Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

Poradnik Breedu, Treningu i nie tylko by Waren :)
15.10.2018, 23:34, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15.10.2018, 23:35 przez Waren78657.)
RE: Poradnik Breedu, Treningu i nie tylko by Waren :)
(15.10.2018, 23:17)bobson napisał(a):
Cytat: Po pierwsze miałbyś rację w generacji VI, ale w generacji VII breed został nieco zmodyfikowany, polecam też nie ufać za bardzo reddit'owi

Masz rację, w G7 wprowadzono dużo zmian do breedingu, ale tweet który wrzuciłem odnosi się właśnie do G7. Jak chodzi o SciresM to przejrzyj sobie jego tweety z listopada 2017 - wiele, jak nie większość wczesnych informacji o USUM pochodzi właśnie od niego. A, że na reddicie jest wiele nieprawdziwych informacji to się zgodzę (np. to). Dlatego podałem alternatywne źródło. Jak kod z gry Cię nie przekonuje, to się poddaję Smile

Jak chodzi o MM, to przetestuję i wrzucę info.

Znaczy tutaj idę za informacjami z bulbapedii, oraz za tym iż rzeczywiście taki rozkład statystyczny zauważam przy własnym breedzie, a breeduję sporo, co do kodu, to nie znam się na kodowaniu, tylko czytam interpretację takowego, na Bulbapedii taka się znajduje no i jak już mówiłem doświadczenie, zauważyłem, że jak daje samca z ditto dużo, rzadziej otrzymuje HA, łatwo to też zaobserwować podczas podmianki karpia, którą wspominałem, to co wyczytałem z tej interpretacji kodu to tylko, że jest 80% szans na dziedziczenie non-HA, o HA nie widzę wzmianki ;P
Ale dzięki tak czy tak za uwagę, możliwe, że gdzieś zrobiłem babola, ale raczej nie w tym przypadku

[Obrazek: pokemon-ragnarok.png]

Odpisz

Wiadomości w tym wątku
RE: Poradnik Breedu, Treningu i nie tylko by Waren :) - przez Waren78657 - 15.10.2018, 23:34

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości