Facebook
Reklama Let's GO Pikachu i Eevee

Legenda za legendę
26.07.2018, 18:48
Legenda za legendę
Witam

W Pokemon US mam 2 legendarne Pokemony na wymianę jak: Arceus i Meloetta, za te 2 pokemony chętnie wezmę: Mew, Celebi, Victini albo Keldeo o jakiś dobrych naturach jak: Modest, Timid, Calm, Relaxed, Lax itp. byle nie Naughty, miałam już pokemony o takiej naturze i od tamtego czasu mam do tej natury awersję, zainteresowanych zapraszam do pisania komentarzy pod postem (Przez wymianę widziałam kilka poków z PokeRus'em więc proszę, poka bez "bakcyla" Big GrinTongueBig GrinTongueBig Grin )

Pozdrawiam

Moje 3DS FC: 2681-1591-7151
Odpisz
26.07.2018, 19:20
RE: Legenda za legendę
Pokerus przyspiesza trening ev. Przykład - zamiast bicia 14 Spearowów dla wymaksowania szybkości w SOS, wystarczy zbić 7 ptaszysk. Pokerusem można zarażać inne poki w trakcie bitwy (dzieje się losowo, więc czasem tylko jedna walka starczy do zarażenia, lub więcej), ale nie można ich trzymać poza boxem 24 h, bo efekt mija. Raz popełniłem błąd, że zacząłem trenować ev o 23:50 i po SOS chainie, pokerus przestał działać, więc można przed północą dać poka do boxa i minutę po dwunastej efekt dalej działa.

A co do tematu, niestety mam te legendy po jednej sztuce i z nieodpowiednimi naturami - czyli mają wartość wyłącznie kolekcyjną
Odpisz
26.07.2018, 19:37
(26.07.2018 19:20)Makion napisał(a):  Pokerus przyspiesza trening ev. Przykład - zamiast bicia 14 Spearowów dla wymaksowania szybkości w SOS, wystarczy zbić 7 ptaszysk. Pokerusem można zarażać inne poki w trakcie bitwy (dzieje się losowo, więc czasem tylko jedna walka starczy do zarażenia, lub więcej), ale nie można ich trzymać poza boxem 24 h, bo efekt mija. Raz popełniłem błąd, że zacząłem trenować ev o 23:50 i po SOS chainie, pokerus przestał działać, więc można przed północą dać poka do boxa i minutę po dwunastej efekt dalej działa.

A co do tematu, niestety mam te legendy po jednej sztuce i z nieodpowiednimi naturami - czyli mają wartość wyłącznie kolekcyjną

Ja to rozumiem, może ktoś inny będzie miał legendę na zbyciu Smile

Odpisz
26.07.2018, 21:01 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26.07.2018 21:26 przez Waren78657.)
Dwa nie znaczy trzy, giełda jest do rzeczy fizycznych, sorry, że Cię tak napastuje, ale chcę poprostu pomóc odnaleźć się w forum

P.s.
http://forum.pokemony.com/forum-73-Valha...-%28VTS%29. Link do odpowiedniego działu

[Obrazek: RhOX9uj.gif]
Odpisz
26.07.2018, 21:10
(26.07.2018 21:01)Waren78657 napisał(a):  Dwa nie znaczy trzy, giełda jest do rzeczy fizycznych, sorry, że Cię tak napastuje, ale chcę poprostu pomóc odnaleźć się w forum

Ech, co ma zrobić dziewczyna żeby móc spokojnie się z kimś wymienić legendami, ja nawet nie mogę przenieść 3 innych legend do Sun, bo przez GTS ktoś może mi je zabrać z przed nosa i pa legendo UndecidedUndecidedUndecidedUndecided

Odpisz
26.07.2018, 21:35
(26.07.2018 21:10)agakikama napisał(a):  
(26.07.2018 21:01)Waren78657 napisał(a):  Dwa nie znaczy trzy, giełda jest do rzeczy fizycznych, sorry, że Cię tak napastuje, ale chcę poprostu pomóc odnaleźć się w forum

Ech, co ma zrobić dziewczyna żeby móc spokojnie się z kimś wymienić legendami, ja nawet nie mogę przenieść 3 innych legend do Sun, bo przez GTS ktoś może mi je zabrać z przed nosa i pa legendo UndecidedUndecidedUndecidedUndecided

To pisz do mnie jak już kiedyś Ci pisałem, wszyscy mogą Ci potwierdzić, że transakcje ze mną są bezpieczne, mam prawie wszystko co można mieć, więc nie ma nic co bym pożądał, przynajmniej jeśli chodzi o niebreedowalne Poki, inna sprawa, że nie mam nic co miałbym zbędnego na wymianę, ale polecam Ci zrobić sos chain shiny hunting 3h lub mniej i masz shiny później wrzucasz na GTS i legendę masz w chwila moment

Odpisz
26.07.2018, 21:54
(26.07.2018 21:35)Waren78657 napisał(a):  

To pisz do mnie jak już kiedyś Ci pisałem, wszyscy mogą Ci potwierdzić, że transakcje ze mną są bezpieczne, mam prawie wszystko co można mieć, więc nie ma nic co bym pożądał, przynajmniej jeśli chodzi o niebreedowalne Poki, inna sprawa, że nie mam nic co miałbym zbędnego na wymianę, ale polecam Ci zrobić sos chain shiny hunting 3h lub mniej i masz shiny później wrzucasz na GTS i legendę masz w chwila moment

Mam kilka Shiny Poków i takie poki bardziej do ewolucyjnej wymiany, jak na GTS szukałam Mew czy innego poka z innej wersji gry to nie było, jestem na WONDER TRADE i zdobyłam kilka ogólnych legend do US, i teraz 4 mi się trafiły do Sun Big Grin, jak dobrze pójdzie to może inne mi się trafią

Odpisz
26.07.2018, 22:12
(26.07.2018 21:54)agakikama napisał(a):  
(26.07.2018 21:35)Waren78657 napisał(a):  

Mam kilka Shiny Poków i takie poki bardziej do ewolucyjnej wymiany, jak na GTS szukałam Mew czy innego poka z innej wersji gry to nie było, jestem na WONDER TRADE i zdobyłam kilka ogólnych legend do US, i teraz 4 mi się trafiły do Sun Big Grin, jak dobrze pójdzie to może inne mi się trafią

To odrazu Cię informuje, że te legendy to hacki, inna rzecz jak chcesz przenieść póki z jednej gry do drugiej to służę pomocą dowolną ilość

Odpisz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości