Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

Poradnik Breedu, Treningu i nie tylko by Waren :)
27.08.2018, 20:04, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27.08.2018, 20:05 przez Dagroth.)
RE: Poradnik Breedu, Treningu i nie tylko by Waren :)
(27.08.2018, 18:57)Waren78657 napisał(a): Co do tego smeargla na podobnym opierałem mojego pierwszego, tyle, że mając 999 leppa Berry w plecaku jest np. dla mnie bezsensem inweswać u takiego w recycle, a wiadomo, że w poke pelago to pierwsze co się na początku rozwija to jagodowe pola

W zasadzie masz rację, ale że nie lubię żmudnej i powtarzalnej roboty (jak hodowanie berries), to wolę zautomatyzować co się da.
(owszem, wbijanie go na poziom 100 jest jeszcze bardziej żmudne i powtarzalne, ale dlatego powierzyłem to Poke Pelago - trwa dłużej, ale "robi się samo", kiedy ja jem, śpię, gram w coś innego, etc etc. - ja muszę tylko czasem zajrzeć i znowu odpalić, jak skończy ćwiczyć)

Jak już o wbijaniu poziomów mowa, kiedy hodowałem sobie innego poka do multibattle, trafił mi się shiny - tylko oczywiście brakuje mu statystyk do perfekcyjnego 5IV, więc żeby móc użyć bottle cap (na szczęście brakuje tylko jednej), będę musiał go mieć na poziomie 100. Możliwe, że wbiję ręcznie na Chanseyach, jak tylko Smeargle będzie gotowy, ale tak czy inaczej, opóźni to moje pierwsze podejście do multi (na razie wbijam mu EV na Poke Pelago).

Friend safari - Normal: Aipom, Kecleon, Ditto
FC: 2466-7392-1864
Odpisz

Wiadomości w tym wątku
RE: Poradnik Breedu, Treningu i nie tylko by Waren :) - przez Dagroth - 27.08.2018, 20:04

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości