Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

Poradnik Breedu, Treningu i nie tylko by Waren :)
22.11.2018, 23:03,
RE: Poradnik Breedu, Treningu i nie tylko by Waren :)
(22.11.2018, 23:00)Dagroth napisał(a):
(22.11.2018, 22:43)Waren78657 napisał(a): Chodziło mi o to, że trzeba się zawsze zachowywać jakby w danym rzucie miał zdarzyć się Shiny, Bo tak rzeczywiście może być, nawet jak nie ditto siedzi w boxie, np. miałem tak, że się w czasie breedu pod poprawę iv's w zwykłych moonach, po 20 jajach niecałych trafił mi si Shiny Shroomish (ale go nie wymieniałem bo choć nie polowałem na niego teraz to trafił mi się idealnie bitewny, a kiedyś takiego już chciałem) Wink

Co byś wtedy wymienił? Z japońskim Ditto sytuacja jest jasna (IV, Masuda method), mając dwa poki z mojej wersji (np. wbreedowując naturę, czy egg move) nie wiedziałbym co podmienić. (no i mógłby być problem wbreedowania nie tej natury, niekompatybilności, w sensie 2*ta sama płeć, albo nie ta egg group - ogólnie zagwozdka).

BTW, co włożyłbyś zamiast Magikarpia, próbując wyhodować shiny Growlithe o konkretnej płci? (bo też mają różny rozkład)
Ability jest dość mało istotne, bo nie celując w HA, zawsze można zmienić w razie czego.

Napewno now to co trzyma destiny knot ;P

[Obrazek: pokemon-ragnarok.png]

Odpisz

Wiadomości w tym wątku
RE: Poradnik Breedu, Treningu i nie tylko by Waren :) - przez Waren78657 - 22.11.2018, 23:03

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości