Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

Poradnik Breedu, Treningu i nie tylko by Waren :)
3.08.2018, 0:52,
RE: Poradnik Breedu, Treningu i nie tylko by Waren :)
Dobra, poświęciłem trochę czasu i dwa razy aby się upewnić pozwoliłem spaść roto mocy prawie do zera (w ostatniej chwili kliknąłem w dialog poprzedzający walkę, gdzie była jeszcze jedna kreska i w trakcie walki używałem protect w pierwszej turze) i nie ma mowy, że w tym czasie nie upłynął czas boosta, ale i tak gra przyznała więcej exp, tak samo jak tuż po włączeniu roto powera, w szczególności że trafiłem na trenera który miał 2 poki, więc w takich warunkach przynajmniej drugi pok w trakcie walki powinien po teoretycznej dezaktywacji mocy przyznać exp normalnie bez boosta, ale tak się nie dzieje.

Wniosek - można zainicjować walkę tuż przed zakończeniem efektu roto powera, a gra dopiero wyłącza boosta po wygranej walce/ucieczce od dzikiego poka.

Ale mogę równie dobrze się mylić, więc tak jak nie jestem na 100% pewny swoich racji, nie będę uparcie bronić mojego punktu widzenia, czy gra w pewnym momencie (w trakcie bitwy) nie wyłącza boosta Smile
Odpisz

Wiadomości w tym wątku
RE: Poradnik Breedu, Treningu i nie tylko by Waren :) - przez Makion - 3.08.2018, 0:52

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości