Facebook
Reklama Let's GO Pikachu i Eevee

Czy coś się zmieniło w PUS
27.08.2018, 10:04 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27.08.2018 10:08 przez RafiFox.)
Czy coś się zmieniło w PUS
Hej.Otóż miałem 2ds i przeszedłem pokemon sun i Y.Ale sprzedałem na żecz switcha ale dowiedziałem się że na switcha nie ma jeszcze pełnoprawnych pokemonów
(oprócz spinnofów).i Chciałem spytac czy opłaca sie kupić uzywanego 3ds'a dla pokemonów? (i może kupie jakieś sonici i to co mi ktoś poleci :7)

Mój friend code switch: SW- 8537-5334-7502

Mój steam:Rafifox1337

Playstation network:rafifox362
Odpisz
27.08.2018, 10:33
RE: Czy coś się zmieniło w PUS
rzecz*

Jak cię kusi, by ograć, to kupuj, ale taniej wyjdzie używany N2DS chyba (pomijam fakt, że trójwymiar konsoli jest opłacalny chyba tylko w zeldzie i fire emblemie...). To czy się opłaca zależy tylko i wyłącznie od twoich zdolności finansowych oraz doświadczeń z grania. Jak się wciągniesz w dwa tytuły i będziesz miał z tego przyjemność, to już można powiedzieć, że nie były to pieniądze zmarnowane.

Odpisz
28.08.2018, 0:27
Kupujesz konsolę bez sprawdzenia jakie gry można na niej zagrać?

Grubo

[Obrazek: dqXiJ.png]
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: KleszczRex
30.08.2018, 20:01
Nie opłaca się

To co wydasz na 3DSa i pokemony i jakieś sonici i coś co ktoś Ci poleci lepiej wydać na gry na Switcha. Nie wiem jakie gry lubisz ale na switchu są sonici choćby.

3DS FC: 2767-0201-8496

[Obrazek: tenor.gif?itemid=5889177]
Odpisz
31.08.2018, 9:58
Tylko te sonici na switchu to są porty z ps4 i w dodatku słabe porty bo działają w 30 fps bo switch nie jest zbyt mocny . A w podróży cięzko mi się troche gra na switchu jest troche za duży
Odpisz
31.08.2018, 10:37 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 31.08.2018 10:40 przez Makion.)
30 fps to w miarę normalna ilość klatek na sekundę, problem jest dopiero wtedy, gdy zaczynają spadać. Wiele gier na PS4 chodzi też w 30 fpsach. Jeśli gra ma skopaną optymalizację pod Switcha, to lepiej sobie odpuścić. Ponoć Doom i Wolfenstein nie miały prawa odpalić się na Switchu, a chodzą i wyglądają całkiem znośnie. Jeśli port Sonica na Switcha działa kiepsko, to wina leży po optymalizacji, a jak fpsy są stabilne i gra nie jest symulatorem bugów, to czemu jej nie brać. "Switch za słaby" to wygodna wymówka, by nie wydawać na nim nic po WiiU Tongue za to Switch dobrze się sprzedaje, a słaba moc konsoli przestała mieć takie znaczenie, to już prawie nikt o tym nie wspomina. Magia nie? Tongue chociaż w przeportowanie FF XV nie wierzę, nie w tym stuleciu ze Squere Enix Smile

Ja już bym nie wracał do 3dsa, chociaż może jakąś używaną w dobrym stanie i niskiej cenie. Nówka nie opłaca się moim zdaniem
Odpisz
2.09.2018, 17:21
Sonic Mania hula w 60 fpsach. Forces nie i jest brzydszy od innych wersji ale poza tym to ta sama gra. Przeszedłem go i gra pozostawia ciągły niedosyt ale taki negatywny.

Jeśli przeszkadzają Ci gorsza grafika w grach czy mniejszy ale stabilny klatkaż to nie wiem co robisz z Nintendo. Ich konsole zawsze były słabsze od konkurencji.

FF XV ma dostać jakaś wersje telefonową z chibi grafiką. Poza tym będzie to pełny ff xv. Nie zdziwię się jak Square rzuci to i na Switcha.

3DS FC: 2767-0201-8496

[Obrazek: tenor.gif?itemid=5889177]
Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości