Facebook
Reklama Let's GO Pikachu i Eevee

Dziwny pokemon z pytajnikami
22.09.2018, 14:54 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22.09.2018 14:55 przez Rundest.)
Dziwny pokemon z pytajnikami
Dzień dobry kiedy grałem w Pokemon go z kolegami znaleźliśmy dziwnego Pokemona który miał trapez jako głowę i w środku czarne oko był mały i za każdym razem gdy się go złapało pojawiał się jako ditto i gdy zrobiło się jego zdjęcie od razu się usuwało oraz nie było widać jak się nazywa i jakie ma CP, więc myśleliśmy z kolegami co to był za pokemon nic nie wymyśliliśmy więc mam pytanie do was co to, może być za Pokemon?.
Odpisz
22.09.2018, 14:59 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22.09.2018 15:00 przez pokemonek123.)
RE: Dziwny pokemon z pytajnikami
Niech zgadnę, to ten badziew? Od wczoraj robi hałas w Pokeświecie, na razie nie wiadomo co to jest.

[Obrazek: 1537557513626.png]
Odpisz
22.09.2018, 15:00 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22.09.2018 15:00 przez Rundest.)
(22.09.2018 14:59)pokemonek123 napisał(a):  Niech zgadnę, to ten badziew? Od wczoraj robi hałas w Pokeświecie, na razie nie wiadomo co to jest.

[Obrazek: 1537557513626.png]

no może nwm
Odpisz
22.09.2018, 19:15 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22.09.2018 19:21 przez Makion.)
To jest nazwany przez fanów Dittonut aka "placeholder". Możliwe, że to pierwszy pok należący do 8 generacji. Na początku zajmował miejsce Keckleona przez przypadek, a teraz jakiś przedstawiciel Pokemon Go, stwierdził że to nie pomyłka i coś tam ma teasować Smile przez jakiś czas był możliwy do złapania, ale zamieniał się w Ditto lub Chicorittę Smile

Według mnie Dittonut wygląda ciekawie jako obiektmon. Ktoś wpadł na teorię, że może być bazowany na sześciokącie Saturna, tylko w GF mogliby wpaść na taki pomysł, jeśli to prawda. Tongue A jak się okaże, że będzie ewolucją Ditto lub mitykiem, to będę zawiedziony, bo ten glutek ma potencjał Wink
Odpisz
22.09.2018, 20:08
To dziadostwo dzisiaj zepsuło mi dzień. Wyszedłem na krótki spacer, złapałem raptem kilka chikorit i nagle ten syf zalał całą okolicę. Dosłownie (i mam tu na myśli naprawdę dosłownie) nic innego nie respiło się w całej wsi.
Pok pokiem, ale największym zawodem była jego automatyczna transformacja w ditto. Łaski bez, questa na złapanie dziada miałem 2 miesiące temu i czekałem miesiąc aż wpadnie...

Odpisz
22.09.2018, 22:58 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22.09.2018 22:58 przez Ari.)
Ja już myślałam, że to jakiś wirus czy coś, aż bałam się to łapać (wiecie, typu Missingno, co potem ci save rozwali)... Tuż po Chikoritach pełno tego wyskoczyło na około godzinę. Do tego dziadostwo nie chciało się dać łapać po dobroci Angry

Ukryta wiadomość (Kliknij, aby wyświetlić)
Odpisz
22.09.2018, 23:11
A tam narzekacie. Ten mon jest adorable w ciul <3

[Obrazek: I1SCMpG.jpg][Obrazek: Gb0WjDa.png][Obrazek: ULjhFKt.png]
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Makion
22.09.2018, 23:38 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22.09.2018 23:40 przez Makion.)
(22.09.2018 23:11)RovaPears napisał(a):  A tam narzekacie. Ten mon jest adorable w ciul <3

Też tak sądzę Smile mimik przed ujawnieniem też był uznawany za badziew. Zależy co ma przedstawiać Dittonut... w każdym razie są dwie grupy, w jednej go uwielbiają, a dla drugiej grupy to dalej placeholder albo badziew. Dla mnie wygląda ciekawie. Przypomina Ditto, Unowna i trochę z niego Roggenroli Tongue
Odpisz
23.09.2018, 0:00
Ja tam narzekam, bo mieszkam w lesie, gram mało i dla mnie złapanie porygona w dniu przedwczorajszym po 2 latach gry to nie lada osiągnięcie. do tej pory (grając z pinapami) uzbierałem 97 chicorita candy i te dziadostwo odmówiło mi dzisiaj ewolucji w meganium, a buddy odpada bo przez najbliższe 200km dalej będzie je okupować magikarp Big Grin

Odpisz
23.09.2018, 7:40
W sumie może nie badziewie skoro tyle szumu wokół tego akurat po evencie się to to się pokazało ,ale w sumie będzie trochę tych teorii Smile. Ale to część eventy czy co, ponieważ żadnej aktualizacji nie było, ale pewnie się już skończył.
Odpisz
23.09.2018, 17:47
Boska Roggenrola Tongue

Jak zawsze osobiście niby się ciesze że coś nowego, lecz niepokoi mnie fakt iż po raz pierwszy w historii (zwłaszcza jeśli okaże się to być prawdą), pierwszy pok czy w ogóle cokolwiek związanego z kolejna geną pojawiło się na pokemon Go. Wiem że to pod nadchodzące gry, lecz i tak ciut niepokojące, nie tędy droga.
Odpisz
23.09.2018, 20:33
(22.09.2018 23:38)Makion napisał(a):  
(22.09.2018 23:11)RovaPears napisał(a):  A tam narzekacie. Ten mon jest adorable w ciul <3

Też tak sądzę Smile mimik przed ujawnieniem też był uznawany za badziew. Zależy co ma przedstawiać Dittonut... w każdym razie są dwie grupy, w jednej go uwielbiają, a dla drugiej grupy to dalej placeholder albo badziew. Dla mnie wygląda ciekawie. Przypomina Ditto, Unowna i trochę z niego Roggenroli Tongue

Przez paletę kolorów jest brzydki, jak można w ten sposób złączyć rdzawobrązowy i srebrny, jakby miał inną kolorystykę to może, tak wygląda jak poprostu dwa osobne byty, a dokładniej nakrętka wciśnięta w ditto wyciągniętego z wybielacza, to jest tak samo jak z espeonem, zwykły wygląda świetnie, Shiny jest poprostu wymiotogenny
Odpisz
23.09.2018, 23:09
(23.09.2018 17:47)Maddox napisał(a):  Boska Roggenrola Tongue

Jak zawsze osobiście niby się ciesze że coś nowego, lecz niepokoi mnie fakt iż po raz pierwszy w historii (zwłaszcza jeśli okaże się to być prawdą), pierwszy pok czy w ogóle cokolwiek związanego z kolejna geną pojawiło się na pokemon Go. Wiem że to pod nadchodzące gry, lecz i tak ciut niepokojące, nie tędy droga.
W Pokémon Go to pierwszy raz, ale nie jest to pierwszy raz, kiedy ujawniają nowego poka w spin-offie - Manaphy się kłania.
Odpisz
24.09.2018, 17:14
Co ciekawe, to nie była jednorazowa akcja - ten pok dalej się pojawia. Rzadziej bo rzadziej, ale wciąż można go łapać.
Odpisz
25.09.2018, 16:09
No i jestem już oficjalnie zawiedziony. Meltan to nowy mityk. Oby był dostępny normalnie w 8 generacji, lub była możliwość przesłania go do najnowszych gier, nie licząc let's go
Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości