Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

Poradnik Breedu, Treningu i nie tylko by Waren :)
3.08.2018, 0:59,
RE: Poradnik Breedu, Treningu i nie tylko by Waren :)
(3.08.2018, 0:52)Makion napisał(a): Dobra, poświęciłem trochę czasu i dwa razy aby się upewnić pozwoliłem spaść roto mocy prawie do zera (w ostatniej chwili kliknąłem w dialog poprzedzający walkę, gdzie była jeszcze jedna kreska i w trakcie walki używałem protect w pierwszej turze) i nie ma mowy, że w tym czasie nie upłynął czas boosta, ale i tak gra przyznała więcej exp, tak samo jak tuż po włączeniu roto powera, w szczególności że trafiłem na trenera który miał 2 poki, więc w takich warunkach przynajmniej drugi pok w trakcie walki powinien po teoretycznej dezaktywacji mocy przyznać exp normalnie bez boosta, ale tak się nie dzieje.

Wniosek - można zainicjować walkę tuż przed zakończeniem efektu roto powera, a gra dopiero wyłącza boosta po wygranej walce/ucieczce od dzikiego poka.

Ale mogę równie dobrze się mylić, więc tak jak nie jestem na 100% pewny swoich racji, nie będę uparcie bronić mojego punktu widzenia, czy gra w pewnym momencie (w trakcie bitwy) nie wyłącza boosta Smile

Sprawdź w paru próbach przy takich samych warunkach, jeśli wyniki będą powtażalne wtedy będziemy mieli tylko pewność, ja niestety do Soboty będę poza domem bez konsoli, więc dopiero wtedy sam będę mógł sprawdzić

[Obrazek: pokemon-ragnarok.png]

Odpisz

Wiadomości w tym wątku
RE: Poradnik Breedu, Treningu i nie tylko by Waren :) - przez Waren78657 - 3.08.2018, 0:59

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości