Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

Poradnik Breedu, Treningu i nie tylko by Waren :)
22.10.2018, 17:27, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22.10.2018, 17:42 przez Waren78657.)
RE: Poradnik Breedu, Treningu i nie tylko by Waren :)
(22.10.2018, 16:30)bobson napisał(a):
(2.08.2018, 18:03)Waren78657 napisał(a): 10.6v Ditto Huner Alolan Ratticate (tylko dla bardzo cierpliwych)
Ukryta wiadomość (Kliknij, aby ukryć)
AbilityBig Grinowolne
Natura:Modest
Moveset:
-Hidden Power (Najlepiej Fighting, byle nie Ghost)
-
-
-
Szczegóły: Robimy Ratticate który posiada tylko atak Hidden Power, tak jak w przypadku Smeargla powyżej, resztę ruchów, kasujemy u Move Deletera. Dobrze jeśli Hidden Power jest Fighting, ale równie dobrze może być każde poza Ghost i Dark, jeśli Ratticate będzie mieć wystarczająco wysoki lvl (powyżej 50-60lvl'a), chodzi tu o to by powyżej 30 chaina, pozwalać się przemieniać każdemu nowemu Ditto w Ratticate'a, i dajemy mu się trafić Hidden Power, jeśli zobaczymy komunikat, "it was not very effective" znaczy, że Ditto ma Hidden Power Dark, czyli takie jakie może mieć 6V pokemon, jest na to szansa 1:256, więc taki ditto może pojawić się nieprędko, ale jeśli ktoś ma tyle samozaparcia, może próbować.

Jeszcze trochę pomarudzę...

Usuń to proszę, bo to jedna wielka bzdura - ten sposób nie działa i nigdy nie pojawił się żaden (nawet choćby miało wiarygodny) dowód na to, że komukolwiek się udało. Szansa na spotkanie 6IV Ditto przy chainingu jest dokładnie taka sama jak na spotkanie 6IV przy zwykłym spotkaniu w trawie (czyli znikomo mała).

tak jest niewielka i pracochłonna, tyle, że jak już napisałem jest to szansa 1:256, w porównaniu z szansą ok. 1:31000(Tu się pomyliłem setnie z tą liczbą, to jest szansa na breeding 6iv z destiny knot podczas Masuda method, także sorry) przy zwykłym szukaniu w trawie także nie jest taka sama, wystarczy się stosować do tego iż zawsze jest to hidden power dark, czyli wszystkie IV nieparzyste

EDIT:
Ok o tym nie wiedziałem, pytanie czy źródło ma rację cóż, faktycznie zmienia to nieco postać rzeczy

[Obrazek: pokemon-ragnarok.png]

Odpisz

Wiadomości w tym wątku
RE: Poradnik Breedu, Treningu i nie tylko by Waren :) - przez Waren78657 - 22.10.2018, 17:27

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości