Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] file_put_contents(): Only 0 of 24765 bytes written, possibly out of free disk space - Line: 6648 - File: inc/functions.php PHP 7.3.13 (Linux)
File Line Function
[PHP]   errorHandler->error
/inc/functions.php 6648 file_put_contents
/inc/init.php 175 rebuild_settings
/global.php 20 require_once
/showthread.php 28 require_once

Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

Poradnik Breedu, Treningu i nie tylko by Waren :)
2.08.2018, 23:41, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 2.08.2018, 23:43 przez Waren78657.)
RE: Poradnik Breedu, Treningu i nie tylko by Waren :)
(2.08.2018, 23:19)Dagroth napisał(a):
(2.08.2018, 22:48)Waren78657 napisał(a): Musiałbym to parę razy obliczyć na paru pokach by jednoznacznie to stwierdzić, ale wolę zawsze dać założenie pesymistyczne, a danych od data minerów na ten temat nie widziałem

Mam pomysł jak to sprawdzić z Roto Prize Money (co pozwoli oszczędzić sobie liczenia) - użyć przedmiotu, poczekać aż prawie całkiem zejdzie jego timer, zacząć walkę z trenerem (z którym się już walczyło i wie ile daje po walce, np. kimś z Elite Four), tak że przedmiot powinien przestać działać w trakcie walki (można też zacząć walkę i dla pewności jeszcze trochę poczekać), pokonać go i porównać otrzymaną ilość pieniędzy z tą, która daje normalnie.

Wcześniej czy później pewnie sam to sprawdzę, jeśli będę pamiętał, pracuję teraz nad złożeniem Alolan 'dexa, na razie łapię i hoduję, ale w końcu wybiorę się walczyć z Elite Four żeby uzupełnić 'dex o ewolucje.

Łatwiej byłoby to sprawdzić z payday, gdyż też zawsze ta sama suma kasy, oraz możliwość sprawdzenia w każdych warunkach,

Rova co do tego, że exp spada, to chyba bierzesz pod uwagę, że z każdym nowym lvlem spada, wiem, że to trochę bezczelne co mówię tylko czy poprostu robiłeś porównanie na podobnych pod względem lvl speedu z i bez roto exp. Tylko się upewniam

P.s. powiedz Co Co brakuje na pw, a może mam coś w banku z tego ;P

[Obrazek: pokemon-ragnarok.png]

Odpisz

Wiadomości w tym wątku
RE: Poradnik Breedu, Treningu i nie tylko by Waren :) - przez Waren78657 - 2.08.2018, 23:41

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości