Facebook
Odwiedź stronę dystrybutoraReklama Sun i Moon

Czy to dobry zakup?
2.08.2018, 9:27
Czy to dobry zakup?
Witam.
1. Zakupiłem kolekcjonersko Pokemon White 2 Angielska wersja w foli za 199 PLN- 219PLN z przesyłką
2. Zakupiłem Nintendo 3DS czerwone w bdb stanie + ładowarka + stacja dokująca + pokrowiec + 2 rysiki + Pokemon black ang. bez pudełka + Pokemon black 2 bez pudełka za 400/ 427PLN z przesyłką.
3. Zakupiłem używane Pokemon Y Ang + Pokemon Saphire Ang pudełko połamane lekko w rogu za 180/ 200 zł z przesyłką
4. Zakupiłem Pokemon Soul Silver używane Ang. z pudełkiem za 260/277 z przesyłką
Czy te zakupy są opłacalne?
Odpisz
2.08.2018, 9:42
RE: Czy to dobry zakup?
Cóż teraz to i tak już musztarda po kolacji, powiem tylko, że na niektórych wyszedłeś na plus na innych na minus, więc raczej się zeruje, najważniejsze, by wszystko było oryginalne i działało

[Obrazek: RhOX9uj.gif][Obrazek: 1200px-WarrenTheApeWiki.jpg]
Odpisz
2.08.2018, 10:13 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 2.08.2018 10:18 przez Victoriatus.)
Powiedziałbym, że pozycje 1/3/4 to mocna strata (przy czym pozycja 3 trzyma się w normach, ale ta przesyłka coś wysoka wyszła), ale Sama dwójka to zasadniczo 2 gry za darmo (3DS w dobrym stanie dalej chodzi po 500 zł na niektórych źródłach(szybki edit: zrobiłem krótki research i poniżej nie schodziło)), więc możesz czuć się głupio, ale tą jedną ofertę to wychapałeś, nic tylko się cieszyć zakupem.

Odpisz
2.08.2018, 10:58 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 2.08.2018 11:01 przez Sansiro.)
Jeszcze tylko pokemon platinum używane i jakiś fire red na gba i będę usatysfakcjonowany. Szukam Pokemon platinum tak do 180 PLN i Fire Red do 50 PLN. Z tej kolekcji raczej dam już radę uzbierać wszystkie pokemony do V generacji.

Pokemony White 2 celowo w foli kupiłem gdyż liczę na to że z czasem podrożeje owiniete w foli bąbelkowej. Odnośnie punktu 1 i 4 liczę na to że z czasem zyskają na wartości.
Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości