Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] file_put_contents(): Only 0 of 24765 bytes written, possibly out of free disk space - Line: 6648 - File: inc/functions.php PHP 7.3.13 (Linux)
File Line Function
[PHP]   errorHandler->error
/inc/functions.php 6648 file_put_contents
/inc/init.php 175 rebuild_settings
/global.php 20 require_once
/showthread.php 28 require_once

Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

Poradnik Breedu, Treningu i nie tylko by Waren :)
3.08.2018, 0:19, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 3.08.2018, 0:28 przez Waren78657.)
RE: Poradnik Breedu, Treningu i nie tylko by Waren :)
(3.08.2018, 0:00)Makion napisał(a): Z expem bywa różnie, bo tak jak Waren wspomniał, że wraz z wyższym lv, nawet z boostem po jakimś czasie spada, a poza tym każdy pok ciutkę inaczej liczy sobie exp do 100 lv (nie jestem pewien, ale niektóre pokonują najwyższy poziom szybciej, lub wolniej od innych. Niech mnie ktoś poprawi, jeśli się mylę). Natomiast z wyłączonymi animacjami ruchów, przy prize money jestem w stanie pokonać aż 3 Elite Four w USUM. Najlepiej zacząć przed walką z Acerolą, bo ona ma najdłuższe cutscenki, a później od razu lecieć do Kahili i następnie najlepiej do gostka od stalowych, bo ten ma najszybsze cutscenki i generalnie po zagadaniu go pasek roto mocy jest już niebieski (najwyżej byłbym w stanie pokonać jego 2 poki przed końcem czasu) ale i tak nalicza taką samą kwotę nagrody, jak u Aceroli i Kahili... co może sugerować, że nie ma to takiego znaczenia. Szkoda, że w USUM nie ma takich samych sieci restauracjii, w których można sprawdzić ilość przyznawania exp po walce

Ale daje mi to do myślenia i zrobię mały eksperyment z expem Smile

Tak poki różnią się przyznawanym expem, to miałem na myśli, przez lvl speed, np. większość smoków ma bardzo wolny (oj szczególnie przy heidreigonie to daje w ciry), a np. taki Smeargle to lvluje jakby miał motor w pędzlu, także do eksperymentu trzeba dwóch poków najlepiej tego samego rodzaju, oraz lvlować ich na pokach o w miarę stałym lvlu, gdzie przyzywają tylko jeden rodzaj swój własny, bo np. taką blissey może sporo namieszać, dlatego pomysł Dagrotha z Roto money nie jest taki zły bo jeśli będzie się używać po tyle samo payday w obu walkach, będzie na oko widać różnicę, gdzie Roto money daje bodaj 10% boosty jeśli mnie pamięć nie zawodzi.

(3.08.2018, 0:13)RovaPears napisał(a): Chodziło mi o to, że po pewnym czasie chansey będzie po prostu dawać mniej expa niż wcześniej, powiedzmy z tymi wszystkimi gadżetami taje 5k to po skończeniu się roto powera w odpowiednim dla tego momencie spada to do jakichś 3k

Cóż dosyć spory spadek nie zawsze może oznaczać wyłączenie, najlepiej by to było widać na ostatnim lvlu, gdzie już bardziej spaść nie może przyjmowane doświadczenie, szczeże, warto też wyłączyć exp. share I poprostu dawać pokemona do walki, gdyż nawet jak całe party poza lvlowałem pokiem ma 100lvl to zauważyłem, że i tak dostaje on mniej, dlatego dobrze jak się lvluje nawet special pokowi zostawić jakiś fizyczny ruch i roto boostów dać w opór

[Obrazek: pokemon-ragnarok.png]

Odpisz

Wiadomości w tym wątku
RE: Poradnik Breedu, Treningu i nie tylko by Waren :) - przez Waren78657 - 3.08.2018, 0:19

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości