Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] file_put_contents(): Only 0 of 24765 bytes written, possibly out of free disk space - Line: 6648 - File: inc/functions.php PHP 7.3.13 (Linux)
File Line Function
[PHP]   errorHandler->error
/inc/functions.php 6648 file_put_contents
/inc/init.php 175 rebuild_settings
/global.php 20 require_once
/showthread.php 28 require_once

Facebook Twitter
Kalendarium

Gry Sword i Shield
Polska premiera: 15.11.2019 (za WYDANO! dni)

Sword i Shield promo

Poradnik Breedu, Treningu i nie tylko by Waren :)
2.08.2018, 22:48, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 2.08.2018, 22:51 przez Waren78657.)
RE: Poradnik Breedu, Treningu i nie tylko by Waren :)
(2.08.2018, 22:41)Dagroth napisał(a):
(2.08.2018, 22:09)Waren78657 napisał(a): P.p.s. Roto powera są tylko w USUM, dwa będą działać tylko jakieś 8 minut ale fakt zawsze tak boost lepszy niż żaden, niestety nie o wszystkim mogłem pamiętać, jak coś to uzupełnie

Hm. O ile pamiętam, podobny bonus w X/Y (O-power?) przestawał działać dopiero jak się odzyskiwało kontrolę nad postacią (czyli np. można było go mieć na całą serię walk w restauracji w tym mieście z "wieżą Eiffla", nie pamiętam jego nazwy) - czy w SM/USUM jest to potraktowane inaczej?

Musiałbym to parę razy obliczyć na paru pokach by jednoznacznie to stwierdzić, ale wolę zawsze dać założenie pesymistyczne, a danych od data minerów na ten temat nie widziałem

(2.08.2018, 22:47)Makion napisał(a): Powtórzę to co inni stwierdzili, więc... świetny poradnik (uniwersalny) dla początkujących. Tylko trzeba trzymać kciuki, by pojawiali się nowi gracze Wink

Dlaczego uniwersalny? Po jakimś czasie każdy i tak znajdzie swój własny system ułatwiania sobie życia Tongue

Dobra robota Waren! Big Grin

Dzięki, aczkolwiek o ułatwianiu jest chyba tylko ostatnia część, reszta to opis mechanik, no ale jak już pisałem, to sam nawet nie dałem rady wszystkiego co stosuję nawet napisać

[Obrazek: pokemon-ragnarok.png]

Odpisz

Wiadomości w tym wątku
RE: Poradnik Breedu, Treningu i nie tylko by Waren :) - przez Waren78657 - 2.08.2018, 22:48

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości