Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

Poradnik Breedu, Treningu i nie tylko by Waren :)
16.11.2018, 23:18, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16.11.2018, 23:49 przez Dagroth.)
RE: Poradnik Breedu, Treningu i nie tylko by Waren :)
Natknąłem się ostatnio na to https://www.smogon.com/dp/articles/mechanics_level50 - wiecie, czy te dane są aktualne? (biorąc pod uwagę, że tekst napisany był w czasach Diamond/Pearl)

Szukałem napisanego za 7 albo chociaż 6 generacji, ale bez powodzenia.

Jedno sam sprawdziłem w grze drogą eksperymentu. Na poziomie 50, 8 EV daje daje +1 do statystyki, nie 4. Co za tym idzie, dawanie pokowi 252 EV w czymkolwiek mija się z celem (chyba, że o czymś jeszcze nie wiem), ponieważ 252/8 = 31.5, więc końcówka przepada. W tej sytuacji, dając 248 EV dostajemy +31 do statystyki, i pozostałe 4 (plus nadmiarowe 4 po dwóch 252) możemy wykorzystać, żeby dodać +1 gdzieś indziej.

Z tym, że wygląda na to, że ostatnie 4 EV jest w tym momencie bezużyteczne? (248 + 248 + 8 = 504, zostaje 6 z którymi nie da się już nic sensownego zrobić)

Idę przekalkulować EV wszystkich poków i się załamać. Tyle retrenowania.
(Hmm. Rova, mówiłeś coś o ilu boxach poków...? Tongue )

-

Nieco bardziej serio, może przekalkuluję i będę po góra 3 na raz wrzucał do Poke Pelago, nie ma mowy, żebym to ręcznie robił (i tak od dawna nie robiłem, nie chciało mi się, Poke Pelago to najlepszy wynalazek od czasu krojonego chleba).

Friend safari - Normal: Aipom, Kecleon, Ditto
FC: 2466-7392-1864
Odpisz

Wiadomości w tym wątku
RE: Poradnik Breedu, Treningu i nie tylko by Waren :) - przez Dagroth - 16.11.2018, 23:18

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości