Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

Poradnik Breedu, Treningu i nie tylko by Waren :)
27.08.2018, 20:32, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27.08.2018, 21:41 przez Waren78657.)
RE: Poradnik Breedu, Treningu i nie tylko by Waren :)
(27.08.2018, 20:22)Dagroth napisał(a): Ok, tu jest problem - Festival Plaza mnie nie interesuje, więc poświęciłem mu bardzo niewiele czasu - co również za tym idzie, mam bardzo niewiele FC (chodzi Ci o Festival Coins, czy jak się nazywa jego waluta?). Są jakieś sposoby, żeby go rozbudować i/lub zdobyć te monety małym nakładem sił i czasu? (mojego czasu, Plaza cośtam sobie robiący w tle może być)

No gdybyś od początku się zainteresował to za specjalne misje przy minimum wysiłku można było dostać 4k FC za nic prawie i to parokrotnie, teraz to można co najwyżej zarobić od parudziesięciu do 200-300 w przeciągu pół godziny lub paru minut żależy od szczęścia, ogólnie błędem jest nieinwestowanie w pelago i plazę bo to potężne narzędzia, co do szybkiego zarabiania za każdy WT można zgarnąć 6 FC za GtS 8FC albo 12 nie pamiętam, link trade 5FC jeśli się pogada z avatara gracza z którym się wymieniałeś w zamku, za rozmowy z avatara jest od paru do nawet 90 FC, a za walki na battle factory czy to co teraz tam jest daje Ci ponad 100 FC

[Obrazek: pokemon-ragnarok.png]

Odpisz

Wiadomości w tym wątku
RE: Poradnik Breedu, Treningu i nie tylko by Waren :) - przez Waren78657 - 27.08.2018, 20:32

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości