Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

Poradnik Breedu, Treningu i nie tylko by Waren :)
17.11.2018, 0:16, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17.11.2018, 0:20 przez Dagroth.)
RE: Poradnik Breedu, Treningu i nie tylko by Waren :)
(17.11.2018, 0:11)RovaPears napisał(a): Ja nie wiem po co wy trenujecie te poki w poke pelago, jak dla mnie to jest i za długie i za kosztowne.

Kosztowne? Wrzucam do Pelago i samo się robi, ja mogę w tym czasie grać w coś innego, poczytać książkę, iść do pracy, spać, etc etc.
Jedyna ewentualna "cena" to te fasolki żeby przyspieszyć, ale mam ich więcej, niż wiem co z tym zrobić i nadal się zbierają.

"Długie" też się nie liczy, muszę tylko wrzucić i zostawić, dalej ja nie muszę nic robić, więc whatever. Tongue

Co do tego jednego punktu to niby racja, ale jestem trochę perfekcjonistą i kto wie, może powoli się za to wezmę. Ale dla Halloweenowych poków nie, za mało czasu do eventu (bardziej pewnie na nim zależy ultra competitive graczom, tym co to na mistrzostwa świata jeżdżą i je wygrywają, ale ja nie jestem żadnym z tych i nie chcę być).

Friend safari - Normal: Aipom, Kecleon, Ditto
FC: 2466-7392-1864
Odpisz

Wiadomości w tym wątku
RE: Poradnik Breedu, Treningu i nie tylko by Waren :) - przez Dagroth - 17.11.2018, 0:16

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości