Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] file_put_contents(): Only 0 of 24765 bytes written, possibly out of free disk space - Line: 6648 - File: inc/functions.php PHP 7.3.13 (Linux)
File Line Function
[PHP]   errorHandler->error
/inc/functions.php 6648 file_put_contents
/inc/init.php 175 rebuild_settings
/global.php 20 require_once
/showthread.php 28 require_once

Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

Poradnik Breedu, Treningu i nie tylko by Waren :)
12.11.2018, 23:41,
RE: Poradnik Breedu, Treningu i nie tylko by Waren :)
(12.11.2018, 23:10)Dagroth napisał(a):
(12.11.2018, 22:58)Waren78657 napisał(a): Z płcią mi chodziło o to, że jak breedujesz poprostu i cały czas na jednym ditto różne gatunki, to jak zmienisz na poka jednopłciowego (tauros//miltank)) to psujesz chain,
A jeśli chodzi Ci dlaczego sprawdzam płeć przed podmianką to dlatego, że niektóre póki ewoluują tylko jako póki określonej płci, choć jak jest zmienione gender ratio, to zamiast karpia lepiej użyć poka z takim samym gender ratio, tylko z mniejszą ilością kroków np. chcesz Shiny Salazzle to breedujesz Togetica

Psujesz chain znaczy co się dzieje? (zakładam, że chodzi Ci o coś związanego z hodowlą shiny?)

To drugie o płci chyba łapię, potwierdza moje podejrzenia o generowaniu seeda etc, w momencie wkładania poka do hodowli.

Jeśli masz poka jednopłciowego lub genderless to nie ma losowania na płeć, które jest przed losowaniem na shiny, a ponieważ wcześniej było to losowanie, a już go nie ma to Ci psuje chain, choć jak raz wsadziłem właśnie flabebe, która może być tylko samicą, a wiedziałem, że w tej piątce będzie shiny, to mimo wszystko wyszła shiny, ale podejrzewam, że jakbym wybreedował jedną potem ją wyciągnął i wsadził coś innego to mogło by przepaść chodź nie sprawdzałem jeszcze, następnym razem tak zrobię, za to genderless w ogóle powinno zmienić wynik

[Obrazek: pokemon-ragnarok.png]

Odpisz

Wiadomości w tym wątku
RE: Poradnik Breedu, Treningu i nie tylko by Waren :) - przez Waren78657 - 12.11.2018, 23:41

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości