Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] file_put_contents(): Only 0 of 24765 bytes written, possibly out of free disk space - Line: 6648 - File: inc/functions.php PHP 7.3.13 (Linux)
File Line Function
[PHP]   errorHandler->error
/inc/functions.php 6648 file_put_contents
/inc/init.php 175 rebuild_settings
/global.php 20 require_once
/showthread.php 28 require_once

Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

Poradnik Breedu, Treningu i nie tylko by Waren :)
3.08.2018, 19:57, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 3.08.2018, 20:24 przez Maddox.)
RE: Poradnik Breedu, Treningu i nie tylko by Waren :)
(2.08.2018, 21:42)Dagroth napisał(a): W temacie Smeargle (False Swiper), ja dałbym mu Soak zamiast Foresight.

Gdy chainowałem shiny Phantumpa i Gastly'ego dokładnie Soaka na nich użyłem, dzięki czemu nie tylko ładnie mogłem je trafiać, ale także co warto podkreślić względem Gastly'ego:

Użycie Soaka na pokemonie typu duch sprawi iż zamiast zabić się przy użyciu ruchu Curse, będzie sobie elegancko manipulować statystykami w znany nam sposób. No i to ciekawy widok, widzieć tak potężnego fizycznego atakera jak Gastly który boostuje sobie atak na max Tongue

Chciałbym napisać o czymś jeszcze, co mam nadzieje iż na coś wam się przyda gdyż widzę iż to bardzo gorący niczym Ninetales temat, trochę jakby w obronie Roto Powers.

Aby zapobiec posiadaniu przez startowego poczka ruchu Mean Look abym mógł swobodnie wymieniać pomiędzy wszystkimi istotnymi dla mnie wtedy poksami, przed rozpoczęciem chainu Gastly'ego gdy chciałem uzyskać shiny włączyłem Encounter power, który sprawia iż wszystkie spotkane pokemony podczas jego aktywności są na najwyższym poziomie dostępnym na danym terenie. Tutaj miałem 4 możliwości ,gdyż był to Memorial Hill - 21, 22, 23 oraz 24. Nie chciałem tych na najniższym, gdyż one jako jedyne tutaj mogą go posiadać.

Chain trwał około dwóch godzin i absolutnie wszystkie Gastly które przez ten czas się pojawiły łącznie z finałowym Gastly'm który wpadł jako shiny (mój best ever z s.o.s.a btw) były na 24 poziomie, widać to nawet na moim filmie z Gastly'm gdyby ktoś potrzebował dowodów. Tak więc - Wut? Jak niby nie działa cały czas? Później wielokrotnie używałem tego sposoby na chainach treningowych na różnych dziwnych poksach i efekt zawsze był taki sam, to co tu przeczytałem nieźle mnie zdziwiło.
Odpisz

Wiadomości w tym wątku
RE: Poradnik Breedu, Treningu i nie tylko by Waren :) - przez Maddox - 3.08.2018, 19:57

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości