Facebook
Odwiedź stronę dystrybutoraReklama Sun i Moon

Dwie teorie na temat Arceusa.
15.09.2018, 9:48
Dwie teorie na temat Arceusa.
Dawno mnie tutaj nie było...ale do rzeczy!
Znalazłem dwie, bardzo, ale to bardzo prawdopodobne teorie na temat Arceusa:

1. Arceus którego spotykamy w grach jest jedynie awatarem prawdziwego stwórcy świata Pokemon, który wykorzystuje żeby wchodzić z nami w interakcje

Tutaj zostało to lepiej opisane

2. Arceus stworzył nie jeden wszechświat, ale KILKASET MILIONÓW wszechświatów. W dużym skrócie, jedna sprzedana gra pokemon = jeden wszechświat stworzony przez Arceusa

Tutaj jest dłuższa wersja

Zgadzacie się, czy uważacie, że jest to za bardzo naciągane?

[Obrazek: f43.jpg]
Odpisz
15.09.2018, 20:45
RE: Dwie teorie na temat Arceusa.
(15.09.2018 9:48)Seventy1 napisał(a):  Dawno mnie tutaj nie było...ale do rzeczy!
Znalazłem dwie, bardzo, ale to bardzo prawdopodobne teorie na temat Arceusa:

1. Arceus którego spotykamy w grach jest jedynie awatarem prawdziwego stwórcy świata Pokemon, który wykorzystuje żeby wchodzić z nami w interakcje

Tutaj zostało to lepiej opisane

2. Arceus stworzył nie jeden wszechświat, ale KILKASET MILIONÓW wszechświatów. W dużym skrócie, jedna sprzedana gra pokemon = jeden wszechświat stworzony przez Arceusa

Tutaj jest dłuższa wersja

Zgadzacie się, czy uważacie, że jest to za bardzo naciągane?

Co do pierwszego mogę się zgodzić, ale co do drugiego bardziej jednak pasuje mi teria o dwóch continuuach jednego z przed wprowadzeniem megaewolucji i drugiego po jej wprowadzeniu gdyż mamy małe odniesienia do innych gier z danego continuum w prawie każdej produkcji, inna sprawa, że napewno inne wymiary też stworzył bo inaczej skąd by się wzięły UBeki ;P

[Obrazek: RhOX9uj.gif][Obrazek: 1200px-WarrenTheApeWiki.jpg]
Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości