Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

Poradnik Breedu, Treningu i nie tylko by Waren :)
12.11.2018, 17:19,
RE: Poradnik Breedu, Treningu i nie tylko by Waren :)
(12.11.2018, 16:51)RovaPears napisał(a):
(12.11.2018, 16:11)Dagroth napisał(a): Czyli, żeby się upewnić, że dobrze rozumiem:
1) Wkładam 6IV japońskiego Ditto.
2) Zapisuję grę.
3) Wkładam Magikarpia tej samej płci, co (w opisywanym wyżej przypadku) Hawlucha. Bez HA, bo Hawlucha też nie ma mieć.
4) Hoduję dajmy na to 5 Magikarpii, jeśli się wykluje shiny, resetuję grę, zamiast Magikarpia wkładam Hawlucha, hoduję i łapię shiny.
5) Jeśli nie ma shiny, zmyć, czynność powtórzyć?

nope
3) ta sama płeć oraz abilitka/hidden abilitka nie ma znaczenia przy łańcuchu shiny
4) żadne 5, shiny sie nie wykluwają po 5 jajkach. Ja kluwam tak powiedzmy po godzinę/półtora, po czym czyszczę boxy i lecim dalej. Jak wyklujesz shiny to patrzysz w boxach które to było jajko w kolejności, i wtedy resetujesz z podmienionym pokiem
5) tak jak napisałem wyżej, żadne powtórzyć tylko lecieć dalej

On się do czego innego odnosi, bo widzisz jak ty poprostu zbierasz jaja np. 15 i je klujesz i sprawdzasz czy shiny to ja robię tak co 5 nie ma shiny zapisuję grę i powtarzam, oczywiście za każdym razem wyciągając karpia, czy inną kreaturę, ability nie ma znaczenia czy będzie shiny czy nie, ale ma znaczenie jeśli chcesz by twój shiny ją miał np. nie zostawisz sobie Shiny snivy bez HA tylko ją podmienisz na coś innego

[Obrazek: pokemon-ragnarok.png]

Odpisz

Wiadomości w tym wątku
RE: Poradnik Breedu, Treningu i nie tylko by Waren :) - przez Waren78657 - 12.11.2018, 17:19

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości