Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

Poradnik Breedu, Treningu i nie tylko by Waren :)
12.11.2018, 15:54, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12.11.2018, 16:00 przez Waren78657.)
RE: Poradnik Breedu, Treningu i nie tylko by Waren :)
(12.11.2018, 15:40)Dagroth napisał(a): Waren, sprawdzałeś w praktyce, czy działa to z hodowaniem shiny i podmianką na Magikarpia?

Zastanawiam się jak to w ogóle działa, i chciałbym mieć też pewność, jeśli kiedyś spróbuję to wykorzystać (może z tym Hawlucha, o którym jakoś niedawno pisałem w temacie multików, wstępny plan jest taki, że zrobię zwykłego, i jeśli będzie dawał sobie radę, to spróbuję z niego ze swoim 6IV Ditto wyhodować Shiny, powinien mieć niezłą szansę na odpowiednie IV, Ability ma mieć zwykłe, więc w razie czego można mu zmienić Capsule'm, gdyby się nie zgadzało).

Masz 100%, że jeśli będziesz postępować zgodnie z instrukcją, to uzyskasz dobry wynik, tak powstała moja Florges Shiny, której nie musiałem nawet hypertrainować, tak samo Gengar, choć tu po sp. defie poszło to i tak musiałem dobić do 100

Ogólnie najważniejsze, by nie wyciągać ditto z destiny knotem oraz by uważać z gender ratio ;P
No i oczywiście uważać na ability by jak nie wyjdzie HA to dać coś co go nie potrzebuje jak np. taki Krockorook z intimidate czy Malamar z Contrary

[Obrazek: pokemon-ragnarok.png]

Odpisz

Wiadomości w tym wątku
RE: Poradnik Breedu, Treningu i nie tylko by Waren :) - przez Waren78657 - 12.11.2018, 15:54

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości