Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] file_put_contents(): Only 0 of 24765 bytes written, possibly out of free disk space - Line: 6648 - File: inc/functions.php PHP 7.3.9 (Linux)
File Line Function
[PHP]   errorHandler->error
/inc/functions.php 6648 file_put_contents
/inc/init.php 175 rebuild_settings
/global.php 20 require_once
/showthread.php 28 require_once

Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

Poradnik Breedu, Treningu i nie tylko by Waren :)
3.08.2018, 0:00, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 3.08.2018, 0:11 przez Makion.)
RE: Poradnik Breedu, Treningu i nie tylko by Waren :)
Z expem bywa różnie, bo tak jak Waren wspomniał, że wraz z wyższym lv, nawet z boostem po jakimś czasie spada, a poza tym każdy pok ciutkę inaczej liczy sobie exp do 100 lv (nie jestem pewien, ale niektóre pokonują najwyższy poziom szybciej, lub wolniej od innych. Niech mnie ktoś poprawi, jeśli się mylę). Natomiast z wyłączonymi animacjami ruchów, przy prize money jestem w stanie pokonać aż 3 Elite Four w USUM. Najlepiej zacząć przed walką z Acerolą, bo ona ma najdłuższe cutscenki, a później od razu lecieć do Kahili i następnie najlepiej do gostka od stalowych, bo ten ma najszybsze cutscenki i generalnie po zagadaniu go pasek roto mocy jest już niebieski (najwyżej byłbym w stanie pokonać jego 2 poki przed końcem czasu) ale i tak nalicza taką samą kwotę nagrody, jak u Aceroli i Kahili... co może sugerować, że nie ma to znaczenia. Szkoda, że w USUM nie ma takich samych sieci restauracji, w których można sprawdzić ilość przyznawania exp po walce

Ale daje mi to do myślenia i zrobię mały eksperyment z expem Smile
Odpisz

Wiadomości w tym wątku
RE: Poradnik Breedu, Treningu i nie tylko by Waren :) - przez Makion - 3.08.2018, 0:00

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości