Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za 3 dni)

Sword i Shield promo

Poradnik Breedu, Treningu i nie tylko by Waren :)
27.10.2018, 0:30, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27.10.2018, 1:33 przez Dagroth.)
RE: Poradnik Breedu, Treningu i nie tylko by Waren :)
Ustawianie natury poków a Poke Bank, edycja Gold/Silver:

Poszwędałem się po zaraz pierwszym kawałku trawy, i dostałem takiego EXP za napotkane poki:
L4 Hoothoot: 33
L3 Hoothoot: 24
L2 Hoothoot: 16
L4 Rattata: 32
L2 Rattata: 16

Nie udało mi się napotkać 3 poziomowego Rattata, ale biorąc pod uwagę, że za L2 jest 16, a za L4 32 (16 pktów różnicy), to dość prawdopodobne, że jest to 24 (pasowałoby to też do EXP otrzymywanego w Yellow, który był taki sam, odpowiednio 32 i 16 EXP za poziom czwarty i drugi. Niemniej jeśli L3 Rattata będzie Was też unikał, to ta konkretna informacja może się okazać nieprzydatna.
Nie wiem jak Pidgey, bo sprawdzałem w nocy, ale jeśli też tak samo jak w Yellow, to informacja z mojego wcześniejszego posta może i tu być użyteczna.

Waren, mógłbyś te wartości (i te dla Yellow) dorzucić do swojego poradnika, najlepiej z tym co pisałem o tabelce i określaniu natury, żeby ludzie nie musieli szukać po temacie? (szczególnie, że mogą o tym w ogóle nie wiedzieć)

Friend safari - Normal: Aipom, Kecleon, Ditto
FC: 2466-7392-1864
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: robdy

Wiadomości w tym wątku
RE: Poradnik Breedu, Treningu i nie tylko by Waren :) - przez Dagroth - 27.10.2018, 0:30

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości