Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

Poradnik Breedu, Treningu i nie tylko by Waren :)
27.10.2018, 0:50,
RE: Poradnik Breedu, Treningu i nie tylko by Waren :)
(27.10.2018, 0:30)Dagroth napisał(a): Ustawianie natury poków a Poke Bank, edycja Gold/Silver:

Poszwędałem się po zaraz pierwszym kawałku trawy, i dostałem takiego EXP za napotkane poki:
L4 Hoothoot: 33
L3 Hoothoot: 24
L2 Hoothoot: 16
L4 Rattata: 32
L2 Rattata: 16

Nie udało mi się napotkać 3 poziomowego Rattata, ale biorąc pod uwagę, że za L2 jest 16, a za L4 32 (16 pktów różnicy), to dość prawdopodobne, że jest to 24 (pasowałoby to też do EXP otrzymywanego w Yellow, który był taki sam, odpowiednio 32 i 16 EXP za poziom czwarty i drugi. Niemniej jeśli L3 Rattata będzie Was też unikał, to ta konkretna informacja może się okazać nieprzydatna.
Nie wiem jak Pidgeye, bo sprawdzałem w nocy, ale jeśli też tak samo jak w Yellow, to informacja z mojego wcześniejszego posta może i tu być użyteczna.

Waren, mógłbyś te wartości (i te dla Yellow) dorzucić do swojego poradnika, najlepiej z tym co pisałem o tabelce i określaniu natury, żeby ludzie nie musieli szukać po temacie? (szczególnie, że mogą o tym w ogóle nie wiedzieć)

Cóż jak znajdę chwilę to czemu nie, ale inna sprawa, taka, że wraz ze wzrostem lvla twojego pokemona zmienia się też otrzymywany exp, im masz wyższy poziom tym mniej go dostajesz, czy brałeś to pod uwagę w obliczeniach?

[Obrazek: pokemon-ragnarok.png]

Odpisz

Wiadomości w tym wątku
RE: Poradnik Breedu, Treningu i nie tylko by Waren :) - przez Waren78657 - 27.10.2018, 0:50

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości