Facebook
Odwiedź stronę dystrybutoraReklama Sun i Moon

czy ta kopia jest legitna? (emerald)
27.07.2018, 18:47
czy ta kopia jest legitna? (emerald)
Cześć, jeżeli mówimy o podrobionych kopiach gier pokemon to prawie nic nie wiem.
Ostatnio szukałem Pokemon Emerald i znalazłem to i chciałbym żeby ktoś kto ma więcej wiedzy czy doświadczenia określił czy to podrobiony kartridż czy oryginalna kopia.
Odpisz
27.07.2018, 18:58
RE: czy ta kopia jest legitna? (emerald)
Pokemon Emerald za 60 ziko? Cartridge z GBA? Rozmazane zdjęcie?

Śmierci fejkiem jak wuj. Gdzieś kiedyś krążyły tu poradniki, możesz spróbować poszukać. Smile

Zwieść cię może ciągnący ulicami tłum,
wódka w parku wypita albo zachód słońca,
lecz pamiętaj: naprawdę nie dzieje się nic
i nie stanie się nic - aż do końca.
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Botul
28.07.2018, 12:29 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28.07.2018 12:36 przez Dylak.)
RE: czy ta kopia jest legitna? (emerald)
Najprawdopodobniej podróbka, zdjęcie jest bardzo rozmazane ale można zauważyć kilka szczegółów:
1) Oznaczenie CE powinno być grubsze. Wrażenie to może być spowodowane perspektywą, ale mimo wszystko różnica wydaje się zbyt duża.
2) 2 znakowe oznaczenie wytłaczane na kartridżach GBA(ta rozmazana plama nad CE), jest o wiele zbyt dobrze widoczne, z reguły, można je dostrzec tylko pod odpowiednim kątem i jest wklęsłe. Na tym zdjęciu wygląda to tak jakby było dużo większe niż powinno oraz jakby było wypukłe.
3) Pod takim kątem prawie na pewno powinien być zauważalny zarys baterii, mniej więcej nad wysokością litery N(odrobinę przesunięta w prawo)
4) Naklejka powinna być trochę bardziej błyszcząca, chociaż w tym wypadku może to zależeć tylko od nieumiejętnego zrobienia zdjęcia.

Edit: Emaralda w wersji Europejskie akurat nie mam ale Rubby I Shapphire oznaczenie CE i numery seryjne mają białą czcionką a nie czarną, więc jakby ktoś to potwierdził to też można na to zwrócić uwagę.

PS. Poradniki jak rozpoznać podróbki mam gdzieś chyba ściągnięte, więc jak ktoś mi przypomni, będę mógł je gdzieś udostępnić.
Odpisz
 Cherish Balle podarowali: Botul

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości