Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

Poradnik Breedu, Treningu i nie tylko by Waren :)
22.11.2018, 22:31, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22.11.2018, 22:32 przez Waren78657.)
RE: Poradnik Breedu, Treningu i nie tylko by Waren :)
(22.11.2018, 22:15)Dagroth napisał(a): Hm. Wykluł mi się właśnie shiny, jak próbowałem wyhodować poka na Halloween (oby już ostatniego Tongue ) i zastanawiam się, czy podmienić, ale nie pamiętam na 100%, czy zapisałem grę po włożeniu Ditto do hodowli. Musiałbym mieć po tym zapisaną, żeby podmiana zadziałała?

Edit: Nieważne już, zdecydowałem się go zatrzymać. Muszę jeszcze wbić go na 100 dla HyperTraining, bo jednego IV brakuje.

Raczej tak, choć ostatnio miałem pewną rzecz, że wsadziłem ditto dopiero po resecie i rozkład płci oraz ability się zgadzały, choć mógł to być przypadek, za to ty masz naukę na przyszłość, zawsze, ale to ZAWSZE zapisujemy grę jak przy shiny breedzie, Bo nigdy nie wiesz kiedy ten Shiny Ci się zdarzy, j tak raz się złapałem i miałem Shiny Saybleye'a z Keen Eye Sad a nawet płeć miał jak chciałem żeńską Sad
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: RovaPears

Wiadomości w tym wątku
RE: Poradnik Breedu, Treningu i nie tylko by Waren :) - przez Waren78657 - 22.11.2018, 22:31

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości