Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

Poradnik Breedu, Treningu i nie tylko by Waren :)
27.08.2018, 19:34,
RE: Poradnik Breedu, Treningu i nie tylko by Waren :)
(27.08.2018, 19:08)Waren78657 napisał(a):
(27.08.2018, 18:59)RovaPears napisał(a):
(27.08.2018, 18:57)Waren78657 napisał(a):
(27.08.2018, 18:38)RovaPears napisał(a):
(27.08.2018, 18:27)Dagroth napisał(a): Ja się nie domyśliłem, możesz wyjaśnić i przy okazji napisać, o co chodzi z trikiem z harvestem Exeggcutor'a?

A co do nabijania poziomów na SOS chain Chansey (nada się pewnie też do polowania na shiny, tylko ability nie sprawdza), ja sobie buduję takiego Smeargle:

Natura: Adamant (+Attack, - Special Attack)
Ability: Technician
IV (jeśli chce się wam hodować do tego celu, Smeargle ma mizerne statystyki, więc moim zdaniem warto): wszystko poza SpAtk na 31.
EV: Attack 252, HP 252, pozostałe 4 ja zamierzam dać w Speed, ale zastanawiałem się też nad Def lub SpDef.
Moves: False Swipe, Icicle Spear, Recover, Recycle

Dajemu mu do trzymania Leppa Berry (uzupełnia PP) i możemy walczyć w nieskończoność (tylko trzeba pamiętać o zmienianiu Chansey'i/wrogich poków, im się PP będzie kończyć).
I oczywiście włączamy Exp Share, jeśli chodzi o nabijanie poziomów.

Najdłużej trwa nabicie mu 100-ego poziomu w Poke Pelago. Tongue

Wszystko masz już w pierwszym poście :p

Jako ostatni ruch mógłby być dla kameleona np. stealth rock, który będzie pomagał przy zbijaniu zjawiających się poków (jest to poks ogólnie na rzadkie przypadki, no ale lepiej mieć niż nie mieć), tylko że jest to ruch od tutora więc trochę zniechęca :p Mógłby być jakiś confide jako ruch który mógłby pomóc w razie kiedy chainowany pokemon ma specjalne ruchy (choć na chansey akurat się nie przyda :p)

Mom na czas lvlowania zawsze można dać fizyka, chansey ma tak papierowy defense bez eviolite, że wszystko co przekroczy 100 attacku zabija ją czymkolwiek powyżej 60 base power

Confide obniża spec atak przeciwnikowi, chodziło mi o to że się nie przyda na nie bo znają jedynie egg bomb i fling :p

A Ja jeszcze zupełnie o czym innym

Jak najbardziej masz racje że dzikie chansey idzie na luzie załatwiać fizycznymi atakami, zdecydowana większość monów poznaje return więc nie ma tutaj problemu :p

[Obrazek: I1SCMpG.jpg][Obrazek: Gb0WjDa.png][Obrazek: e7Eewk0.png]
Odpisz

Wiadomości w tym wątku
RE: Poradnik Breedu, Treningu i nie tylko by Waren :) - przez RovaPears - 27.08.2018, 19:34

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości