza, pytanie masz 6iv breed partnera?, Albo dobierasz przynajmniej uzupełniających się breed partnerów? Jak coś mogę w międzyczasie, jak swoje breeduję Ci iv's podreperować, to i tak nic dla mnie bo mam 6v ditto, Ja miałem dziś zabawy z wbreedowywaniem egg movesów i natur, przez 4-5 pokoleń

Po kolei:
1) 6IV breed partnera mam, też Ditto więc leci ze wszystkim (dzięki KNB!), po prostu RNG nie współpracuje.
2) Jeśli chce Ci się mi wbreedować ostatni brakujący IV (mam cztery*), to mogę podrzucić samicę już z odpowiednią naturą, tylko ostatniego IV brakuje (jeśli z tych jaj nic nie wyjdzie, na razie poczekajmy).
3) Też miałem zabawę z jednym wcześniej, wbreedowałem mu dwa moves, plus naturę, plus IV. Pokoleń nie liczyłem, ale pewnie trochę było.
4) Wiem że się zdarza, ale tak czy inaczej już nie chce mi się z tym męczyć i musiałem gdzieś odreagować. Smile

*Przez "zero odpowiednich IV" miałem na mysli zero Carvanhy z pięcioma.

Odpisz
9.10.2018, 23:26,
(9.10.2018, 22:58)Dagroth napisał(a):
(9.10.2018, 22:49)Waren78657 napisał(a): Cóż raz przez tydzień breedowałem voltorba na zamówienie bo nie chciały wejść odpowiednie iv's równo z Ability, jak iv's były 6 to oczywiście ability nie to i przez ten tydzień nawet nie wpadł Shiny, Tak się czasem zdarza, pytanie masz 6iv breed partnera?, Albo dobierasz przynajmniej uzupełniających się breed partnerów? Jak coś mogę w międzyczasie, jak swoje breeduję Ci iv's podreperować, to i tak nic dla mnie bo mam 6v ditto, Ja miałem dziś zabawy z wbreedowywaniem egg movesów i natur, przez 4-5 pokoleń

Po kolei:
1) 6IV breed partnera mam, też Ditto więc leci ze wszystkim (dzięki KNB!), po prostu RNG nie współpracuje.
2) Jeśli chce Ci się mi wbreedować ostatni brakujący IV (mam cztery*), to mogę podrzucić samicę już z odpowiednią naturą, tylko ostatniego IV brakuje (jeśli z tych jaj nic nie wyjdzie, na razie poczekajmy).
3) Też miałem zabawę z jednym wcześniej, wbreedowałem mu dwa moves, plus naturę, plus IV. Pokoleń nie liczyłem, ale pewnie trochę było.
4) Wiem że się zdarza, ale tak czy inaczej już nie chce mi się z tym męczyć i musiałem gdzieś odreagować. Smile

*Przez "zero odpowiednich IV" miałem na mysli zero Carvanhy z pięcioma.

Spoko myślałem, że masz poprostu breed partnera z nie pełnymi iv's i cały czas ci gdzieś uciekają po dwa trzy, ale fakt nawet z jednym może być upierdliwe, cóż ja miałem np. dziś jednego 6iv, ale nie miał odpowiedniego ability, oraz niewbreedowane wszystkie move'y a trochę za późno zacząłem i za dużo połów na raz bo już 4 mam, dwóm tylko iv poprawić, ale jeszcze z 3-4 przede mną, a to mi zajęło cały dzień, a jeszcze pozbierać itemy dla nich, a mojemu staremu shiny Milo przydałaby się terapia z Ability capsule co też kosztuje 100 BP czyli przynajmniej półtorej godziny grindu na Mantine

Ah nie ma to jak sobie dobrze ponarzekać ;P odrazu człowiekowi lepiej

Odpisz
10.10.2018, 0:03, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10.10.2018, 0:08 przez Dagroth.)
Ja BP wolę zbierać na Battle Tree (czy jak to się nazywa, tam gdzie można stoczyć single, double i multi battle, to ostatnie z Lillie jako partnerką, plus pokonanymi trenerami, za których się zapłaci po chyba 10BP, jednorazowo). Zgarnąłem kilku niezłych trenerów, jednego z Gyaradosem, jednego z innym przypakiem (nie pamiętam jakim), jednego z Golisopodem, i Kukui (ale nie pamiętam z czym) i jakoś to idzie.

Odpisz
10.10.2018, 0:13,
(10.10.2018, 0:03)Dagroth napisał(a): Ja BP wolę zbierać na Battle Tree (czy jak to się nazywa, tam gdzie można stoczyć single, double i multi battle, to ostatnie z Lillie jako partnerką, plus pokonanymi trenerami, za których się zapłzci po chyba 10BP, jednorazowo). Zgarnąłem kilku niezłych trenerów, jednego z Gyaradosem, jednego z innym przypakiem (nie pamiętam jakim), jednego z Golisopodem, i Kukui (ale nie pamiętam z czym) i jakoś to idzie.

No to Ja tam idę zawsze single z teamem Greninja/Mega Medicham/Kecleon, ale niestety czasem się złoży, że trafi się jakiś ciężki do przeskoczenia przeciwnik i trzeba zaczynać od nowa, np. jak Ci Evasiveness podwyższa, to jest ciężko czasami przeskoczyć, bo nie mam z move'y na żadnym, ani nie używam już Aegislasha z Serial Ace, bo Keckleon ma możliwość zmiany typingu, przez co ładnie się nadaje na wszystkie normal, ghost i Psychic type'y

Odpisz
10.10.2018, 9:44,
To ja też dodam od siebie, że Zubat of the Sea - Tentacool, bawił się ze mną w ciuciubabkę. Trzy dni zajęło by wykluł się z 5 IV.

Tak w ogóle jak to jest z tymi Ditto z 6 IV? Nie mogę narzekać, bo mam dokładnie trzy metamony z 4 IV (w sumie dwie zmiany wystarczą, by wyhodować odpowiednich partnerów do breedu). Rozumiem, że SOS z (DarkHP)Raticatem może wylosować Ditto z 6 IV? O ile dobrze pamiętam Tongue

Jakieś kontakty na jp Ditto z 6 IV? Wiem, że takie Metamony też macie Wink

Wracając do tematu eventu, mogę śmiało stwierdzić że jestem już gotowy. Dwa nowe poki, jeden normalny, drugi dla żartu. Zobaczymy jak sobie poradzi Big Grin większość wymaganych poków mam już od dawna
Odpisz
10.10.2018, 13:34,
Turniej Wędkarzy
Ja swojego 6IV Ditto (japońskiego, a jakże, chociaż nie wiem jakie to ma znaczenie) dostałem od KNB jeszcze do Y, później go przerzuciłem bankiem do UM.

W temacie japońskich pokòw jeszcze, kiedyś chciałem przerzucić przedmiot z Sun do UM. Żeby nikt mi się nie wtrącił, przeniosłem bankiem Solgaleo do Sun i z UM wystawiłem 1 poziomowego poka z żądaniem tego Solgaleo w zamian, poziomem etc. Wbijam na GTS z Sun, szukam tego poka, nie ma. Wracam do UM, patrzę na GTS, ktoś z Japonii faktycznie dał mi Solgaleo za 1 poziomowego Arona or so. Ze słabą naturą, ale może kiedyś wymienię go na inną legendę do 'dexu. Smile

Odpisz
10.10.2018, 13:51,
(10.10.2018, 13:34)Dagroth napisał(a): Ja swojego 6IV Ditto (japońskiego, a jakże, chociaż nie wiem jakie to ma znaczenie) dostałem od KNB jeszcze do Y, później go przerzuciłem bankiem do UM.

W temacie japońskich pokòw jeszcze, kiedyś chciałem przerzucić przedmiot z Sun do UM. Żeby nikt mi się nie wtrącił, przeniosłem bankiem Solgaleo do Sun i z UM wystawiłem 1 poziomowego poka z żądaniem tego Solgaleo w zamian, poziomem etc. Wbijam na GTS z Sun, szukam tego poka, nie ma. Wracam do UM, patrzę na GTS, ktoś z Japonii faktycznie dał mi Solgaleo za 1 poziomowego Arona or so. Ze słabą naturą, ale może kiedyś wymienię go na inną legendę do 'dexu. Smile

Japańce robią czasem takie dziwne wymiany, apropos dlaczego ditto japoński, a dlatego, że z takim masz większą szansę na wybreedowanie shiny Pokemona, szansa jak masz jeszcze shiny charm zwiększa się do 1/512 jak chcesz wiedzieć więcej zaglądnij do mojego poradnika tam masz dział shiny breeding, jeśli masz wystarczająco uporu i zastosujesz się do opisanych tam zasad, możesz mieć praktycznie dowolnego poka shiny I to bitewnego, choć pewnie będziesz musiał mu podnieść lvl do 100 by hyper trainować missing stata, mi udało się tylko raz zrobić Shiny z pasującymi 5v

Odpisz
10.10.2018, 14:13,
Turniej Wędkarzy
Fakt, zapomniałem o shiny (wiedziałem o tym, ale wyleciało mi w tamtej chwili z głowy). Mi się raz tak zdarzył Growlithe, z brakującym tylko jednym IV, więc zwykły kapsel zapłacił za jego hyper training.

Odpisz
10.10.2018, 14:41,
(10.10.2018, 14:13)Dagroth napisał(a): Fakt, zapomniałem o shiny (wiedziałem o tym, ale wyleciało mi w tamtej chwili z głowy). Mi się raz tak zdarzył Growlithe, z brakującym tylko jednym IV, więc zwykły kapsel zapłacił za jego hyper training.

No pamiętam go, trochę dał w kość

Odpisz
10.10.2018, 16:47,
(9.10.2018, 22:49)Waren78657 napisał(a):
(9.10.2018, 22:36)Dagroth napisał(a): Kur... za melodia. Ok, muszę to gdzieś z siebie wygarnąć. Wyhodowałem dobre dwa pudełka Carvanhy + 24 jaja. 0, słownie ZERO odpowiednich IV.

Dziękuję za uwagę. Wink

Cóż raz przez tydzień breedowałem voltorba na zamówienie bo nie chciały wejść odpowiednie iv's równo z Ability, jak iv's były 6 to oczywiście ability nie to i przez ten tydzień nawet nie wpadł Shiny, Tak się czasem zdarza, pytanie masz 6iv breed partnera?, Albo dobierasz przynajmniej uzupełniających się breed partnerów? Jak coś mogę w międzyczasie, jak swoje breeduję Ci iv's podreperować, to i tak nic dla mnie bo mam 6v ditto, Ja miałem dziś zabawy z wbreedowywaniem egg movesów i natur, przez 4-5 pokoleń

Co wy wiecie o zabijaniu, ja wyklułem 4 shiny snivy i każdego musiałem wymieniać bo miały overgrow :]

[Obrazek: I1SCMpG.jpg][Obrazek: Gb0WjDa.png][Obrazek: e7Eewk0.png]
Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości