Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

Poradnik Breedu, Treningu i nie tylko by Waren :)
23.10.2018, 11:21,
RE: Poradnik Breedu, Treningu i nie tylko by Waren :)
(22.10.2018, 17:34)Victoriatus napisał(a): To by spamu nie robić, mogę prosić o linki do zrzutek kodu jakie oferują DMinerzy? widziałem tylko parę fragmentów od SciresMa. Jeśli wrzucają to na jakieś większe repo, to bym w sumie poczytał.

Ciężko powiedzieć, czy gdzieś są takie zebrane - ja generalnie najczęściej korzystam z tego co wrzuci SciresM czy Kaphotics. Z tego co wiem, to oni głównie wrzucają rzeczy na projectpokemon.org więc może tam warto by było poszukać. Jak chcesz sam popatrzeć to w Googlach łatwo znaleźć poradnik jak samemu odszyfrować pliki .CIA (umyślnie nie linkuję, kto chce to sobie znajdzie).

Generalnie ja jakoś szczególnie nie siedzę w temacie data miningu, większość co wiem to kwestie związane z legalnością poksów (jestem też modem na /r/pokemontrades i stąd jestem na bieżąco z tym, co nowe wyjdzie). Jak jest popyt to mogę od czasu do czasu skrobnąć coś bardziej wchodzącego w temat mechaniki (teraz będę pisał o SV hatchingu i RNG na pewno). Ofc częścią rzeczy nie mogę się dzielić, ale to, co ogólnodostępne, to jak najbardziej Smile

[Obrazek: 4OG2Pm7.png?width=100&height=100]pokemony.xyz[Obrazek: 4OG2Pm7.png?width=100&height=100]

===========
FC 2DS: 5344-2809-9605
FC 2DS XL: 5387-2964-9483
IGN: Rob
Discord: robdy#4695
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Vic

Wiadomości w tym wątku
RE: Poradnik Breedu, Treningu i nie tylko by Waren :) - przez robdy - 23.10.2018, 11:21

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości