Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] file_put_contents(): Only 0 of 24765 bytes written, possibly out of free disk space - Line: 6648 - File: inc/functions.php PHP 7.3.13 (Linux)
File Line Function
[PHP]   errorHandler->error
/inc/functions.php 6648 file_put_contents
/inc/init.php 175 rebuild_settings
/global.php 20 require_once
/showthread.php 28 require_once

Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

Poradnik Breedu, Treningu i nie tylko by Waren :)
27.10.2018, 0:57, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27.10.2018, 1:05 przez Waren78657.)
RE: Poradnik Breedu, Treningu i nie tylko by Waren :)
(27.10.2018, 0:52)Dagroth napisał(a):
(27.10.2018, 0:50)Waren78657 napisał(a): Cóż jak znajdę chwilę to czemu nie, ale inna sprawa, taka, że wraz ze wzrostem lvla twojego pokemona zmienia się też otrzymywany exp, im masz wyższy poziom tym mniej go dostajesz, czy brałeś to pod uwagę w obliczeniach?

W I i II gen nie, tam zawsze dostajesz taki sam.
(właśnie sam widziałem, 4 poki na różnych poziomach, dwa chyba na 14, dwa około 40, podzieliły między siebie EXP za L2 Rattata, każdy dostał po 4)

Cóż w pierwsze generacje nie grałem od lat, możliwe, że masz rację, w końcu wtedy możliwości obliczeniowe były dużo uboższe

Sprawdziłem z ciekawości i jednak zależą od lvl'a także i w pierwszych dwóch generacjach

Bulbapedia napisał(a):All Pokémon fall into one of six experience groups, four of which were introduced in Generation I, and two of which were introduced in Generation III. The main difference between these experience groups is the amount of experience points required to reach level 100, and thus, the amount required to reach each level. All those introduced in Generation I are only polynomial functions of the level, while the two introduced in Generation III operate as piecewise functions, changing the equation depending on the level range.

Poprostu w pierwszej generacji były to funkcje wielomianowe, a dopiero w 3 genie weszły bardziej skomplikowane funkcje z fluktuującym poziomem przyrostu exp zależnie od lvl'a

[Obrazek: pokemon-ragnarok.png]

Odpisz

Wiadomości w tym wątku
RE: Poradnik Breedu, Treningu i nie tylko by Waren :) - przez Waren78657 - 27.10.2018, 0:57

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości