Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

Turniej Wędkarzy
10.10.2018, 18:37,
RE: Turniej Wędkarzy
(10.10.2018, 16:47)RovaPears napisał(a):
(9.10.2018, 22:49)Waren78657 napisał(a):
(9.10.2018, 22:36)Dagroth napisał(a): Kur... za melodia. Ok, muszę to gdzieś z siebie wygarnąć. Wyhodowałem dobre dwa pudełka Carvanhy + 24 jaja. 0, słownie ZERO odpowiednich IV.
Dość. Wrzuciłem jaja (18 na razie, 6 jest w kolejce) do Poke Pelago, i jeśli z żadnego nie wykluje się odpowiedni, Sharpedo nie będzie.

Dragalge pewnie też nie będzie, wyhodowałem sześć poków (siedem jeśli któreś z pozostałych jaj da odpowiedniego Carvanha) i po tym ch... rzanionym Carvanha mam dość.

Dziękuję za uwagę. Wink

Cóż raz przez tydzień breedowałem voltorba na zamówienie bo nie chciały wejść odpowiednie iv's równo z Ability, jak iv's były 6 to oczywiście ability nie to i przez ten tydzień nawet nie wpadł Shiny, Tak się czasem zdarza, pytanie masz 6iv breed partnera?, Albo dobierasz przynajmniej uzupełniających się breed partnerów? Jak coś mogę w międzyczasie, jak swoje breeduję Ci iv's podreperować, to i tak nic dla mnie bo mam 6v ditto, Ja miałem dziś zabawy z wbreedowywaniem egg movesów i natur, przez 4-5 pokoleń

Co wy wiecie o zabijaniu, ja wyklułem 4 shiny snivy i każdego musiałem wymieniać bo miały overgrow :]

Cóż powiem Ci tak mój ditto w UM siedzi w Nursery od Maja i od tego czasu nie dał mi ani jednego shiny, Nie chcę też go wyciągać bo zawsze może to być za te kilka jak, za to wszelkie przebreedowywać muszę robić w Moonach, lub jeśli ruch jest tylko w USUM to w US

[Obrazek: pokemon-ragnarok.png]

Odpisz
10.10.2018, 18:55,
(10.10.2018, 18:37)Waren78657 napisał(a):
(9.10.2018, 22:36)Dagroth napisał(a): Kur... za melodia. Ok, muszę to gdzieś z siebie wygarnąć. Wyhodowałem dobre dwa pudełka Carvanhy + 24 jaja. 0, słownie ZERO odpowiednich IV.
Dość. Wrzuciłem jaja (18 na razie, 6 jest w kolejce) do Poke Pelago, i jeśli z żadnego nie wykluje się odpowiedni, Sharpedo nie będzie.

Dragalge pewnie też nie będzie, wyhodowałem sześć poków (siedem jeśli któreś z pozostałych jaj da odpowiedniego Carvanha) i po tym ch... rzanionym Carvanha mam dość.

Dziękuję za uwagę. Wink

Cóż raz przez tydzień breedowałem voltorba na zamówienie bo nie chciały wejść odpowiednie iv's równo z Ability, jak iv's były 6 to oczywiście ability nie to i przez ten tydzień nawet nie wpadł Shiny, Tak się czasem zdarza, pytanie masz 6iv breed partnera?, Albo dobierasz przynajmniej uzupełniających się breed partnerów? Jak coś mogę w międzyczasie, jak swoje breeduję Ci iv's podreperować, to i tak nic dla mnie bo mam 6v ditto, Ja miałem dziś zabawy z wbreedowywaniem egg movesów i natur, przez 4-5 pokoleń

Co wy wiecie o zabijaniu, ja wyklułem 4 shiny snivy i każdego musiałem wymieniać bo miały overgrow :]

Cóż powiem Ci tak mój ditto w UM siedzi w Nursery od Maja i od tego czasu nie dał mi ani jednego shiny, Nie chcę też go wyciągać bo zawsze może to być za te kilka jak, za to wszelkie przebreedowywać muszę robić w Moonach, lub jeśli ruch jest tylko w USUM to w US

Mi daje około jednego szajniaka na tydzień, w wakacje nawet trochę się zwiększyła ta częstotliwość :p ogólnie jak robię planowany hunting na coś to nie zajmuje mi to więcej niż 2tyg, bodaj z phantumpem się tak długo cackałem :p

[Obrazek: I1SCMpG.jpg][Obrazek: Gb0WjDa.png][Obrazek: e7Eewk0.png]
Odpisz
10.10.2018, 19:03,
A to miałem w takim razie szczęście, jak sobie breedowałem do turnieju dzisiaj. Shiny jakoś z szóstego jajka. Szkoda, że IV nie siadło, jest niepełnosprawny Sad

FC: 4227-3480-7541
IGN VI Gen : Ravy
IGN VII Gen: Alciel

Operacja Shiny Dex rozpoczęta.
Odpisz
10.10.2018, 19:06, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10.10.2018, 19:09 przez Waren78657.)
(10.10.2018, 19:03)Veill napisał(a): A to miałem w takim razie szczęście, jak sobie breedowałem do turnieju dzisiaj. Shiny jakoś z szóstego jajka. Szkoda, że IV nie siadło, jest niepełnosprawny Sad

100lvl hyper training i po sprawie Tongue

(10.10.2018, 18:55)RovaPears napisał(a):

Dziękuję za uwagę. Wink

Mi daje około jednego szajniaka na tydzień, w wakacje nawet trochę się zwiększyła ta częstotliwość :p ogólnie jak robię planowany hunting na coś to nie zajmuje mi to więcej niż 2tyg, bodaj z phantumpem się tak długo cackałem :p

Więc nie wiesz jaki ból przeżywam Sad teraz nawet jakby siadł, nie jestem nawet w stanie powiedzieć na co bym go podmienił, bo tyle jeszcze fajnych Shiny nie mam, jedyne pocieszenie to że mi się trafił niedawno Chansey z dobrą naturką boostującą defence Smile

Odpisz
10.10.2018, 19:18,
(10.10.2018, 19:06)Waren78657 napisał(a):
(10.10.2018, 19:03)Veill napisał(a): A to miałem w takim razie szczęście, jak sobie breedowałem do turnieju dzisiaj. Shiny jakoś z szóstego jajka. Szkoda, że IV nie siadło, jest niepełnosprawny Sad

(9.10.2018, 22:49)Waren78657 napisał(a): Cóż raz przez tydzień breedowałem voltorba na zamówienie bo nie chciały wejść odpowiednie iv's równo z Ability, jak iv's były 6 to oczywiście ability nie to i przez ten tydzień nawet nie wpadł Shiny, Tak się czasem zdarza, pytanie masz 6iv breed partnera?, Albo dobierasz przynajmniej uzupełniających się breed partnerów? Jak coś mogę w międzyczasie, jak swoje breeduję Ci iv's podreperować, to i tak nic dla mnie bo mam 6v ditto, Ja miałem dziś zabawy z wbreedowywaniem egg movesów i natur, przez 4-5 pokoleń

Więc nie wiesz jaki ból przeżywam Sad teraz nawet jakby siadł, nie jestem nawet w stanie powiedzieć na co bym go podmienił, bo tyle jeszcze fajnych Shiny nie mam, jedyne pocieszenie to że mi się trafił niedawno Chansey z dobrą naturką boostującą defence Smile

Chansey, HATFU

Kurde, nie czaję, skoro jest jeszcze tyle fajnych szajniaków których nie masz to z czym problem? Mi się juz powoli kończą pomysły z podmianami, to jest problem :v

[Obrazek: I1SCMpG.jpg][Obrazek: Gb0WjDa.png][Obrazek: e7Eewk0.png]
Odpisz
10.10.2018, 19:40,
(10.10.2018, 19:18)RovaPears napisał(a):
(10.10.2018, 19:06)Waren78657 napisał(a):

(10.10.2018, 16:47)RovaPears napisał(a): Co wy wiecie o zabijaniu, ja wyklułem 4 shiny snivy i każdego musiałem wymieniać bo miały overgrow :]

Chansey, HATFU

Kurde, nie czaję, skoro jest jeszcze tyle fajnych szajniaków których nie masz to z czym problem? Mi się juz powoli kończą pomysły z podmianami, to jest problem :v

No właśnie u mnie jest problem z tym, że za dużo ich jest a za mało przychodzi, trudno zdecydować którego by dać jakby się w końcu pojawił

Odpisz
10.10.2018, 20:25,
Walczymy dziś? Bo nie wiem, co się dzieje, nikogo nie widzę. Chyba, że mnie wszyscy z Friendsów wywaliliście już dawno Smile

Odpisz
10.10.2018, 20:28,
(10.10.2018, 20:25)Veill napisał(a): Walczymy dziś? Bo nie wiem, co się dzieje, nikogo nie widzę. Chyba, że mnie wszyscy z Friendsów wywaliliście już dawno Smile

od 15 są walki o ile dobrze pamiętam

Odpisz
10.10.2018, 20:30,
Mój błąd xD Faktycznie, źle spojrzałem, wydawało mi się, że od dziś.

Odpisz
10.10.2018, 20:48, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10.10.2018, 20:49 przez Makion.)
(10.10.2018, 20:30)Veill napisał(a): Mój błąd xD Faktycznie, źle spojrzałem, wydawało mi się, że od dziś.

To chyba przez te nagłe ożywienie tematu Tongue

Brakuje multików, oj brakuje. Ile to czasu minęło od ostatniego?

Dziś mój szczęśliwy dzień, w końcu "przeszedłem" Battle Tree w Super Singlu na 50 zwycięstwie! Big Grin

Patrzajcie na dramat z 48 bitwy. Takiego szczęścia już od dawna nie miałem Wink

5FKW WWWW WWWU 8QK6 - Ten wyczyn już się nie powtórzy. W pewnym momencie myślałem, że to już koniec. RNG festa... (po recoverze Toxa już nie dzieje się nic ciekawego, rzuciłem Toxic na Sylveona i czekałem aż sam się wykończy. Cwaniak, miał Misty Terrain Tongue)
Odpisz
10.10.2018, 20:49, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10.10.2018, 20:52 przez Dagroth.)
W końcu. Wykluł się jeden Carvanha z dobrymi IV (i drugi z sześcioma, zatrzymam go na wypadek jakbym chciał użyć inaczej niż tego eventowego).
Waren, jeśli Ci się to na coś przyda, chcesz tego z czterema IV? (technicznie z pięcioma, z SpAtk, ale bez HP)
Jest to samica, więc łatwiej będzie breedować dalej z HA, gdybyś miał takie plany.
(mam też ostatnie 6 jaj w Poke Pelago, może wykluje się jeszcze lepszy, którego mógłbym oddać, jutro zobaczę)
Ale Dragalge chyba serio nie będzie, Spooky Cup zdobył moją uwagę.

Edit: Gratuluję Makion. Smile Jest za to jakaś nagroda? I opowiedz coś o składzie, używałeś tej samej ekipy przez wszystkie 50 walk?

Friend safari - Normal: Aipom, Kecleon, Ditto
FC: 2466-7392-1864
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Makion, Waren78657
10.10.2018, 21:14, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10.10.2018, 21:23 przez Makion.)
(10.10.2018, 20:49)Dagroth napisał(a): Gratuluję Makion. Smile Jest za to jakaś nagroda? I opowiedz coś o składzie, używałeś tej samej ekipy przez wszystkie 50 walk?

Dziękuję Wink
W wolnym czasie chodziłem do BT na walki, dziś zaczynałem od 30-tej, więc nie pamiętam co używałem wcześniej, najczęściej wybieram Mega Salamance (bez dragon dance nie podchodź), Suicune na defensywę, lub Aegislash, ewentualnie team z Mega Mawile, Tapu Koko i Kartaną. Aktualne Trio było najlepsze, jak na moje doświadczenie z tym Facillity. Big Grin Jedynie miałem większe kłopoty właśnie z tym co widzisz. Głównie psychiczni mi zagrażali. Generalnie twoim sposobem walczyłem. Intimidate Salamance, zmiana na Toxa, trucizna, dropy w atakach i szybkości, zmiana na Mega Salamance, co najmniej 1/2 dragon dance i sweep. Jako ciekawostkę dodam, że 49 walka była podobna, z tym samym modelem npc (tam też była Mega Gardevoir, ale nie dałem się tak podejść, jak w 48).

A wygrana? Na pewno 50BP, odblokowana poza Passionate przy rzucie ballem i chyba temat bitewny Reda i Blue (tego nie jestem pewien, może się to odblokowuje już w normalnym formacie) oraz stempel z Charizardem w Passportcie Smile
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Veill, Waren78657, Dagroth
10.10.2018, 21:21,
Ta, brakuje multi. Od MOJEGO ostatniego minęło coś około roku, bo to było przy dystrybucji Rockruffa. Pamiętam, że musiałem walczyć w zwykłym Sun i bałem się, że nie będę mógł, bo wsteczna kompatybilność i te sprawy. Ale chyba powoli mam czas i ochotę wrócić do tego. Nie, żebym kiedykolwiek był tu jakoś bardzo mocno aktywny Tongue

Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Makion, Waren78657
10.10.2018, 21:30, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10.10.2018, 21:33 przez Dagroth.)
Yy. Tapu i Suicune? O ile pamiętam w SuperMulti nie pozwalało mi użyć legend, w SuperSingle jest inaczej?

Edit: Co miał Twój Salamence? Mój ma Thunder Bite (na te nieszczęsne Gyaradosy), Double-Edge (robi się typu Flying dla Mega), Earthquake i Roost.

Friend safari - Normal: Aipom, Kecleon, Ditto
FC: 2466-7392-1864
Odpisz
10.10.2018, 21:38, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10.10.2018, 21:45 przez Makion.)
(10.10.2018, 21:30)Dagroth napisał(a): Yy. Tapu i Suicune? O ile pamiętam w SuperMulti nie pozwalało mi użyć legend, w SuperSingle jest inaczej?

Oprócz mityków i głównych legend, trio tj. Ptaki, Bestie, Regi, Eon Duo, duszki jezior z 4 gen, trio fajterów z 5 gen, dżiny i tapusy są dozwolone. Można próbować szczęścia pozostałymi Uberami jak Blaziken. Walki powyżej 40 wygranej zmieniają się w horror, bo npc potrafią już zaskoczyć np. Azelfem czy Landorusem

Sporo obejrzałem filmików dotyczących battle tree. Najczęściej spotykanym setem dla Mega Salamance to Return, Roost, Dragon Dance, EQ. Trzeba trochę pokombinować, by przekazać dragon dance u Salamance, ale mogę ci wybreedować takiego Bagona, byś zaoszczędził czas Smile
Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości